که در آن رودی Gobert و داناون Mitchell رفتن از اینجا پس از coronavirus درگیری

این کشور دارای رودی Gobert به خاطر (ناخواسته) توقف ورزش جهان پس از تبدیل شدن به اولین بازیکن NBA برای تست مثبت

توسط NEWSAMINS در 17 اردیبهشت 1399

این کشور دارای رودی Gobert به خاطر (ناخواسته) توقف ورزش جهان پس از تبدیل شدن به اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای COVID-19. هم تیمی داناون میچل است که هنوز هم کار بر روی بخشنده خود را همکار همه ستاره.

هشت هفته پس از Gobert infamously عنوان جدی از ویروس کشنده و سپس علنا عذرخواهی کرد خود را بی پروا رفتار — Mitchell قرارداد رمان coronavirus بیش از حد -- یوتا دو تا از بهترین بازیکنان به نظر می رسد مایل به "حرکت به جلو" به خاطر قهرمانی آرمان. میچل 23 و Gobert, 27, صحبت نمی کنم برای یک ماه بعد از هر دو تشخیص داده شد با Mitchell گفتن "صبح به خیر آمریکا" در مارس 16, "آن زمان در حالی که برای من برای خنک کردن."

جاز معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات دنیس لیندزی ادعای دشمنی است و دیگر هیچ نگرانی برای این تیم است.

"آنها آماده برای قرار دادن این پشت سر آنها حرکت رو به جلو عمل حرفه ای" لیندسی به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. "نگاه COVID-شب 19 مارس [11] بود واقعا بی سابقه است. آن را به ارمغان آورد یک میکروسکوپ به تیم ما و ما آن را دریافت کنید. با که گفت: ما بسیار خوشحال با جمعی آرایش از گروه ما داناون و رودی در خاص است.

"ما نگاه رو به جلو به حرکت رو به جلو. آنها گفته ام قطعه خود را به هر یک از دیگر. آنها هر دو بازدید در مالکیت در سطح, در سطح مدیریت در این مربیان سطح در بازیکنان سطح با هر یک از دیگر."

Rudy Gobert, Donovan Mitchell Jazz coronavirus
رودی Gobert, Donovan Mitchellگتی ایماژ

هر چند Gobert و میچل رابطه شخصی هنوز هم به نظر می رسد چیز ساییده شده این مرکز معتقد است این دو را هیچ مسئله ادامه خود را در دادگاه همکاری. هر دو بازیکن ساخته شده خود را برای اولین بار همه ستاره ظاهر این فصل است.

"ما هر دو آماده به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید برای برنده شدن یک قهرمانی برای این تیم" Gobert در طول یک Instagram Live chat در مارس 12. "این در مورد غیر حرفه ای. شما می دانید همه کردم تا روابط مختلف — آن را هرگز کامل است. مردم که با هم ازدواج هیچ وقت کامل است. بنابراین شما می دانید که من و هم تیمی های من آن را به دور از کامل است. اما در پایان روز, ما هر دو می خواهند همان چیزی که — و آن را برد. ما هر دو مردان رشد کرده و ما هر دو می رویم به انجام آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود."

زمانی که فصل را به حالت تعلیق جاز بود چهارم-بهترین رکورد (41-23) در کنفرانس غرب. میچل منجر تیم با 24.2 امتیاز در هر بازی در حالی که Gobert — حاکم دو بازیکن دفاعی سال است که به طور متوسط 15.1 نقاط 13.7 ریباند و 2.0 بلوک.

"در اساسی ترین سطح آنها می دانند که آنها نیاز به هر یک از دیگر برای به انجام رساندن اهداف ما می خواهیم برای به انجام رساندن را به عنوان آخرین تیم سمت چپ ایستاده در NBA" لیندزی گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب