آنچه که ما آموخته است که در مورد مایکل جردن و شیکاگو بولز از 'آخرین رقص'

جف Zillgitt ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:01 PM EDT مارس 17 سال 2020ده قسمت پنج شب و یک ماه بعد "آخرین

توسط NEWSAMINS در 29 اردیبهشت 1399

ده قسمت پنج شب و یک ماه بعد "آخرین رقص" است.

آن را کاملا تانگو.

وجود دارد یکی دیگر از 10 ساعت ؟ ما خوب خواهد بود که بیش از حد چرا که ما تحت درمان قرار گرفتند به یک سرگرم کننده و گاهی اوقات پرچین آموزنده متفکر روشنگری قلبی و عاطفی و صادقانه کینه جو بازنگری و اسطوره سازی از نگاه مایکل جردن و قهرمانی خود را در گاو.

"آخرین رقص" بود که بسیار مورد نیاز حضور در یک جهان بدون زندگی ورزشی به خصوص هیچ NBA.

در اصل برنامه ریزی شده برای شروع ژوئن 2, مدیر, Jason Hehir تولید و ESPN کار می کرد به حرکت تاریخ به طوری که طرفداران ورزش می تواند تماشای چیزی مربوط به ورزش با ورزش در یک وقفه.

آن را عاقلانه و جشن های تصمیم گیری است که پرداخت می شود در تلویزیون رأی و هار بحث در تمام سیستم عامل های رسانه های.

و آن را حتی به ما بیشتر اردن memes.

در اینجا اصلی takeaways از کل 10-قسمت سری:

برنده شدن بالاتر از همه چیز

آن بود که "برنده شدن در همه هزینه" چون اردن نمی تقلب. آن بود که "هیچ چیز مهم تر از برنده شدن" و "آخرین رقص" ارائه یک نگاه به اردن وسواس پیگیری شد.

او خودش را تحت فشار قرار دادند و کشیده و هم تیمی های خود و مهم نیست که چه کسی یا چه چیزی بود در راه او رفتن به پیدا کردن یک راه و یا بیش در اطراف مانع.

این شکست خرد شد به ویژه در برابر کسانی که دیترویت پیستونز تیم او ناسزا و هنگامی که اردن نمیفهمد چگونه به برنده مسابقات قهرمانی او هرگز از دست یک عنوان در یک فصل کامل او از 1991-1998.

"هنگامی که شما به این تیم پیوست, شما زندگی می کنند با یک استاندارد خاص که من بازی این بازی و من که قرار بود به هر, کمتر," اردن گفت.

در چه هزینه ؟ او رها محبوبیت و برخورد با هر گونه انتقاد خود را خونسرد single-minded پیگیری از برنده شدن و در نهایت او موفق به کسب شش عنوان در نظر گرفته است و یکی از سه بزرگترین بازیکنان تا کنون.

"آخرین رقص" بود نه یک فیلم مستند

اردن تا به حال به greenlight پروژه همکاران نزدیک شد اجرایی تولید و اردن تا به حال یک خطر مالی (که او برنامه ریزی شده برای کمک به خیریه) در این مجموعه است.

آن را دشوار است به یک هدف مشاهده و از آن پایه.

وجود دارد مقدار زیادی در مورد این سری که احساس مانند یک فیلم مستند در خصوص خودی-دسترسی به فیلم حذف شده توسط NBA.

اما وجود دارد مقدار از آن را که از جمله عدم برجسته صدای بدون کنترل اظهارات و دیدگاه دیگران را به چالش روایات.

به عنوان ESPN راشل نیکولز اشاره کرد این است که اردن نسخه از برنامه. نشان می دهد برجسته برخی از جنبه های کمتر جذاب از اردن NBA اما او در برابر کسانی که جزئیات بیشتر در مورد شرایط خود و با زاویه و توجیه.

که خوب است. تن فریبنده مواد به نظر می رسد در این سری است. آن را فقط نمی توان آن را یک فیلم مستند است.

اردن خواست به سرکوب Krause, Isiah

این همه سال بعد اردن هنوز هم تا به حال استخوان را انتخاب کنید با سابق گاو مدیر کل جری Krause and Hall of Famer و سابق دیترویت پیستونز گارد Isiah Thomas.

او را برداشت آن استخوان های پاک به عنوان فیلم رفت و پس از هر دو مردان است. این اردن سری او می تواند گسترش پیام او می خواهد.

توماس عنوان شده است اشاره کرد, نبود, بی گناه در دشمنی اما اردن به عنوان دیده ایم can't let bygones be bygones. حداقل توماس است که در اطراف برای دفاع از خود و به سمت خود را از داستان.

Krause درگذشت در سال 2017 نه وجود دارد بسیاری ارائه شده تا در راه Krause دفاع. خریداران مالک جری رینسدرف داد ولرم دفاع.

شد Krause کامل GM? اما چه کسی است ؟ او هنوز هم ساخته شده Phil Jackson سر مربی هم قرار دادن شش قهرمانی تیم به دست آورد Scottie Pippen در پیش نویس یک روز تجارت و پس از اولین گاو سه-سنگ او بازسازی شده این تیم با تمام بازیکنان مختلف به جز اردن و Pippen و برنده سه عنوان. و او در بر داشت که بازیکنان به خوبی کار می کرد نه تنها با اردن اما با جکسون مثلث جرم.

آن شده اند که اگر نشان می دهد او را با توجه به اعتبار بیشتر برای یکی از NBA بزرگ سلسله.

این slights و کینه

آنچه که شناخته شده بود اما علاوه بر این روشن شده: اردن امادگی برای حمل کینه و با استفاده از slights (برخی از درک برخی آشکار اختراع) برای ایجاد انگیزه در خود را.

ما این را بارها و بارها و بارها. اگر او احساس توبیخ او ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه دقیق نوعی از انتقام. این یک موضوع آشنا. زمانی که Barkley برنده MVP در سال 1993 اردن گفت: او فقط می خواهد برنده شدن در این عنوان و Finals MVP. همان چیزی که او نسبت به کلاید درکسلر قبل از سال 1992 نهایی.

برخی از این خرده است اما اردن نگاه برای هر نوع رقابتی به سوخت تمایل خود را برای برنده مسابقات قهرمانی. این بینش به قاتل او ذهنیت است.

اردن سلطنت نگه داشته و دیگر بزرگان از عناوین

"آخرین رقص" نمی تمرکز بر این به طور مستقیم به عنوان مقدار آن را به طور غیر مستقیم بود اما هنوز هم قابل توجه: اردن و گاو جلوگیری از سالن Famers و تیم های بزرگ از برنده شدن عنوان: کلاید درکسلر و پورتلند تریل بلیزرز, Patrick Ewing و نیویورک نیکز Reggie Miller و ایندیانا پیسرز کارل مالون جان استاکتون و یوتا جاز, Gary Payton و سیاتل فراصوت است و Charles Barkley و ققنوس.

نمی گویم این تیم خواهد برنده ام عنوان کرده بود اردن نمی شده است وجود دارد, اما آنها تا به حال شانس.

آنها را به یک بازیکن بزرگ و تمام وقت تیم بزرگ.

به یاد جیمز اردن

اردن در رابطه با پدرش جیمز, عمیق بود و پدر او بخش مهمی از زندگی اردن. مایکل می خواست پدر خود را در اطراف به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و مطمئن ساخته شده است که اتفاق افتاده است.

در سراسر "آخرین رقص" ما شاهد جیمز اردن – در اتاق قفل در می ایستد خدمت به عنوان پسر خود را سخنگوی غیر رسمی و رفتن با اردن به کازینو شب قبل از یک حذفی بسکتبال.

اردن و پدر خود را به اشتراک گذاشته قدردانی از بیس بال و به همین دلیل اردن داد که امتحان کنید. او گفت: بازی بیس بال بود که موضوع گفتگو در گذشته خود را قبل از بحث جیمز اردن به قتل رسید.

و اردن احساسات بودند قابل لمس زمانی که او برای اولین بار برنده عنوان او پس از مرگ پدر. "این است که برای پدر" اردن گفت: زمانی که گاو ضرب و شتم فراصوت است. "من بسیار خوشحال برای او."

برخی از احساسی ترین لحظات "آخرین رقص" مرکز در سراسر اردن ، که اردن ادای احترام به پدر او.

محمدجواد کامل سیار

"باید کفش."

"مثل مایک."

بله ورزشکاران را به خوبی جبران endorsers قبل از اردن. اما اردن تغییر بازی با نایک, Gatorade مک دونالد, Hanes, Wheaties و دیگران و جاذبه خود را, لبخند,, خوب به نظر می رسد و جهانی درخواست کمک کرد فروش محصولات.

او parlayed خود را مقابله با نایک به شرکت خود را, اردن, نام تجاری, تحت نایک چتر و او رشد به عنوان یک فروشنده از دنده های ورزشی از جمله کفش خود را که باقی می ماند بالا-فروشندگان حتی اگر او تا به بازی یک بازی در نزدیک به دو دهه است. کفش کتانی فرهنگ نخواهد بود آنچه در آن است امروز بدون اردن را تحت تاثیر قرار.

اردن ثروتمندترین ورزشکار به ارزش 2.1 میلیارد دلار با توجه به فوربس که برآورد اردن به دست آورده $145 میلیون دلار در سال 2019.

اردن و خود عامل/مدیریت کسب و کار, دیوید Falk می دانست که چگونه به فروش و بازار اردن. آن را درخشان حق را به نام کفش (Air Jordans) و به دیگران پس از او یک کتاب درسی را دنبال کنید. اردن ستاره دار در اولین در فضا "جام جم" LeBron James ستاره خواهد شد در آینده.

موسیقی متن فیلم یک سوسیس (به عنوان بچه ها می گویند)

از شاهزاده به Beastie Boys به Eric B Rakim به LL Cool J به Kool Moe Dee به Nas به یک قبیله به نام تلاش برای Outkast به دریک و آینده به Alan Parsons Project (و بیشتر) موسیقی متن فیلم بود که سرپرستی با فکر. آهنگ هم تراز با عصر و تم ها.

لذت بخش تخم مرغ عید پاک

در طول 10 قسمت غیر منتظره قطعات خوشحال بیننده:

* جری Seinfeld داخل گاو اتاق قفل و ساخت یک شوخی در مورد یک بازی کشیده شده بر روی تخته سفید.

* یک جوان Bob Costas انجام ورزش برای شیکاگو ایستگاه تلویزیون WGN.

* قانونی کردن کمپ ثبت نام.

* گاو و اردن گارد امنیتی, جان مایکل ووزنیاک به "اردن اظهارات" پس از برنده شدن پول از اردن.

* اردن دوچرخه سواری خود را در سراسر کارولینای شمالی پردیس.

* بابی نایت در اردن قبل از اردن شد اردن: "من فکر می کنم او بهترین ورزشکار من تا کنون دیده ام بازی بسکتبال, نوار, هیچ کدام. اگر من قرار بود به انتخاب مردم با بهترین توانایی من همیشه می خواهم دیده می شود بازی او می شود."

* پیر SportsCenter کلیپ پشت هنگامی که SportsCenter شد نشان می دهد سازمان دیده بان برای برجسته شوخ و حاضر جوابی.

* صحنه هایی از بزرگترین بسکتبال داد و بیداد همیشه بین اعضای 1992 المپیک ایالات متحده تیم رویایی.

* سپس-NBA داور جوی کرافورد به Dennis Rodman: "در بسیاری از چیزهایی که من نمی بینم. بسیاری از زمان, اگر من را ببینید (expletive) که شما انجام دهد."

* سپس-گاو مربی داگ کالینز قبل از یک پیستون بازی: "ما یکی و (expletive) چهار برابر آن (expletive) و آن را در تلویزیون ملی و من می خواهم به ضرب و شتم کسانی که بچه ها در روز یکشنبه."

* تنها یک اردن نشان می دهد می تواند نه یکی بلکه دو سابق رئیس جمهور ایالات متحده برای شرکت در مصاحبه در مورد ورزش: باراک اوباما و بیل کلینتون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب