آنچه که در مورد چگونه برنده می شود یا نمی شود, هوش جلسات

Deirdre Shesgreen و دیوید جکسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:50 PM EDT Jun 30, 2020واشنگتن – آن را بسی

توسط NEWSAMINS در 11 تیر 1399

واشنگتن – آن را بسیار طبقه بندی شده پرونده ترسیم فوری ترین و معتبر ملی و تهدیدات امنیتی از روز است. و محرمانه سند ناگهان در کانون توجه است.

رئیس جمهور روزانه هوش مختصر یا PDB در حال حاضر در مرکز طوفان بیش از گزارش که روسیه پیشنهاد نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود "شخصا در جریان" اطلاعات در مورد اتهام روسیه عملیات.

اما McEnany نمی خواهد می گویند که آیا این مواد منفجره اطلاعات منتقل شده به مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه خود را نوشته شده هوش توجیهی که او معمولا نمی بخوانید, با توجه به رسانه های متعدد ، McEnany روز سه شنبه مورد مناقشه اظهارات که تهمت نمی کند خواندن روزانه خود را به هوش جلسات.

او همچنین گفت: وجود اختلافات میان آمریکا و مقامات اطلاعاتی در مورد اعتبار از فضل هوش در تلاش برای توضیح دهید که چرا تهمت بود نه به صورت شفاهی گفت: در مورد آن است.

پس چه ریاست جمهوری روزانه مختصر? و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت اطلاعات اگر او همیشه از خواندن نوشته هضم تحویل داده شده به او را هر روز ؟

PDB: سفارشی چگونه یک رئیس جمهور را جذب اطلاعات

با توجه به سیا, PDB ارائه شده برای هر رئیس جمهور پس از Feb. 15 سال 1946 هنگامی که پس از آن رئیس جمهور هری ترومن دریافت آنچه شد و سپس به عنوان شناخته شده "روزانه خلاصه" پر از راز هشدارها و طبقه بندی بینش در مورد فوری ترین تهدید علیه ایالات متحده است.

قالب سفارشی برای هر رئیس جمهور جدید برای مطابقت با خواندن تنظیمات و راه اطلاعات جذب شده است.

"برخی از روسای جمهور ترجیح می دهند به گفته آنها برخی ترجیح می دهند به خواندن آن گفت:" ابیگیل Spanberger یک افسر سابق سازمان سیا و در حال حاضر دموکرات کنگره. "این واقعا یک مسئله چگونه مصرف کننده – در این مورد رئیس جمهور – دریافت اطلاعات است که لازم است."

رئیس جمهور همچنین از اختصاص یک briefer که عادت می شود به فرمت مورد نظر و می تواند پیش بینی چه سوالات commander-in-chief ممکن است بپرسید.

در زمان دولت نوشته PDB می تواند در هر نقطه از 18 تا 75, صفحات, با توجه به آنچه در جریان است در جهان در یک زمان خاص گفت: دو مقامات دولت صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد مسائل داخلی. گزارش تقسیم شده است موضوع خاص مناطق مانند COVID-19 یا افغانستان و اغلب شامل نمودار و نقاط گلوله.

نوشته جلسه توزیع در سراسر دولت و بیش از 100 نفر فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید دسترسی به آن از پنتاگون به وزارت امور خارجه, مقامات گفت.

جامعه اطلاعاتی ارائه نتیجه گیری در این نوشته PDB با درجات مختلف از اعتماد به نفس از پایین به بالا, مقامات گفت.

تنها مواردی که حمل یک درجه بالایی از اعتماد به نفس ارائه شده در فرد به رئیس جمهور و آن را شامل نمی شود گزارش داد که روسیه ممکن است پرداخت مستقیم برای مرگ سربازان ایالات متحده.

مقامات کاهش یافته است می گویند که آیا تهمت بخوانید که در مورد اتهام در PDB و یا چگونه از نزدیک او بار خوانده شده اسناد و مدارک به طور کلی. آنها می گویند وجود دارد مقامات دولتی که وجود دارد این است که شواهد کافی برای اثبات است که روسیه در واقع پرداخت كرد ، آنها مشخص نیست که در آن مقامات هستند و یا چگونه بسیاری از وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه briefer است بث Sanner که حامل عنوان معاون مدیر اطلاعات ملی برای ماموریت ادغام. مقامات گفت: رئیس جمهور همچنین مذاکرات هوش امور با بخش سر چنین به عنوان مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و وزیر خارجه مایک Pompeo.

برای تولید PDB, هوش مقامات کار را از طریق شب به غربال کردن از طریق همواره در گردونه جریان اطلاعات و تعیین رئیس جمهور نیاز به دانستن.

"سپس PDB briefers در آمده در ساعت اندکی از صبح به خود را دریافت کنید تا به سرعت در مورد آنچه در آن است" و خود را آماده برای ارائه آن به رئیس جمهور گفت: کارول Rollie فلین 30 سال سیا کهنه. این PDB نیز معمولا به رییس امنیت ملی مشاوران چنین خود را به عنوان وزرای دفاع و امور خارجه.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در زمان چاپ کپی و سپس به حال خود briefer او راه رفتن را از طریق آن فلین گفت.

"او دوست داشت به تیم کامل وجود دارد, پس از آن یک مکالمه واقعی در هر روز گفت:" فلین که در حال حاضر با سیاست خارجی موسسه تحقیقات.

در سال 2014 مقامات اطلاعاتی روشن از چاپ PDB به الکترونیکی یکی در این درخواست پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما, با توجه به سازمان سیا تاریخ PDB.

رابرت Cardillo سابق اطلاعاتی رسمی و PDB briefer در دولت اوباما گفت که او در نظر گرفته شده دو سوال در هنگام مونتاژ رئیس جمهور روزانه مختصر: "آیا رئیس جمهور باید بدانید که این کار ؟ و اگر پاسخ بله می کند رئیس جمهور باید بدانید که این در حال حاضر؟"

Cardillo گفت: اوباما می خواست خود را PDB تحویل 6 هستم. او خواهد آن را بخوانید و سپس یک جلسه توجیهی در مواد چند ساعت بعد.

اصلی PDB است که معمولا کمتر از 20 صفحه با توجه به دیوید Priess یک افسر سابق سازمان سیا و ریاست جمهوری briefer که به خدمت در بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش دولت.

"و برای 55 سال *هر* POTUS (احتمالا به جز از Nixon) به عنوان خوانده شده آن را" Priess توییتی در پی افزایش اختلاف از اینکه تهمت دانست و در مورد روسیه فضل گزارش.

نیویورک تایمز گزارش کرده است که اطلاعات ترسیم روسیه فضل عملیات گنجانده شد در مغلوب ساختن پیشی جستن PDB در ماه فوریه است. آسوشیتد پرس گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون گفت: همکاران که او در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزیابی هوش در مارس 2019.

McCaul: هیچ جلسه رسمی به دلیل تهدید نیست 'معتبر عملی'

مانند پیشینیان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن نیز می شود به طور منظم در جلسات از اعضای جامعه اطلاعاتی. این تهمت را روش ارجح از اخذ اطلاعات و آن اتفاق می افتد و حدود دو یا سه بار در هفته با توجه به برنامه های روزانه منتشر شده توسط کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب جریان توسط Sanner که منصوب شد معاون مدیر اطلاعات ملی برای ماموریت ادغام در مارس 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت به نظر می رسید به جذب اطلاعات حتی زمانی که او به صورت شفاهی در جریان با توجه به بولتون کتاب جدید "اتاق که در آن اتفاق افتاده است" هفته گذشته منتشر شد.

"مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تا به حال تنها دو هوش جلسات هر هفته و در بسیاری از کسانی که او صحبت می کرد در طول بیشتر از briefers اغلب در مورد مسائل کاملا نامربوط به موضوعات در دست" بولتون در کتاب می نویسد.

کارشناسان می گویند که مقامات اطلاعاتی ایالات متحده باید هشدار نسبت ناروا به روسیه فضل هوش در هر صورت او ترجیح داده می شود قبر تهدید به سربازان آمریکایی در این زمینه است.

Cardillo گفت: مقامات اطلاعاتی باید آنچه را به نام "وظیفه هشدار می دهند:" اگر آنها بر اساس اطلاعاتی که در آمریکا زندگی می کند در معرض خطر هستند از یک بازیگر خارجی. این بدان معناست که او گفت که اطلاعات بالا می رود زنجیره ای "تقریبا بلافاصله" و اغلب بدون اینکه به طور کامل بررسی دلیل آن بسیار مهم است.

فرانک کندال سابق خبرگزاری دفاع گفت: این امر می تواند "حرفه ای" برای یک مقام اطلاعاتی به رله این نوع از اطلاعات است.

"هنگامی که سربازان در معرض خطر هستند وجود دارد بسیار قوی بار و بسیار با اولویت بالا" به رله که اطلاعات کندال گفت. "و ارائه آن نوع از اطلاعات خواهد بود حداقل حرفه ای پایان برای مردم اگر از آن پیدا شد و بعد که آنها آن را به حال و تا به حال نه آن گذشت."

به عنوان با هشدار در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد کاهش یافته است از طریق ترک گفت جان Gans نویسنده "کاخ سفید رزمندگان: چگونه شورای امنیت ملی تبدیل شده آمریکایی در راه جنگ."

"نکات تهدید دیده می شوند هشدارها در حال صدا اما نه رئيس جمهور و نه هر کس دیگری هستند و غذای آنها گفت:" جان Gans نویسنده "کاخ سفید رزمندگان: چگونه شورای امنیت ملی تبدیل شده آمریکایی در راه جنگ."

تشکر. مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس گفت: اطلاعاتی در مورد پتانسیل روسی نعمت بود و به احتمال زیاد شامل رئیس جمهور روزانه مختصر اما نه منتقل و به ناروا رسمی تهدید توجیهی دلیل آن نبود و در عین حال "عملی." McCaul این اظهارات را به, NBC و تایید آنها با ایالات متحده آمریکا امروز.

"من فکر می کنم راه روند کار این است که او (تهمت) می شود و جریان حدود سه بار در هفته در نوع عملی و معتبر موارد" McCaul گفت: NBC. "و این تصمیم آن بود که در آن نقطه در زمان معتبر, عملی, قطعه ای از هوش است. و اگر در هر نقطه آن از آن خواهد بود را به توجه خود را."

'مزخرف': انتخابات خبرگان رد تهمت ادعا می کند ممکن است تقلبی رای

جمع آوری اطلاعات است مانند کنار هم قرار دادن یک پرده نقش دار'

فلین گفت: این جای تعجب ندارد اگر وجود اختلافات میان آمریکا و سازمان های اطلاعاتی و تحلیلگران در مورد قابلیت اطمینان از اطلاعات در مورد روسیه را به اتهام عملیات.

"چه اتفاقی می افتد بسیاری هنگامی که شما این نوع از اطلاعات آن ناقص," او گفت:. "شما دریافت می کنید یک کمی از یک فرد کمی از دیگر شاید کمی از رهگیری. و شما نوع از قرار دادن آن با هم مثل یک پرده نقش دار و معمولا وجود دارد برخی از چاله ها در اینجا وجود دارد."

او گفت: آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که اتفاق افتاده با روسیه فضل هوش. و از آنجا که آن را بسیار نگران کننده و تحریک آمیز, او گفت:, "شما می خواهید واقعا مراقب باشید که شما لازم نیست به آن اعتبار بیشتر از آن را سزاوار است."

او اشاره کرد که یک بار چنین اطلاعاتی است که رله به رئیس جمهور آن می تواند منجر به اقدام تلافی جویانه و یا یکی دیگر از عمده تصمیم گیری در سیاست.

اما Spanberger و دیگران گفت: هر گونه اطلاعات در رئیس جمهور روزانه مختصر باید تلقی فوری و معتبر. و اگر این مورد با روسیه فضل اطلاعات و مقامات امنیتی می دانستند مغلوب ساختن پیشی جستن را خوانده PDB – سپس آنها باید گفت: رئیس جمهور به طور مستقیم در مورد آن.

جمهوری خواه ایالت تاد جوان که نشسته در کمیته روابط خارجی سنا گفت که او "احساس خطر" که برنده نشده بود در جریان این اطلاعات. او پیشنهاد کرد مقامات اطلاعاتی برگزار می شود باید "پاسخگو برای خود سهل انگاری فاحش" برای عدم هشدار به رئیس جمهور و به نام او برای کنگره جلسات به پروب روسیه اتهامات.

"ما باید کار برای تعیین قابلیت اعتماد گزارش های رسانه ها و در صورت لزوم پیشبرد پاسخگویی در درون خود ما دولت و تسهیل مجازات پاسخ به ظاهر غیر اخلاقی و غیر قانونی و بی وجدانی اقدامات دیکتاتور که اعیان بیش از مردم روسیه" جوان از ایندیانا در بیانیه ای گفت: دوشنبه.

این گزارش به طور خاص باید پرچم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل اهمیت ایالات متحده-روابط روسیه و تهدید بالقوه برای پرسنل نظامی آمریکا گفت: سناتور. بن Sasse, یک جمهوری خواه نبراسکا که نشسته در کمیته اطلاعات مجلس سنا.

"آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا این است که با قرار دادن هدف در تیررس پشت آمریکا خدمتگزاران و زنان در لباس" Sasse به خبرنگاران گفت: روز شنبه. او گفت کنگره باید متمرکز بر دو سوال: "شماره 1 که می دانستند چه زمانی و آیا فرمانده دانید ؟ و اگر نه چگونه جهنم نه؟"

Spanberger گفت: آیا تهمت بود دادهایم یا نه "همه ما می دانیم در حال حاضر" را به عنوان او را در یک صدای جیر جیر. بنابراین سوال واقعی, او گفت:, "چگونه می خواهیم به قانون" در اطلاعات ؟

آنچه ما می دانیم:روسیه بنا به گزارش ارائه شده فضل در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن