چه ESPN ‘دوشنبه شب فوتبال’ غرفه ممکن است مانند نگاه پس از shakeup

انتظار می رود در حال حاضر رسمی.

ESPN است به اطلاع جو Tessitore و Booger مکفارلاند آنها از “دوشنبه شب فوتبال” غرفه یک منبع تایید کرد.

استیو مالیات بر play-by-play و تحلیلگران دن Orlovsky لوئیس ریدیک و/یا برایان Griese باقی می ماند و مورد علاقه های شما به عنوان جایگزین که در پست اول گزارش اوایل ماه گذشته.

ESPN نیز فکر Kurt وارنر و مقابله برلسون. ESPN منجر کالج, تیم, کریس فاولر و کرک Herbstreit باقی می ماند یک احتمال است.

اگر وضع مالیات جدید تبدیل می شود صدای “دوشنبه شب فوتبال” آن را باز کنید تا نقطه ای برای Tessitore به بازگشت به فوتبال کالج است.

Tessitore است که انتظار می رود به زمین بازگشت وجود دارد در برخی از ظرفیت با توجه به منابع با امکان انجام بازی نیمه نهایی هر چند ESPN در حال حاضر فاولر و شان دانا برای این نقش.

Tessitore ادامه خواهد داد به عنوان ESPN منجر بوکس blow-by-blowerer و در ABC را نشان می دهد “Holey Moley.”

در ضمن مک فارلند انتظار می رود که برجسته NFL studio, نقش, با توجه به یک منبع.

Booger McFarland and Joe Tessitore during an NFL game in September of last season.
Booger مکفارلاند و جو Tessitore در طول یک بازی NFL در ماه سپتامبر از فصل گذشته.ESPN تصاویر

روز شنبه ورزشی گفت: در توییتر که Tessitore و مک فارلند که رسما ، اخبار انتظار می رود پس از ESPN جستجو برای جایگزین های آنها گسترده شده اند گزارش شده است.

ESPN تا به حال علاقه تونی Romo, Petyon منینگ Drew Brees و آل مایکلز به عنوان پتانسیل جایگزین. هیچ یک panned برای دلایل مختلف.

ESPN تا به حال می خواستم به یک چلپ چلوپ به مذاکرات با NFL برای آینده حقوق بسته می تواند به زودی به محل. ESPN همراه با ABC و دیزنی امیدوار هستند از فرود بیشتر NFL از جمله سوپر باول.

احساس وجود دارد که بهتر غرفه می تواند کمک به آنها در مذاکرات اگر چه منابع گفته اند که NFL به احتمال زیاد خواهد شد با بهترین پیشنهاد صرف نظر از این که گوینده در غرفه.

ESPN تا به حال یک درب گردان در دوشنبه شب پس از آن اجازه دهید مایک Tirico رفتن به NBC. شان مک دونا و جان weather underground نمی مش قبل از weather underground چپ برای اظهارات.

ESPN و سپس جایگزین دانا با Tessitore, Jason ویتن و برای برخی از دلیل عجیب و غریب قرار داده مکفارلاند در آنچه به دست می آمد infamously شناخته شده به عنوان BoogerMobile. ویتن در زمان خاموش یک سال پس از تمسخر برای بازگشت به بازی برای کاوبوی. این BoogerMobile شد به طور دائم پارک شده قبل از سال 2018 فصل به پایان رسید.

که در سمت چپ مکفارلاند به تنهایی با Tessitore سال گذشته است. این دو به تمسخر در رسانه های اجتماعی که در حال حاضر منجر به رسمی خود را اخراج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>