چه CDC مدرسه دستورالعمل تهمت می خواهد تغییر در میان COVID-19? این برجسته است.

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:27 PM EDT Jul 9, 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی ج

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تجدید نظر در آن بازگشایی مدرسه راهنمایی اما آنچه در واقع در آن اصلی برنامه ؟

جدا میز مبهوت برنامه و جداسازی اتاق بیمار برای دانش آموزان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که او مخالف با CDC را "بسیار دشوار و گران قیمت راهنمای باز کردن مدارس" به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: این سازمان خواهد بود و صدور دستورالعمل های جدید در هفته آینده.

دکتر رابرت Redfield سر از CDC گفت: پنج شنبه, اما, بدون, تغییر, بود, آینده, اما که به جای "اضافی مرجع اسناد" خواهد بود صادر شده است.

برای درک بهتر هر یک ممکن است به روز رسانی ایالات متحده آمریکا امروز بررسی اسناد و مدارک و دستورالعمل CDC وب سایت هدایت در حال حاضر صادر شده به مدارس K-12.

CDC می گوید: این اسناد باید مکمل و نه جایگزین دولت های محلی و هدایت قوانین و مقررات دیگر.

در طول دستورالعمل CDC همچنین می گوید که مدارس باید به طور منظم در تماس با دولت های محلی و مقامات بهداشت در برنامه های خود و نقد و بررسی قوانین محلی و قوانین.

پنس: CDC تغییر مدرسه بازگشایی دستورالعمل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را به نام 'سخت و گران'

در اینجا نگاهی به آنچه CDC می گوید:

سه سناریو: کمترین و بیشترین خطر

CDC ایجاد یک مجموعه ای از اصول راهنما برای شروع به دستورالعمل های خود را که میسازد از خطرات ناشی از سه حالات مختلف به طور گسترده.

بالاترین خطر است مدرسه بازده مجازی-فقط محیط است که در آن دانش آموزان و معلمان دیدار برای کلاس فعالیت ها و رویدادهای آنلاین.

بیشتر خطر در ارتباط با, در کلاس های حضوری فعالیت ها و حوادث. بر اساس این سناریوی عمومی دانش آموزان در حال تقسیم به گروه های کوچک که نمی mix, اقامت 6-پا از هم جدا و نمی آیتم های به اشتراک گذاری.

حالات با بیشترین خطر بازگشت به مدرسه به عنوان قبل از آن بود: کامل کلاس های حضوری مخلوط کردن گروه های بدون فاصله و اشیاء به اشتراک گذاشته.

مدرسه بازگشایی برنامه ها و COVID سیاست: معلمان ترس برای ایمنی خود را.

COVID 101: به طور منظم تمیز پوشیدن ماسک صورت و به اشتراک نمی اشیاء

CDC همچنین دستورالعمل توصیف پایه پاکیزگی و روش های ایمنی است که مدارس باید به دنبال شبیه به آنچه که مقامات بهداشت عمومی می گویند همه مردم باید به دنبال.

شستن دست به طور منظم ماندن 6-پا از هم جدا و پوشیدن ماسک.

"پوشش صورت باید فرسوده توسط کارکنان و دانش آموزان (به خصوص دانش آموزان بزرگتر) به عنوان امکان پذیر و ضروری ترین در زمانی که فاصله فیزیکی دشوار است" CDC می گوید.

در میان تمیز کردن وسایل مدرسه باید در دست: صابون ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل, حوله کاغذی, بافت, بدون لمس سطل زباله و ضد عفونی کننده دست اسپری و پارچه پوشش صورت به عنوان امکان پذیر است.

به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی از اتوبوس و میز و دستگیره های درب حمام و اشیاء به اشتراک گذاشته شده نیز باید بررسی شود.

در این سند همچنین مانع از های از اشیاء مانند دستگاه های الکترونیکی, toys

کتاب ها و بازی های دیگر و یا یادگیری ایدز است. برای مواردی مانند هنر لوازم افزایش منابع ممکن است مورد نیاز است. این اشیاء باید تمیز بین استفاده از اگر به اشتراک گذاشته.

دانشجويان وسایل نیز باید در جداگانه ذخیره برچسب cubbies یا ظروف.

آموزش دانش آموزان در مورد نحوه شستن دست های خود را پوشش سرفه و عطسه و سایش و تمیز کردن ماسک صورت نیز تشویق می شوند.

تغییرات فضای فیزیکی

آن را نمی خواهد فقط تغییرات در رفتار و منابع می آید که اگر CDC دستورالعمل ها را به دنبال دارد. مدارس ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در تغییرات فیزیکی نیز هست.

سیستم های تهویه باید عامل به درستی CDC سند می گوید. "توسعه پروتکل برای افزایش گردش عمومی هوا به عنوان آنجا که ممکن است در طول روز در مدرسه."

مدارس باید در نظر نصب موانع فیزیکی مانند پارتیشن بندی و یا عطسه پاسداران بودند نگه داشتن 6-از راه دور است که به چالش کشیدن بیش از حد مانند پذیرایی میز و سینک حمام.

میز نیز باید از هم جدا شده توسط 6-سر و صورت همان جهت به جای اینکه در هر یک از دیگر.

نوار در طبقه و نشانه هایی بر روی دیوار نیز ممکن است محصول تا برای تشویق دانش آموزان به حفظ یک فاصله امن.

نظرسنجی از آوریل: بازگشت به مدرسه ؟ 1 در 5 معلمان بعید به بازگشت به بازگشایی کلاس های درس این سقوط

مبهوت برنامه قلم ردیف در اتوبوس

یک مضمون مشترک در سراسر CDC راهنمایی است برای دانش آموزان جدا شود به گروه های کوچک که نمی مخلوط در طول روز و به دنبال برنامه مبهوت.

دانش آموزان باید باقی می ماند در این گروه و با کارکنان اختصاص داده شده برای هر گروه در طول روز و هر روز CDC می گوید.

CDC نشان می دهد متناوب افت و وانت بار در میان گروه تا گروه های جلوگیری از هر یک از دیگر به عنوان پدر و مادر از دانش آموزان در هر گروه.

اگر دانش آموزان تکیه بر اتوبوس و یا دیگر حمل و نقل تنها یک دانش آموز باید در یک ردیف یا ردیف باید پرید.

بزرگ و جمعی از حوادث مانند رویدادهای ورزشی و یا سفرهای ممکن است نیاز به لغو بیش از حد CDC می گوید. تربیت بدنی گروه یا کلاس های دیگر و فعالیت های تماس نزدیک نیز ممکن است باید لغو شود.

زنگ تفریح و وقت ناهار ممکن است در بسیاری مختلف

دستورالعمل توصیه می شود از بسته شدن بزرگ اجتماعی فضاهای اگر استفاده از آنها نمی تواند مبهوت همراه با تمیز کردن به طور منظم.

این شامل زمین بازی و کافه تریا که در آن گروه های زیادی را اغلب جمع آوری در طول مدرسه به طور منظم ساعت.

در ناهار دانش آموزان را تشویق به آوردن مواد غذایی خود را و خوردن در یک کلاس درس با گروه های کوچک. دانش آموزان باید در غیر این صورت توان در خدمت وعده های غذایی به صورت جداگانه در صفحه خود را دارند و یا در آن خود را بسته بندی. دستکش کهنه می باید توسط کسانی که در خدمت مواد غذایی بیش از حد.

اگر یک کافه تریا نیاز به استفاده, بار, باید مبهوت به کاهش چگونه بسیاری از مردم در اتاق در یک بار.

فلوریدا: می توانید رژیم صهیونیستی است. DeSantis نیروی فلوریدا مدارس برای بازگشایی در میان coronavirus همه گیر? برخی از رهبران مدرسه به نظر می رسد تردید

اما اگر کسی بیمار می شود?

اگر یک دانشجو یا عضو هیات نشان می دهد علائم و یا مثبت آزمون مدارس باید یک برنامه در محل CDC می گوید.

اولین و مهمترین CDC می گوید: مدارس باید به آموزش دانش آموزان و کارکنان در مورد علائم COVID-19 ممکن است قرار گرفتن در معرض و زمانی که آنها باید در خانه بمانند.

"در نظر داشتن حضور کامل جوایز و نه ارزیابی مدارس بر اساس غيبت و ارائه آموزش مجازی و telework گزینه اگر عملی" CDC می نویسد.

دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان باید در برقراری ارتباط با مدرسه در صورتی که علائم مثبت تست در حال انتظار برای نتایج آزمون و یا در معرض تایید یا بالقوه مورد.

نیز, مدارس باید ارتباط هر گونه بالقوه تعطیلی با خانواده ها و کارکنان و همچنین توصیه به کسانی که آمده اند به تماس نزدیک با یک مشکوک یا مورد تایید شده در خانه بمانند.

CDC همچنین توصیه می کند روزانه چک های بهداشتی از جمله دما غربالگری و/یا یا علامت چک کردن.

اگر کسی بیمار در یک ساختمان مدرسه, مدرسه باید برای دو تا پنج روز CDC می گوید. "این اولیه کوتاه مدت اخراج اجازه می دهد زمان محلی مقامات بهداشت برای به دست آوردن درک بهتر از COVID-19 وضعیت تأثیر مدرسه" آژانس نوشت.

مدرسه باید اختصاص یک اتاق ایزوله برای کسی که دارای علائم یا تست مثبت و نزدیک کردن مناطق که فرد بیمار استفاده می شود. تمیز کردن مناسب از این مناطق باید به دنبال پس از 24 ساعت مدت زمان انتظار در صورت امکان.

مدارس نیز نیاز به یک برنامه در محل برای حمایت از دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان آن را به عنوان مربوط به تروما و سلامت روان.

کمک: مورین Groppe و آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن