یک مهاجم هورنت گونه ذبح زنبور عسل می تواند کشنده برای انسان و –متاسفانه – خال دار شده است در ایالات متحده است.

تعداد کمی از غول های آسیایی هورنت رؤیت در شمال غربی اقیانوس آرام مطرح شده زنگ پس از یک نام مستعار برای شکارچیان شروع روند در توییتر گفت: “قتل هورنت.” در حالی که کارشناسان شده است ردیابی گونه های مهاجم در ایالات متحده برای ماه های نیویورک تایمز از ویژگی های منتشر شده روز شنبه آورده مستعار به آگاهی ملی است.

این جاست ناراحت کننده نام مستعار بر اساس طولانی مارس, ارائه, از, واشنگتن, وزارت امور خارجه, کشاورزی, حشره شناس, Chris Looney. آن را باز کرد با یک اسلاید مثال دیگر شوم عناوین بزرگترین زنبور سرخ جهان: “وراجی killer hornet” و “giant sparrow زنبور عسل” در میان آنها است.

این بهار دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی شروع به شکار برای غول های آسیایی اورلئانز پس از تایید رؤیت درنده.

و در حالی که مقامات نگران هستند به خصوص محلی برای زنبور عسل جمعيت در معرض خطر برای فرد به طور متوسط پایین است در این زمان Looney تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز شنبه است.

اورلئانز هستند “احتمالا نمی خواهید به قتل کسی … نمی وحشت” Looney گفت.

رؤیت شده اند محدود به شمال غربی اقیانوس آرام اگر چه کوچکتر اروپایی هورنت است که گاهی اوقات به اشتباه به غول های آسیایی هورنت در سواحل شرق.

برای انسان ناگوار به اندازه کافی در تماس با یک غول های آسیایی هورنت, Looney تا به حال توصیه های ساده در ماه مارس ارائه: “فقط اجرا میشه.”

شکارچیان کشتن بین 40 و 50 نفر سالانه در ژاپن – بسیاری از قربانیان از آلرژی رنج می برند اما برخی فوت کرده اند از قدرت زهر تنهایی, او گفت:.

عوارض نادر می تواند شامل موضعی نکروز نارسایی تنفسی و نارسایی کلیه و کبد آسیب و لخته شدن خون.

اما بیشتر در معرض خطر فوری در ایالات متحده است که در حال حاضر آسیب پذیر جمعیت زنبور عسل.

Looney توصیف یک چرخه که در آن غول های آسیایی اورلئانز حمله به فرد زنبورهای عسل در اوایل تابستان – تبدیل طعمه به “کوفته” تغذیه زنبور لارو. به زودی اورلئانز رها این “شکار فاز” در حمایت از “کشتار فاز” – عمده فروشی قتل از کلنی های زنبور عسل پس اورلئانز می توانید غارت کهیر خود را.

تلاش برای جلوگیری از گسترش اورلئانز که طعمه تقریبا در هر گونه حشرات در علاوه بر این به زنبورهای عسل شده است ramping تا در هفته های اخیر Looney گفت شنبه.

یک چیز ساکنان محلی می توانید انجام دهید برای کمک به: گزارش مشکوک رؤیت به دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de