Kanye West ظاهر خواهد شد در اوکلاهما انتخابات ریاست جمهوری رای گیری فایل ها برای اولین بار فدرال نامزد مدارک

برایان الکساندر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:38 PM EDT Jul 15, 2020Kanye West های غیر متعارف پیشنهاد ر

توسط NEWSAMINS در 26 تیر 1399

Kanye West های غیر متعارف پیشنهاد ریاست جمهوری نشان داد عمر جمعه به عنوان مقامات اوکلاهما تایید او ظاهر خواهد شد در ماه نوامبر انتخابات و رای گیری.

در توسعه جداگانه یک گروه به نام Kanye 2020 ثبت اولین فدرال انتخابات اشکال برای غرب نامزدی.

مسیحی Hillland معاون مطبوعاتی افسر فدرال کمیسیون انتخابات را تایید کرد در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز که دفتر خود را دریافت کرده بود, مورد نیاز, نامزد, بیانیه سازمان مدارک جمعه از کمیته سیاسی.

فرم متحده که نامزد Kanye West به دنبال دفتر رئیس جمهور با وابستگی حزب به عنوان ذکر شده "BDY." غرب, 43 گفت: در جولای 8 فوربس که او در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 تحت یک بنر جدید — جشن تولد است.

FEC فرم به نام Andre Bodiford به عنوان خزانه دار کمیته. ایالات متحده آمریکا امروز به نام تعداد در فرم برای Bodiford اما این تماس پاسخ داده شد.

بیانیه ای از نامزدی تشکیل شده بود با ثبت FEC در غرب نمایندگی که ماشه نامزدی وضعیت تحت فدرال مالی مبارزات انتخاباتی قانون Hilland گفت.

به طور جداگانه به Oklahoma State انتخابات هیئت مدیره تایید در یک صدای جیر جیر شنبه که مستقل نامزد انتخابات ریاست جمهوری غرب است واجد شرایط برای شرکت در انتخابات عمومی رای گیری در دولت است.

آسوشیتد پرس گزارش داد که یک نماینده برای غرب واصل مدارک لازم و پرداخت $35,000 تشکیل پرونده به نظر می رسد در انتخابات.

غرب یکی از سه مستقل نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به پرداخت هزینه تشکیل پرونده قبل از مهلت که چهارشنبه بود. این دیگران بودند پیانیست جید سیمونز و cryptocurrency کارآفرین براک پیرس.

پر کردن یک روز پس از مجله نیویورک را "مخبر" به نقل از وست مشاور استیو کرامر گفت که غرب شد "خارج" از نژاد و اشاره کرد که کارکنان او استخدام کرده بود نا امید شدند.

غرب بوده است و سکوت در توییتر شنبه و هیچ بیانیه ای در مورد کمپین پیشرفت است. یک نماینده پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

صریح تهمت حامی غرب اعلام نامزدی خود را با یک تیر 4, صدای جیر جیر, 122 روز قبل از نوامبر. 3 انتخابات. او اعلام کرد: آخرین مهلت برای دریافت بر روی انتخابات در اکثر ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس. معلوم نیست اگر غرب مایل و یا قادر به جمع آوری امضا به اندازه کافی واجد شرایط در دیگران است.

کمک: آسوشیتد پرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب