"چه هستم من می خواهم به انجام در حال حاضر؟': برخی از ترس های کوچک کاتولیک کالج بسته شدن ممکن است آخرین

Devi بنارس Milwaukee Journal Sentinelمنتشر شده 12:49 PM EDT 24 مه سال 2020MANITOWOC, Wis. — او به عنوان نزدیک

توسط NEWSAMINS در 4 خرداد 1399

MANITOWOC, Wis. — او به عنوان نزدیک شدن پایان دبیرستان کلر Kelnhofer آینده به حال سهم خود را از عدم قطعیت. اما در جایی که او می خواهم رفتن به دانشگاه بود — حداقل در ابتدا.

Kelnhofer از براندون ویسکانسین تصمیم گرفته بود او می خواهم به خانواده مقدس کالج — تنها دانشگاهی او می خواهم به اعمال. مناسب کامل بود: راست اندازه ارزش حق پرشور اساتید مجاورت نزدیک به خانواده در Manitowoc.

مدرسه استخدام او را به بازی بسکتبال است. او برنده معتبر کامل شهریه و کمک هزینه تحصیلی برای ادامه تحصیل در رشته علوم آماری.

سپس بدون هشدار خانواده مقدس اعلام کرد ممکن است 4 که فرانسیسکن خواهر مسیحی خیریه تصمیم گرفته بود به کالج در پایان ترم تابستان.

"این فقط بسیار دلخراش و از دست دادن عبارت" Kelnhofer گفت. "چه هستم من می خواهم به انجام در حال حاضر؟"

نیروهای که 85 ساله کاتولیک کالج تسلیم هستند که امد و شد زیاد پردیس رهبران در دانشگاه های سراسر کشور به خصوص مدارس خصوصی که به شدت متکی به یک جریان ثابت از دلار شهریه برای نگه داشتن درب باز است.

در یک پیام ویدئویی اعلام کالج بسته شدن رئیس جمهور رابرت کالاهان گفت: این نیروها شامل افزایش هزینه های عملیاتی و چالش های جمع آوری کمک مالی. او همچنین گفت: تعدادی از دانش آموزان تصمیم به ثبت نام و یا ادامه تحصیل در کالج عامل بود.

کالاهان کاهش یافته است به ارائه شماره های خاص در این معیارها به Milwaukee Journal Sentinel. او گفت: در یک ایمیل که ثبت نام در مدرسه شده بود به تخت برای چند سال قبل از اندکی سربازان ارتش در سال گذشته است. این دانشکده تا به حال 362 دانش آموزان در این بهار.

اما ضربه مالی از کروناویروس که مجبور دانشگاه به پایان ترم بهار از راه دور "ساخته شده در حال حاضر وضعیت دشوار ناپایدار." کالاهان گفت که او نمی توانست با ارائه دقیق اعداد چرا که آنها تغییر روزانه.

"من می توانید به اشتراک گذاری است که تاثیر منفی مالی از COVID-19 در هر دو ثبت نام و جمع آوری کمک های مالی قابل توجهی است" کالاهان گفت.

کالاهان گفت: در تصویری نشانی به دانش آموزان و کارکنان که در این دانشکده تاسیس در سال 1935 شده بود ساخت گام در بازگرداندن سال مالی مبارزات و تلاش برای رسیدن به ثبت رشد.

"من فکر نمی کنم طرح خدا بود که خانواده من در اینجا به این جایگاه ویژه," او گفت:.

کالج نیست برای اولین بار در غرب به بسته خود را درب — MacMurray کالج در ایلینوی اعلام کرد در ماه مارس بود که بسته شدن این بهار پس از 174 سال — و برخی از ترس آن را نمی خواهد آخرین. در میان ویسکانسین کوچک خصوصی مدارس به خصوص خانواده مقدس کاتولیک همسالان وجود دارد یک حس عزاداری برای کالج.

"من فکر می کنم همه ما امیدواریم که که ما هرگز در این وضعیت گفت:" کریستین فار رئیس کوه مری دانشگاه در میلواکی است.

"این باعث می شود من فوق العاده غمگین," او گفت: این بسته اشاره کرد که از دست دادن یک کالج از دست دادن بود از تاریخ از حرفه و جامعه. "این واقعا دوران سخت و COVID-19 است و آن را هر گونه آسان تر است."

دیگر مدارس باز کردن درب

در این روز پس از خانواده مقدس کالج خود را اعلام کرد بسته شدن آن شروع به کار به نقل مکان موجود در آن دانش آموزان قبل از پایان تابستان و حمایت برای انتقال موافقت نامه با سایر دانشگاه ویسکانسین برای کمک به دانش آموزان ماندن در مسیر آکادمیک.

انتقال توافق رسیده بودند با حداقل هشت کالج ها برای تضمین پذیرش دانش آموزان در جایگاه خوبی دانشگاهی با قول به قبول تمام انتقال اعتبار و صرف هزینه های نرم افزار. آنها همچنین ارائه تسریع تحصیلی و کمک های مالی مشاوره کنید و سعی کنید برای مطابقت با کمک های مالی جوایز بنابراین دانش آموزان خالص کردن از جیب هزینه خواهد بود شبیه به آنچه که آنها می شده اند در خانواده مقدس.

هدف این است که به دانش آموزان یکسان و یا مشابه برنامه های علمی و در مسیر فارغ التحصیل.

برخی از مدارس مشابه احساس به خانواده مقدس; میلواکی را Alverno کالج برای مثال سهام فرانسیسکن ماموریت هنرهای لیبرال تمرکز و بسیاری از برنامه های.

"وجود دارد یک احساس ارتباط با آنها گفت:" جوزف Foy, معاون رئیس جمهور برای امور تحصیلی در Alverno.

Foy امید یکی مثبت غذای آماده از این وضعیت این است که کالج ها مجبور به انتقال اعتبار بین مدارس راحت تر از آن شده است در گذشته است.

فار جمهور از کوه ماری, دانشگاه گفت: تیم او در حال حاضر شنیده بود از پنج یا شش تن از دانشجویان به دنبال انتقال قبل از توافق در جای خود بود.

او گفت: برخی از کالج مربیان رسیده در مورد باز کردن نقاط در تیم های ورزشی. کوه مری ایجاد کرده است تیم ها از مردم برای کمک به هر یک از خانواده مقدس دانشجو گذار. آنها شامل یک عضو هیات علمی در هر دانش آموز عمده و حرفه ای در خدمات دانشجویی, کمک های مالی و پذیرش.

"ما می دانیم این است که نمی تواند آسان برای آنها" فار گفت.

'بخشی از دانشگاه های ما خانواده تا ابد'

برای McKynna Bungard, 21, مقدس, خانواده, کالج به نظر می رسید مانند نه فقط مناسب اما تنها مناسب است.

Bungard یک رشته پرستاری آماده شد برای یک کراس کشور حرکت از آریزونا به ویسکانسین پس از اتمام دو سال اول در کالج محلی.

خانواده مقدس بود و مقرون به صرفه است. مردم دلسوز و مهربان. او دوست داشت Manitowoc.

همچنین به نظر می رسید به تنها مدرسه او می تواند پیدا کنید که اجازه می دهد او را به بازی بسکتبال و نگه دارید تا با لرز از او پرستاری درسی.

در حال حاضر او نگه می دارد گفتن خودش مردم وجود دارد که باید از آن بدتر: دانش آموزانی که به رشته در وسط برنامه های آموزشی کارکنان که از شغل.

به کسانی که مردم کالاهان تا به حال دو پیام است. اولین بار, کالج دانش آموزان کمک خواهد کرد, اعضای هیات علمی و کارکنان انتقال را به فصل بعد به عنوان بهترین آن می تواند باشد. دوم "همه شما بخشی از دانشگاه های ما خانواده تا ابد."

Bungard هنوز مطمئن نیست که در آن او را برو در حال حاضر.

همان هفته او شنیده ام او را در مدرسه بسته شد او از دست او در کار است که او با استفاده از به صرفه جویی در کالج. او نمی داند که آیا او به شما پیدا کردن یک مناسب مانند خانواده مقدس و حتی اگر او می کند او نمی داند که آیا او می تواند مجاز در پردیس سقوط می آیند. ویسکانسین دانشگاه با انتقال توافق رسیده اند اما آنها هم فاقد برنامه او می خواست یا بسکتبال.

"من عاشق این مدرسه بسیار" Bungard گفت. "این چیزی بود که من قطعا به دنبال به جلو به."

همانطور که برای Kelnhofer مورد کالاهان نوشت که کالج بسته شدن به معنی پایان دادن به او بورس تحصیلی کامل و شانس خود را به بازی بسکتبال است.

او به او اطمینان که او را قوی معدل و نمره ACT خواهد خرید زمان خود را به "بسیار رقابتی" ارائه بورس تحصیلی از مدارس دیگر.

Kelnhofer صرف یک روز دوره نقاهت بعد از ضربه و سپس شروع به دنبال. او در زمان یک تور مجازی از لکلند دانشگاه در Sheboygan و در حال حاضر برنامه ای برای رفتن وجود دارد. لیکلند ندارد عمده در علوم آماری اما او خواهید عمده در حسابداری. او فکر نمی کند که او را تا پایان بازی بسکتبال. او هنوز هم در حال انتظار برای دریافت یک کمک مالی بسته است.

"من فکر کردم من تا به حال همه چیز برنامه ریزی شده از" Kelnhofer گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب