ماندن از هم جدا با هم: چگونه به مقابله بعد از یک غم انگیز هفته

کلی Lawler ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:00 AM EDT مه 30 سال 2020یادداشت سردبیر: این یک پیش نمایش از ا

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: این یک پیش نمایش از ایالات متحده آمریکا امروز, خبرنامه ماندن از هم جدا با هم یک راهنمای برای کمک به همه ما مقابله با جهان تغییر coronavirus. اگر شما می خواهم آن را در صندوق پستی خود را در روز سه شنبه و شنبه ها, عضویت اینجا.

آره این هفته واقعا سخت بود.

همه گیر ارائه سهم خود را از مشکلات که ما تمام شده کار از طریق, اما زندگی بود کامل نیست و ما هر روز در تلاش هستند تراوش از طریق قرنطینه. بنابراین ما مهارت های مقابله ای مهم تر از همیشه.

در این هفته ما شاهد تراژدی خارج از coronavirus به عنوان مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس پس از یک افسر سفید دوخته او را با خود زانو زده از اخبار چرخه. من لازم نیست که هر گونه سحر و جادو واژه ها را به چند روز گذشته بهتر است. من می توانم تنها به ارائه برخی از حواس پرتی برخی از مراقبت از خود و من بهترین آرزوهای خود را به کسی صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. من امیدوارم که هر کس می تواند به عنوان آرام یک آخر هفته به عنوان امکان پذیر است. من اینجا هستم برای همه شما.

امروز مراقبت از خود

ما قبل از صحبت در مورد چگونه مدیتیشن یک راه عالی برای مراقبت از سلامت روان خود را در حالی که ماندن در خانه. و در حالی که یکی از بهترین چیزها در مورد آن این است که آن رایگان است, گاهی اوقات شما نیاز به یک کمک کوچک به واقعا روشن افکار و داشته باشیم. به عنوان شما ممکن است انتظار وجود دارد یک برنامه برای که.

وجود دارد ده ها تن از برنامه های مدیتیشن در بازار اما دوستان ما در Reviewed.com را تنگ پایین لیست برای کسانی که ارزش وقت و پول خود را. مورد علاقه است فضای, و مؤلف لیندزی Vickers توضیح می دهد که چرا:

من در بر داشت این برنامه را دوره مبتدی و آسان به دنبال و مفید و جلسات منجر به آرامش و تمرکز در حال حاضر (بدون چاپلوسی). اساسی دیگر تأملات من سعی کردم خوب بودند و همچنین, و من هرگز به سمت چپ یک جلسه احساس به عنوان اگر من در رسیدن به آنچه در آن گفت: من چه می شود که احساس آرامش تمرکز یا کاهش استرس است.

یکی از بزرگ نرم افزار از فضای آن قابل تنظیم جلسه ظهر. کاربران می توانند در این مدت از جلسات از به عنوان کمی به عنوان سه دقیقه تا 20 دقیقه—بسیاری از برنامه های ارائه جلسات با طول های مختلف اما Headspace تنها یکی است که اجازه می دهد تا شما انتخاب کنید یک جلسه و پس از آن تغییر ظهر.

مشاهده نقد و بررسی کامل و برخی دیگر از گزینه های خوب در اینجا.

امروز سرگرمی جدید

اگر شما به دنبال یک راه برای معاشرت کمی بیشتر در قرنطینه و همچنین یک سرگرمی جدید با oldie اما goodie: این کتاب ،

چت با دوستان در مورد یک کتاب شما را همه به عنوان خوانده شده (یا um شاید نه) یکی از ساده ترین گردهمایی های اجتماعی برای انتقال آنلاین – آن را در واقع یک زوم جلسه با شراب و پنیر. سه نفر از ایالات متحده آمریکا امروز دوستداران کتاب کارلی Mallenbaum مریم Cadden و باربارا VanDenburgh را ترسیم کردن چگونه شما می توانید راه اندازی یک, موفق, مجازی, باشگاه کتاب.

برخی از راهنمایی: شروع با یک لیست مهمان ساختار آن را مانند یک جلسه با مدیر پیش بینی (و حرکت گذشته) سکوت بی دست و پا و انتخاب یک کتاب است که در دسترس هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. خواندن تمام توصیه های خود را در اینجا. و اگر شما نیاز به الهام در اینجا 10 کتاب خوب میدارد.

دستور امروز

من یک اعتراف به: من با وسواس Bon Appetit ویدئوها. غذا مجله کانال یوتیوب است لذت مطلق که من extolled در یک داستان در این هفته است. بیش از هر تلویزیون در حال حاضر این پخت و پز فیلم ها سطح مناسب احمقانه و مفید به من از طریق قرنطینه.

مورد علاقه من است "لذیذ می کند" که در آن آشپز شیرینی کلر Saffitz تلاش برای از نو خلق کردن مواد غذایی آشغال (فکر می کنم: Twizzlers و همجنس باز) در یک خانه لذیذ نسخه. این قسمت معمولا بیشتر مورد Saffitz خنده دار تلاش برای خلق و خوی شکلات و تمدد اعصاب راز Doritos طعم فرمول اما در پایان هر فیلم او به سرعت اجرا می شود از طریق اغلب belabored روند از آوردن تنقلات به زندگی است. در طول قرنطینه Bon Appetit است انتشار چند از او در دسترس تر دستور (و در دسترس من آنها را در ساعت, اگر نه روز).

من می خواهم حداقل یک احتمالا او در آشپزی که شامل شیرینی ، مربا ، پوشش و حتی ساخت sprinkles از ابتدا. ایالات متحده آمریکا امروز مخاطبان ویرایشگر الکس Ptachick موفق آن و او الهام بخش من را امتحان کنید.

اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهید به تلاش گسترده پخت پروژه همراه با من!

امروز می خواند

  • من در قوانین در فرایند فروش یک خانه, بنابراین من برای شما احساس می کنید اگر شما تاخت و تاز کردن به خرید و یا فروش یک خانه قطع شد با این بیماری همه گیر. ایالات متحده آمریکا امروز پول طول می کشد یک نگاه به آنچه در بازار مسکن خواهد بود در هفته های آینده و فراتر از آن.
  • شما هزینه های خود را قرنطینه زمان ابتلا در فرهنگ پاپ شما از دست رفته اولین بار در اطراف ؟ شما شنیده ام در مورد جیمز باند ماراتن اما دیگران در ایالات متحده آمریکا امروز سرگرمی و سفر تیم نیز کار خود را از فرهنگ پاپ آموزش و پرورش (خاص کسی تا به حال هرگز دیده می شود "The Sopranos" چگونه جرات او). در اینجا چیزی است که ما در حال تماشای/خواندن/گوش دادن به.
  • در حال چت ویدئویی خود را گرفتن کمی بی دست و پا در هنگام مکالمه lulls? وجود ندارد بسیار اخبار در بسیاری از زندگی ما در حال حاضر, بنابراین سعی کنید یکی از این 35 مکالمه شروع به زنده شدن تا چیز.

امروز حیوان خانگی

دیدار Gracie که به نظر می رسد مانند دوران کودکی من Cavalier King Charles Spaniel Cory و من گریه نمی کنم شما هستند.

می گوید انسان "چند ماه پیش او تصمیم گرفت تا شروع به چسبیدن زبان او در پدر و بنابراین این نگاه مشترک برای او."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن