WFAN را تنبل و کسل کننده programing تنها بدتر

پیر, عق زدن: آنها تماس رادیو یک رسانه زیرا هنگامی که آن را به خوبی انجام می شود, آن نادر است.

WFAN بسیار مانند ESPN که در تمام این سال بعد — پس از سال 1979 در ESPN مورد 1987 در فن — هر دو در حال حاضر باید خیلی بهتر از آنها هستند.

به نظر می رسد که هر تغییر در میزبان نوبت WFAN تملق کمتر sufferable یا حفظ دلتنگ وضعیت موجود. مدیریت به نظر می رسد در کوتاه مدت توانایی استخدام واقعا خلاق آگاه رانده باهوش و با شخصیت کسانی که با ایده های بهتر. به عنوان مینارد G. کربس گفت: “به شدت Dullsville مرد.”

خوب نبود ورزشی کمک نمی کند اما وجود شرایطی از رشد است که شنیده می شود در بهترین حالت به عنوان رکود.

جفت از مگی خاکستری با مارک Malusis به ارمغان می آورد یک دوز روزانه از کسل کننده است. Malusis که خیلی خوب بود در SNY نشان می دهد در حال حاضر زبان گره خورده گیر برای تکمیل یک فکر و بدون یک رشته از “ums” و “ers.”

بی مماس آنها اغلب بر روی یکی این بود که آیا کسانی که به نام پدران خود را باید به نام “جونیور” — حتی نمی به نظر می رسد مورد علاقه آنها.

Maggie Gray
مگی خاکستریگتی ایماژ

آنها را منتشر می کنند و چشمک می زند. دیروز روحیه ارز مورد آخرین MLB-MLBPA جنگ صدا هر دو نادر و استقبال است. اما صافی — شاید عدم اعتماد به نفس — بازگشت.

در حال حاضر ارتقا به بعد از ظهر درایو جو Benigno-اوان رابرتز تیم رشد کرده در ماده یا خلاقیت از آنجا که برای اولین بار در سال 2007 تشکیل شده. آنها روزانه پاسخ به آنچه که آنها به عنوان خوانده شده در روزنامه ها اما با هیچ بیشتر بینش یا دیدگاه از ورود به سطح طرفداران ورزش.

آنها ارائه هیچ صوتی شواهدی وجود دارد که آنها آماده به انجام هر کاری فراتر از بی روح. آن را “کشتن زمان با اوان و جو نشان می دهد.” نگاه عمیق تر به داستان ؟ انجام بیش از شکایت در مورد جت? به ما بگویید که چیزی است که ما در حال حاضر نمی دانم ؟ نه یک فرصت.

صبح درایو فرزندان Esiason و گرگ Giannotti نشان می دهد به نظر می رسد خسته حتی اگر هفته فرزندان تلاش می کند برای روح بخشیدن به آن با کودکانه vulgarities. Giannotti طنز است که اغلب شنیده می شود که بی رحمانه است. نشان از اجرا و خشک از هر دو مشروع طنز و بحث تجدید نظر شود.

ورزشی و مسائل مربوط به مصرف کننده به سمت چپ دست نخورده در WFAN. آن را برخی از تحقیقات و برخی از مراقبت. اگر بلیط ripoffs نمی پریشان میزبان آنها چرا باید نگران باشم ؟ چگونه اغلب شما شنیدن یک WFAN میزبان رفتن به خفاش برای batless? این نیست که اگر کسی نشسته بود مایک Francesa معمول ردیف جلو صندلی.

این بیماری همه گیر است و نه در خدمت WFAN مالی هست یا نه. قبل از وصل کشیده شد ایستگاه تبدیل شده بود اشباع شده در قمار ورزشی تبلیغات از جمله شخصی تاییدیه از WFAN میزبان که نمی دانم یک parlay از یک تیزر. اما نوع در نام خود را برای یک شرط!

و آن را Benigno که نسبتا به تازگی شخصی تبلیغات برای DraftKings تا آن scandalized اتهامات از داخل قمار طرح.

“من بی سواد با این مسائل” او سپس اعتراف کرده است. “من می خواهم به چیزی برای انجام با آن.”

بیش از حد دیر است. او در آن است. و در حال حاضر با وجود تبلیغات ساختگی او را در شب رانندگی-زمان شرکت میزبان در WFAN-NY. که پیشرفت.

پیر MLB بازی به یاد طرفداران چقدر خوب از آن استفاده می شود

مشکل با کلمه “اگر” است که آن را بسیار iffy کلمه. آن می تواند به معنای نقطه میانی بین موفقیت و شکست امید و ناامیدی می شود و یا دو حرف abridgement “من فقط نمی دانم.”

به عنوان مثال اگر MLB فصل به زودی شروع می شود در برخی از شکل یا فرم آن را به اندازه کافی جذب بینندگان به توجیه هزینه آن آمیخته?

بر اساس ایمیل من در طول همه گیر بسیاری از مردمی را از دست داده اند و طعم خود را برای مدرن بیس بال. آنها ممکن است بازگشت آن به عنوان یک کنجکاوی اما بدون توجه به جایی که آن را ایفا کرده است و چگونه بسیاری از مشتریان مجاز به ورود به پارک به نظر می رسد آنها مایل به نوشتن در این فصل به عنوان یک کل از دست دادن.

پس از همه, MLB طرفداران دوباره گرفته شده برای اعطا شده توسط هر دو کار و مالکیت و نه حتی پوسته پوسته شدن مذاکرات خدمت بهترین بهره را از طرفداران.

به عنوان ملکه خوان تیم دولی قرار داده و آن را “تماشای MLB Network replay از بازی 7 از سال 1986 Red Sox-متس جهان سری. جسی Orosco سوار در یک اجرا در پایین هشتم. آیا او متوجه نبود خود را باز یافته?”

Orosco تن به تن هشتم و نهم. دولی: “من فرزند خوانده” شما هرگز چیزی شبیه به آن را دوباره.’ “


ESPN “را” شرکت میزبان حداکثر Kellerman اعمال خود را آزادی بیان در هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد: “هیچ کس واقعا در مورد مراقبت هاکی.”

داده می شود که آشکارا نادرست Kellerman صدا, خوب, ببخشید بیان, متعصب.

اما این است که در آن بزرگ “اگر” وارد: تا به حال ESPN هنوز هم متعلق به NHL حقوق خواهد Kellerman باید جرأت می گویم که ؟ ESPN در هوا به کارکنان انتظار می رود به فروش همه چیز برگزار شد توسط ESPN, ABC و دیزنی با عنوان خیلی ذوق ساختگی به عنوان آنها می تواند جمع اوری.


در نهایت خواننده تام فاکس می خواهد ما را به یاد مارس سال 1976 زمانی که داجرز outfielder ریک جمعه زد دو معترضان به نجات آمریکا پرچم آنها در تلاش بودند برای سوزاندن. چه می پرسد Fox, ما فرض کنید واکنش به این خواهد بود که اگر این اتفاق افتاد امروز ؟

من می ترسم امریکا خواهد بود تقسیم بین جشن دوشنبه به عنوان یک وطن پرست و محکوم کردن او به عنوان مظنون به فاشیست و نژادپرست است. حتی اگر او عذرخواهی می کنیم.

انصراف از فرهنگ است و در مجموع cop-out

بنابراین مدت کوتاهی پس از یک مجسمه تگزاس رنجر — lawman نه ballplayer — حذف شد به دلیل حساس تلویزیون نشان می دهد “پلیس” از دست داده بود به PC بعد از 32 سال.

نیویورک تایمز گزارش داد که نشان می دهد “برای انتقاد از ستایش پلیس” که اغلب آن را انجام, به خصوص کسانی که در معرض خطر زندگی خود را برای جوامع خود.

چند سال پیش من مصاحبه خالق “پلیس” جان Langley, اذعان کرد که نشان می دهد حمله شده است از جمله بسیاری از اقلیت مظنون است. او گفت که او می خواست آن را متفاوت بود اما که او نمی باید به برکت این دوراندیشی را انتخاب کنید جنایتکاران مشکوک در پیشبرد.

فراموش نشدنی ترین و قدرتمند “پلیس” قسمت من دیدم این بود که از یک پلیس, یکی از ده ها تن در برجسته نشان می دهد و خواستار آن است که دزدی مشکوک مطابق با سفارش خود را به توقف. به وضوح دیده می شود در پلیس جلیقه دوربین مشکوک یک مرد سیاه و چرخید و پمپ و چهار گلوله به پلیس.

افسر خونریزی بود تا سفید پلیس وارد به stanch خون او را تشویق به ماندن آگاهانه و به صرفه جویی در زندگی خود.

در همین حال همسر این پلیس پس از تیراندازی در یک اسکنر پلیس به نام به قاه التماس شوهرش به چسبیدن به در خود “نمی میرند!”

این افسر پس از ماه از ناتوانی بازگشت و به زور و مصاحبه شد. او گفت که او ساخته شده یک اشتباه مهلک با اجازه دادن به مجرم برای دریافت پرش در او.

بله “پلیس” اغلب جلال پلیس اغلب کسانی که آن را به دست آورده راه سخت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de