WFAN برگ درب باز ممکن است Craig کارتن بازگشت

هنگامی که کریگ کارتن منتشر شده است از زندان یک کار بسیار پرطرفدار می تواند در انتظار او است. متحد دیرین کریس O

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

هنگامی که کریگ کارتن منتشر شده است از زندان یک کار بسیار پرطرفدار می تواند در انتظار او است.

متحد دیرین کریس Oliviero بود که استخدام در مارس 6 به اجرا WFAN به عنوان Entercom نیویورک معاون ارشد و مدیر بازار نیست حاکم کردن در نهایت بازگرداندن خوار سابق رادیو نمایش میزبان که خدمت 3 1/₂-سال حکم پس از محکوم به در حال اجرا یک طرح پونزی به پرداخت قمار بدهی. بر Oliviero را استخدام پست گزارش داد که کارتن, 51, می تواند فرصت دیگری داده شود در ایستگاه.

"من درک می کنم که چرا مردم می پرسند که به خصوص بر ما سابقه طولانی" Oliviero گفت Newsday در روز دوشنبه. "اما پاسخ این است که: چه کسی می داند ؟ وجود دارد بسیاری از متغیرهای.

"که گفت: اگر یک زمان در آینده آمد که در آن کریگ بدست عمر خود را در مسیر بازگشت انجام تمام که شد از او خواسته شد در یک موقعیت برای از سرگیری کار خود را البته ما می خواهم صحبت و بحث در مورد."

Oliviero بود که یک تولید کننده کارتن با سابق کمک به دومی تیم با فرزندان Esiason در سال 2007. کارتن و Esiason این دهه اجرا به پایان رسید پس از کارتن بازداشت در ماه سپتامبر 2017. او به اعدام محکوم شده در نوامبر 2018 و شروع به خدمت حکم او در یک حداقل امنیت زندان در 17 ژوئن 2019.

Oliviero بود که در کارتن های صدور معتقد است که 51 ساله را جذب چند مناقصه در این زمینه با وجود مشکل قانونی.

"من فکر می کنم هر گروه رادیو را همان گفتگو" Oliviero گفت. "او استعداد است و به خوبی مستند شده است. اما او کاملا در آن موقعیت و در عین حال نه من می دانم که خواهد شد.

"من فکر می کنم نیویورک معتقد است در شانس دوم در زندگی, بنابراین من فکر می کنم که که در آن روز او را مجبور به گفتگو با مردم است. اما من نمی دانم وقتی که است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن