#WeWantToPlay: NFL ستاره را به رسانه های اجتماعی و تقاضا به وضوح در COVID-19 پروتکل

ده ها تن از بازیکنان NFL blitzed رسانه های اجتماعی بعد از ظهر یکشنبه با یک پیام روشن است: #WeWantToPlay.

لیگ ستارگان اعم از quarterbacks پاتریک Mahomes و راسل ویلسون به مدافعان J. J. وات و ریچارد شرمن پیوست مداوم کر خواستار روشن شدن لیگ و تقویت پروتکل برای اطمینان از بازیکنان ایمنی و بهداشت.

“من نگران هستم” ویلسون توییتی در میان حمله رعد اسا. “همسر من باردار است. NFL اردوگاه های آموزشی در مورد شروع.. و هنوز هم وجود دارد هیچ برنامه روشن در بازیکن بهداشت و ایمنی خانواده.

“ما می خواهیم به بازی فوتبال است اما ما همچنین می خواهم برای محافظت از عزیزان ما.”

بیماری های عفونی واکنش اضطراری (IDER) قصد دارد از هر یک از لیگ 32 تیم NFL ارائه شده و تایید شده توسط مشترک کارشناسان بیماری های عفونی و NFL افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه یک فرد با آگاهی از برنامه های تایید شده به ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در بعد از ظهر یکشنبه. فرد اعطا شد گمنامی با توجه به حساسیت پروتکل مذاکرات بین لیگ و اتحادیه.

اتحادیه دریافت کرده است طرح خطوط در طول چند روز گذشته این فرد گفت. برخی از تیم های’ IDER برنامه در حال حاضر تایید شده است.

وات پنج-زمان All-Pro پایان دفاعی برای Houston Texans مشخص شده به سوالات بازیکنان می گویند که آنها هنوز هم به دنبال پاسخ برای کمتر از 24 ساعت قبل از هوستون و کانزاس سیتی rookies در حال برنامه ریزی برای گزارش برای اردوگاه های آموزشی.

NFL می تواند نیاز به بازیکنان به گزارش کمپ حتی بدون قطعنامه در مورد مسائل لیگ و بازیکنان ارتباط دارند مذاکره بیش از چهار ماه گذشته است. در حال حاضر در حال مذاکره پروتکل رئوس مطالب مورد نیاز برای ماسک های اجتماعی فاصله منظم دست مطابق با اصول بهداشتی و حداقل مشترک تجهیزات. بازیکنان ممکن است به اشتراک گذاشتن حوله, آب, بطری, مواد غذایی یا لباس در هر NFL و NFLPA دستورالعمل جمعه منتشر شد. مشترک تجهیزات در مکان هایی مانند وزن اتاق باید تمیز شود بعد از هر بار استفاده.

اما بازیکنان علنا درخواست وضوح بیشتر در انتخاب کردن توانایی بالا در موقعیت خطر, تست فرکانس, پروتکل برای بازیکنان بودند که در تماس نزدیک با هم تیمی که آزمایش مثبت و بیشتر شرکت IDER برنامه.

دستورالعمل های منتشر شده توسط سازمان لیگ و اتحادیه نمی به صراحت نشان می دهد که چگونه اغلب بازیکنان که نمی آزمایش مثبت تست خواهد شد.

“پروتکل های به روز خواهد شد به عنوان علم تکامل می یابد” اطلاعاتی packet می گوید. “جزئیات غربالگری و تست پروتکل های (از جمله تست فرکانس) خواهد بود مذاکره و توافق با NFL و NFLPA.”

متوسط غربالگری و علامت پرسشنامه ها مورد نیاز خواهد بود روزانه. اما “خطر نمی تواند حذف شود” لیگ و اتحادیه می گویند. “مطابق پروتکل رعایت حداقل می رساند خطر برای همه!”

حداقل 72 NFL بازیکن باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

بازیکنان ارتباط نیز درخواست طولانی سطح شیب دار تا در دوره فعالیت بدنی به کاهش تعداد صدمات پس از هفته offseason فعالیت های رفت و مجازی. لیگ را کاهش پیش فصل قواره از چهار بازی در هر تیم دو بازیکنان ارتباط می خواهد برای از بین بردن آنها را در دسترس نباشد.

NFLPA جمهور و کلیولند براونز مرکز JC Tretter توضیح داد که هدف از روز یکشنبه هماهنگ حمله رعد اسا.

“چه شما در حال دیدن امروز ما بچه ها ایستاده تا برای هر یک از دیگر و کار خود را به اتحادیه رهبری انجام داده است برای حفظ همه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” Tretter توییتی. “NFL نیاز به گوش دادن به ما اتحادیه و اتخاذ کارشناسان توصیه #wewanttoplay”

شنبه لیگ با ارسال یادداشتی به NFL سر مربیان و به طور کلی مدیران تایید اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده است برای شروع در زمان ژوئیه 28. این یادداشت موفق به جمعه ویدئو کنفرانس در جلسه از تمام 32 تیم NFL مورد بهداشت و درمان و پروتکل های ایمنی برای سال 2020 فصل است که شامل ورودی از CDC و پیشرو کارشناسان پزشکی با توجه به لیگ یک بیانیه است.

“ما به آدرس مسائل اضافی در یک تعاونی راه” لیگ گفت: در یک جمعه در بیانیه ای. “همه تصمیم گیری خواهد شد در تلاش برای قرار دادن ما در موقعیت به بازی فصل به طور منظم و postseason منجر سوپر باول است که هدف مشترک از باشگاه و بازیکنان است.”

یکشنبه, بازیکنان جامعی به عقب در برنامه ریزی برای حرکت به جلو به عنوان برنامه ریزی شده از جمله انتقادات که NFL کمیسر راجر Goodell نبود حفاظت از بازیکنان خود را به عنوان به خوبی به عنوان کمیسر NBA آدم نقره خود می کند.

NFL کاهش یافته است یک USA TODAY Sports, درخواست برای نظر پنج شنبه با استناد مستقیم به بحث و گفتگو با اتحادیه.

Browns دفاعی مقابله با لری Ogunjobi توصیف اولتیماتوم بازیکنان نگرانی در چهره آنها.

“این نه یک” آن صبر کنید و ببینید “وضعیت” Ogunjobi توییتی. “ما در حال صحبت کردن در مورد زندگی ما!”

دنبال USA TODAY Sports’ Jori اپستاین در توییتر @JoriEpstein.

بیشتر از بازیکنان NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر