‘ما تا به حال به اندازه کافی!’ 1,000-به علاوه تجمع برای عدالت برای Breonna تیلور در 27 تولد

LOUISVILLE, Ky. — جمعه شده اند Breonna تیلور 27th تولد.

اما اورژانس تکنسین نیست در اینجا به آن را ببینید.

به جای آن — نزدیک به سه ماه پس از لویی پلیس به ضرب گلوله تیلور در جنوب End آپارتمان — جمعیت حداقل 1000 جمع آوری شده در روز تولد او را جشن می گیرند و در اعتراض به مرگ یکی دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار توسط اجرای قانون است.

“شاید این نسل است که می گوید:” ما تا به حال به اندازه کافی!'” لویی شاعر هانا دریک گفت یک انرژی جمعیت که مربوط کلمات خود را با شعارهای “می گویند نام او” و “نه عدالت بدون صلح است.”

جمعه بعد از ظهر و شب گروه از سراسر لویی همگرا به یک تظاهرات گسترده تحت سوزان خورشید در مترو سالن که در آن مردم نوشت: کارت های تیلور و خانواده او را خواند “تولدت مبارک.”

و در سراسر کشور با معترضان در شهر اورلاندو فلوریدا و سینسیناتی پیوست در تجلیل تیلور با برگزاری vigils و تظاهرات.

در لوئیزویل انجام برخی از بالن. دیگران به ارمغان آورد گل. و بسیاری از امضا و نام خود را با پیام های زیادی پرچم سفید.

“شما باید در اینجا” یک پیام گفت. “شما برانگیخته چنین قدرتمند جنبش است. بیایید ایجاد یک دنیای جدید برای شما.”

‘به افتخار او زندگی’: اپرا Alicia Keys بیشتر مشاهیر جشن Breonna تیلور تولد

نه راست, روز, تظاهرات باید فوران در سراسر لویی با هزاران نفر از مردم خواستار عدالت در مرگ و میر ناشی از تیلور و دیوید McAtee سیاه و سفید با صاحب رستوران که کشته شد با اجرای قانون در کسب و کار خود را در روز دوشنبه هنگامی که پلیس و نیروهای گارد ملی در تلاش بودند برای متفرق کردن جمعیت.

هر چند تظاهرات گاهی اوقات به صندوق انداخت — با هفت نفر به ضرب گلوله, کسب و کار آسیب دیده و معترضان با گاز اشک آور — جمعه تجمع باقی مانده است, یکی از جشن و یاد با دانش آموزان و معلمان و متخصصان سلامت ورود امواج به عنوان همه به دنبال افتخار زندگی برش های کوتاه.

“من می دانم که این اتفاق افتاده ماه پیش, اما آن را بسیار تازه در آمریکا گفت:” بیانکا Randall که او به ارمغان آورد 4-year-old daughter الا Shumake به جفرسون مربع در اوایل روز است.

“من فقط به حال به حال است. من تا به حال برای نشان دادن (الا) آنچه در آن به معنای. شما می توانید کتاب بخوانید و شما می توانید تماشا نشان می دهد, اما آن را احساس می کنید و در لحظه ببینید و آن را در زمان واقعی — من می خواستم او را به دیدن این مسائل و او مسائل و صدای او مهم است.”

سازمان دهندگان این رویداد در مرکز شهر نام آن را “خواهر جمعه” و از آنها خواسته است که زنان در مخاطبان به نوبت به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها تا به حال به می گویند. Rameka جکسون, 32 گفت: هدف این بود که نشان دهد چقدر زنان در حمایت از جنبش علیه خشونت پلیس.

برای نه روز زنان تعیین کرده اند تا مواد غذایی و کمک های اولیه ایستگاه برای معترضان جکسون گفت. آنها بوده ام حلیم با فلفل گلوله به ضرب گلوله افسران پلیس. و آنها را دریافت کرده ام کمی به رسمیت شناختن.

“ما می خواهیم به نشان می دهد … که ما Breonna,” جکسون گفت. “ما او هستند. شده اند می تواند آن شده است می تواند هر یک از این زنان بیش از وجود دارد. به طوری که هدف ما از آمدن از امروز. بنابراین زنان شنیده می شود.”

جکسون گفت: تیلور مرگ بود نه یک حادثه جدا. و او را به ادامه اعتراض تا زمانی که قوانین تغییر برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر در دست پلیس است.

“برای آن به مانند” آه, آن را فقط به یکی دیگر مصدوم’ — ما در حال توقف آن” جکسون گفت. “وجود خواهد داشت نه بیشتر تلفات در جامعه با توجه به خشونت پلیس.”

لویی شهردار گرگ فیشر در پاسخ به این اعتراض اعلام “بالا به پایین” بررسی لویی مترو اداره پلیس و یک جستجوی ملی برای اردوی — هر چند او کاهش یافته است به آتش افسران درگیر در مرگ او.

محلی و ایالتی و فدرال تحقیقات تیلور مرگ همچنان با دولت فدرال و مقامات تصمیم می گیرید اگر افسران باید شارژ می شود.

روز جمعه فیشر و کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear هر یک به رسمیت شناخته شده تیلور تولد در اظهارات در رسانه های اجتماعی.

“از دست دادن یک دوست است ویرانگر و پیشنهاد من عمیق ترین تسلیت من,” فیشر نوشت. “هر چند Breonna زندگی خیلی کوتاه بود او تاثیر خواهد زندگی طولانی در یک آتشین تعهد به عدالت و پرداختن به تاثیر تاریخی نابرابری ساختاری و نژادپرستی است.”

“ما غمگین با (تیلور) مادر Tamika پالمر” Beshear افزود: “و ما متعهد به ایجاد یک مطلب درست و عادلانه مشترک المنافع.”

مردم در این تظاهرات می گویند ساختمان عادلانه شهر و دولت به معنی به دنبال فراتر از اجرای قانون و تغییرات سیستمیک است که شامل آموزش و پرورش, فرصت های شغلی و مراقبت های بهداشتی.

روز جمعه جمعیت را تشویق به عنوان خطوط سلامت کارگران و معلمان و دانش آموزان به طور جداگانه وارد به, Jefferson, مربع, برگزاری, نشانه هایی است که خواندن “کت سفید برای سیاه و سفید زندگی” “به جرات می توان شجاع” و “ایستادن برای دانش آموزان است.”

ترجمه: Kanye West ارائه می دهد به پرداخت هزینه های قانونی برای تیلور خانواده در مقابل لویی پلیس

“این مهم است که ما به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به رسمیت شناختن چگونه نژادپرستی فراگیر مسئله بهداشت عمومی گفت:” راشل Safeek.

این دانشجوی پزشکی در دانشگاه لوئیزویل به سازماندهی تظاهرات در دانشکده پزشکی چهار که در آن صدها نفر از پزشکان و استادان و U L جمهور Neeli Bendepudi kneeled برای 10 دقیقه.

“(نژاد پرستی) بر بیماران ما. تاثیر آن بر جامعه ما است. … بنابراین مهم است که به اهرم ما موضع ما پلت فرم اجتماعی به عنوان پزشکان به صحبت کردن در مورد این موضوع امروز” Safeek گفت.

چه حتی بیشتر دلگرم کننده هر چند دریک دیدن شد تا بسیاری از چهره های حاضر.

در مراحل مترو سالن در سراسر پارک Jefferson, دریک گفت: مخاطبان عمدتا Jefferson County Public Schools دانش آموزان که او با افتخار از آنها برای آینده است.

“نگاهی به این جمعیت است. شما نمی توانید به من بگویید چه افراد جوان نمی تواند انجام دهد” او گفت:. “بنابراین شاید این نسل است که می گوید:” نه در سازمان دیده بان من.'”

شاید آن زمان دریک گفت: برای نسل مسن تر به گام از راه برای گوش دادن به مردم است که بسیار جوانتر از تیلور بود که او درگذشت.

“Breonna تیلور اند 27 سال امروز,” او گفت:. “مادرش گفت: اگر این امر شده اند و هر کس دیگری Breonna شده اند را در اینجا راهپیمایی برای آنها بیش از حد.

“من افتخار خانواده برای بیرون آمدن امروز در اینجا. … با تشکر از شما برای بودن در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de