بازار عکس: داو پرش 600 امتیاز پس از پاول می گوید: کنگره ممکن است نیاز به صرف بیشتر برای تقویت اقتصاد

سهام ایالات متحده به شدت بالاتر از ظهر سه شنبه در فرار تجارت در پی شهادت به کنگره توسط رئیس فدرال جروم پاول که

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

سهام ایالات متحده به شدت بالاتر از ظهر سه شنبه در فرار تجارت در پی شهادت به کنگره توسط رئیس فدرال جروم پاول که پیشنهاد بیشتر محرک های مالی ممکن است لازم باشد قبل از اینکه اقتصاد آمریکا می تواند به بهبودی کامل را از COVID-19 بیماری همه گیر.

افزایش coronavirus موارد در چندین ایالت آمریکا نیز مربوط به سرمایه گذاران حتی اگر خرده فروشی و صنعتی تولید داده ها نشان می دهد که اقتصاد در دوره نقاهت به آرامی در میان گزارش از پیشرفت در توسعه بالقوه داروهای درمانی.

چگونه معیار مراتب?

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +2.16% رز 611 امتیاز یا 2.4% در مورد 26,371. S&P 500 شاخص SPX +2.04% شد تا 66 امتیاز در 3,133 افزایش 2.2%; در حالی که شاخص Nasdaq Composite COMP +1.87% پیشرفته 186 امتیاز یا 1.9% در اطراف 9,913.

هر سه معیار هنوز هم در حال خاموش خود را به بهترین سطح از جلسه.

در روز دوشنبه شاخص Dow بسته 157.62 امتیاز بالاتر یا 0.6% در 25,763.16 پس از سقوط به عنوان بسیاری از 762 امتیاز یا 3 درصد در روز دوشنبه اش کم است, S&P 500added 25.28 امتیاز یا 0.8% اتمام در 3,066.59 پس از هدف قرار دادن یک روزانه کم در 2,965.66 یا پایین 2.5%. Nasdaq پیشرفته 137.21 امتیاز. یا 1.4% پایان در 9,726.02.

هر دو شاخص S&P 500 و Dow نصب شده خود بیشترین معکوس به پایان برساند در قلمرو مثبت از مارس 19 با توجه به داو جونز در بازار داده است.

چه رانندگی بازار ؟

سهام بيشتر از بعد از ظهر سه شنبه پس از تغذیه صندلی پاول گفت که کنگره به احتمال زیاد نیاز به صرف پول بیشتر به اطمینان حاصل شود که ایالات متحده می تواند رسیدن به یک کامل بهبود اقتصادی در حالی که بلومبرگ گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده بود $1 تریلیون زیرساخت هزینه های بسته.

پاول تصریح کرد که راه برای بهبودی از این بیماری همه گیر خواهد بود به احتمال زیاد یکی از طولانی و سرمایه گذاران هشدار داد که آنها نباید افتاد به طور شگفت انگیزی خوب اقتصادی مانند ممکن است گزارش خرده فروشی منتشر شده در اوایل روز شنبه به دلیل "سطح توليد و اشتغال باقی می ماند بسیار پایین تر خود را قبل از همه گیر سطح است."

خرده فروشی ایالات متحده افزایش فروش 17.7 درصد در ماه مه دولت روز سه شنبه گفت. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch پیش بینی کرده بود 8.5 درصد افزایش یافته است.

"باز گشت شد بسیار سریع تر از انتظار می رود و به نظر می رسد مانند یک آغاز v شکل بهبود در هزینه های مصرف کننده" نوشت Jefferies تحلیلگران Aneta Markowska و توماس سایمونز در جمعه توجه داشته باشید. "این فرض حرکت مثبت پایدار است چیزی از ما باقی می ماند شک و تردید در مورد آنها نوشت.

سهام به طور خلاصه پس از عقب نشینی رئیس فدرال رزرو گفت: "من نمی بینیم ما مایل به اجرا از طریق بازار اوراق قرضه مانند یک فیل" در مرجع به بانک مرکزی اعلام روز دوشنبه که در آن در حال گسترش است و دامنه آن 750 میلیارد دلار اضطراری بدهی شرکت های بزرگ تسهیلات وام به فردی شرکت های بزرگ اوراق قرضه خریداری خواهد شد در شاخص مد.

اظهار نظر در پاول شهادت پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه در گفتوگو با MarketWatch, گفت:, "او اساسا محتاط بودن" گفت: "چیزی بزرگ بیکاری است. او گفت که شغل خواهد آمد اما آن را برای رفتن به یک زمان طولانی. و برخی از مردم ممکن است قادر به بازگشت به کار به دلیل برخی از کسانی که در بخش خدمات اشخاص گم شده اند و احتمالا برای همیشه از دست داده."

روکش: پاول شهادت به سنا در چشم انداز اقتصادی

بازارهای عصبی باقی می ماند هر چند در مورد نشانه هایی از افزایش coronavirus موارد در آمریکا و تحلیلگران در نشستند در یک شنبه گزارش تاکید کرد که نگرانی از موج دوم یکی از بزرگترین نگرانی برای سرمایه گذاران است. "مکالمه در موارد جدید در کشورهای مختلف نشان می دهد ما نیاز به پیشرفت بیشتر در اینجا با این تهدید که تمدید مستندات می تواند تاثیر بسیار زیادی بر اعتماد به نفس و ریسک دارایی ها و البته فعالیت های اقتصادی" ING محققان نوشت.

پکن روز سه شنبه همچنین دستور داد تمام مدارس به شاتر در تلاش برای مهار یک جدید شیوع کروناویروس که در حال حاضر در حال گسترش به استان های همسایه و گفت: همه مردم باید آزمایش ویروس قبل از آنها مجاز به ترک این شهر با توجه به خبری بلومبرگ گزارش.

ببینید: Coronavirus به روز رسانی: جهانی مورد شمارش تاپ 8 میلیون و کشورهای بازگشایی کسب و کار حتی به عنوان عفونت و بستری شدن در بیمارستان افزایش

سهام در روز سه شنبه یک افزایش هر چند پس از گزارش از بی بی سی گفت که دگزامتازون ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید است که نشانه هایی از موفقیت در دوزهای پایین در هنگام تجویز شده به بیماران مبتلا به عوارض جدی از این بیماری مشتق شده از coronavirus.

بی بی سی گزارش ذکر شده یک مطالعه از دانشگاه آکسفورد که شامل 2000 بیماران بیمارستان بودند که با توجه به استروئید و در مقايسه با بیش از 4000 که نمی توانید به مواد مخدر. این گزارش نشان داد که برای "بیماران هواکش آن کاهش خطر مرگ از 40 درصد به 28 درصد" و برای "بیماران نیاز به اکسیژن آن کاهش خطر مرگ از 25 درصد به 20 درصد است."

جزئیات: MarketWatch نیاز به دانستن ستون: یک غنچه بازیابی می تواند به مشکل اجرا پس از انتخابات هشدار گلدمن ساکس

در دیگر اقتصادی آمریکا, اخبار, یک مطالعه در ایالات متحده تولید صنعتی در ماه آوریل افزایش یافت 1.4% به عنوان بسیاری از کارخانه ها از سر گرفته و عملیات پس از خاموش شدن ناگهانی تحریک coronavirus بحران فدرال رزرو روز سه شنبه گفت. استفاده از ظرفیت در آمد در 64.8%.

در همین حال انجمن ملی سازندگان خانه' ماهانه شاخص اعتماد به نفس افزایش یافت 21 امتیاز به خواندن 58 در ماه ژوئن گروه تجارت روز دوشنبه گفت:. این یک مشخص شده دوباره بجای اول برگشتن از زمانی که شاخص کاهش یافت و به پایین ترین سطح از ژوئن 2012.

در علاوه بر این به پاول, تغذیه شماره 2 به رئیس ریچارد Clarida صحبت خواهد کرد بعد شنبه.

که سهام در تمرکز ؟
  • اتحادیه اروپا ضد تراست مقامات راه اندازی دو پروب به این که آیا اپل وارز. AAPL +2.50% نقض قوانین رقابت از طریق خود اپل پرداخت خدمات و فروشگاه برنامه خود را برای نرم افزار اجرا می شود که در آن دستگاه های تلفن همراه. سهام از آی فون ساز شد تا 2.3%.
  • سهام iQIYI Inc. ضریب هوشی +25.09% پرورشی 24 درصد در معاملات روز شنبه پس از رویترز گزارش داد که Tencent Holdings Ltd. TCEHY, +2.37% دنبال شد و تبدیل به بزرگترین سهامدار در چین ارائه دهنده خدمات مبتنی بر جریان ویدئو خدمات.
  • Caesars Entertainment پارسیان. CZR, +2.56% اعلام که درآمد برای بازگشایی منطقه ای خواص برای دوره آنها عامل در ماه مه و یا ژوئن تا 10 ژوئن بودند به تخت تا 2% از یک سال پیش. سهام بودند تا 3.1%.
  • WW International Inc. سهام WW +18.22% افزایش 16% پس مراقب وزن شرکت مادر گفت: اشتراک دیجیتال افزایش اعداد از یک سال پیش به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.
  • این SPDR S&P خرده فروشی ETF XRT, +2.55% رز در حالی که ون اک بردار خرده فروشی ETF RTH, +2.62% شد تا به شدت منجر شود خرده فروشان میسی;s, Inc. M +5.35%, Nordstrom JWN, +13.63% و kohl's Corp. KSS, +7.37% پس از بهتر از حد انتظار گزارش خرده فروشی.
  • سهام شهری یکی Inc. UONE, +104.11% نزدیک به دو برابر و در بسیار فعال معاملات صبح سه شنبه و در حال حاضر سر به فلک کشید 8-ریختن (فولد) در سه روز.
  • سهام Nvidia Corp. NVDA, -1.61% و اینتل INTC, +0.41% شد در تمرکز پس از مورگان استنلی تحلیلگر یوسف مور کاهش داد و تراشه سازان برابر وزن خود از اضافه وزن در چهار شنبه.
  • شارلوت Holdings, Inc. CWBHF, -14.60% راه اندازی C$67.5 میلیون ($49.9 میلیون) ارائه سهام از طریق پیوند در سه شنبه, پیوستن به بسیاری از شرکت ها به صدور سهام جدید در طول coronavirus بیماری همه گیر.
چگونه دارایی های دیگر مراتب?

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت خام CLN20, +3.07% رز 88 سنت یا 2.3% به تجارت در $38.01 در هر بشکه در بورس نیویورک.

دلار معامله شد تا 0.3% به عنوان سنجیده توسط یخ شاخص دلار DXY, +0.34%.

اتمام: 'دلار در حال رفتن به سقوط بسیار به شدت' هشدار برجسته دانشگاه ییل اکونومیست

در فلزات گرانبها اوت طلا GCM20, +0.40% در Comex معامله تا 90 سنت یا 0.6% بالاتر در $1,736 در هر اونس است.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.753% افزایش 5 واحد درصد به 0.75%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

در شاخص های جهانی سهام, شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +2.90% بسته 2.9 درصد و بالاتر در حالی که شاخص FTSE 100 UKX, +2.93% به دست آورد 2.9%.

در بازارهای آسیا چین معیار CSI 300 شاخص 000300, +1.50% بسته 1.5 درصد بالاتر از روز سهشنبه در حالی که شاخص ترکیبی شانگهای SHCOMP, +1.44% برداشت 1.4% و نیکی NIK +4.88% رسید 4.9%. هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, +2.38% صعود 2.4 درصد و کره جنوبی Kospi رز بسیج 5.3%.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن