طبیعی جدید در NBA امکانات عمل آغاز شد و جمعه شامل دما چک در درب دستکش و لباس در یک کیسه.

کاوالیرز در میان تیم اول برای باز کردن back up به صورت داوطلبانه تمرینات پس از لیگ متوقف شد مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چهار بازیکن — کوین عشق لری Nance جونیور Cedi عثمان و حوش Zizic — رفت و به مرکز جایی که آنها ملاقات با مقدار زیادی از جدید احتیاطی به عنوان آنها در زمان اولین گام پس از نزدیک به دو ماه ،

“من احساس می کنم مثل کسی که نیاز به یک فرار و یا در زندگی روزمره است که به دنبال هر نوع حالت عادی برگشت انجام چیزی است که آنها عشق” عشق ESPN گفت:. “برای من بازی 25-ish سال از سازماندهی بسکتبال و این طولانی ترین من تا کنون رفته بدون دست زدن به [بسکتبال]. و این چیزی است که من واقعا لذت بردن از انجام.

“بنابراین برای من, آن را قطعا یک دوپامین رسید و این فقط احساس بزرگ در آن وجود دارد و عرق خارج از انجام تمرینات من در خانه و یا بر روی تردمیل. بیرون رفتن وجود دارد و با داشتن برخی از حس ظاهر و در دادگاه و در واقع تیراندازی بسیار نشاط بخشی.”

پورتلند تریل بلیزرز نیز بازگشایی مرکز خود را به عنوان متحده در سراسر کشور در حال شل شدن اجتماعی محدودیت فاصله. اما هنوز معلوم نیست که — چگونه — NBA و سایر ورزش های حرفه ای لیگ از سر گرفته خواهد شد بازی.

Kevin Love in early March, before the NBA shut down due to coronavirus.
Kevin Love در اوایل ماه مارس قبل از NBA تعطیل با توجه به کوروناویروس.NBAE via Getty Images

قبل از عشق می تواند به کلینیک کلیولند دادگاه او را به رفتن را از طریق غربالگری که در آن از او خواسته شد پرسش و حرارت گرفته شده و به سیستم وارد شده, بر اساس این گزارش. اگر او تا به حال یک تب او نمی خواهد اجازه داده شده در.

“چگونه ما احساس اگر کسی بیمار شده است در خانه اگر ما بیمار است اگر ما اساسا رعایت تمام دستورالعمل ها که در محل قرار داده شده نه تنها توسط NBA اما دولت به دولت” عشق گفت: غربالگری سوالات.

پس از او رو به تسهیلات عشق داده شد یک کیسه از تمرین دنده برای تغییر به. هر بازیکن تا به حال دو بسکتبال و خود را حلقه به ساقه با تعیین دستیار مربی — decked در یک ماسک و دستکش لاتکس — در هر نیمه دادگاه به دوباره بجای اول برگشتن و عبور توپ به بازیکن.

بازیکنان همچنین هر حال یک جدول در نزدیکی با مواد ضد عفونی کننده, اسنک حوله و آب.

“این فقط going to change the way — حداقل برای آینده قابل پیش بینی — نه تنها نحوه تعامل ما اما چگونه ما در زندگی روزانه ما است. بنابراین برای من بود که آن را عجیب و غریب ؟ آره” عشق گفت. “من تا به حال [Cavs دستیار مربی] دن Geriot در سبد من و او دوباره بجای اول برگشتن و من عبور توپ با یک ماسک و دستکش ، آن را فقط عجیب و غریب. آن را عجیب و غریب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de