قرمز در مقابل توله پیش بینی: چرا سینسیناتی دست بالا

The Cincinnati Reds بودند شیک انتخاب کنید برای برنده شدن در این NL مرکزی در سال 2020 اما تصادفا در اوایل فصل.

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

The Cincinnati Reds بودند شیک انتخاب کنید برای برنده شدن در این NL مرکزی در سال 2020 اما تصادفا در اوایل فصل. آنها را به ace لوئیس کاستیلو به مجموعه چیزهایی که حق در برابر توله شیکاگو در روز پنج شنبه در سینسیناتی.

Castillo است 15-8 با 3.34 عصر از ابتدای سال 2019 فصل است و اجازه می دهد فقط در یک خانه اجرا نه هر نوبت. در اولین شروع خود را از سال 2020 به او اجازه اجرا در شش نوبت در یک بازی لیورپول را از دست داد دیر به ببر.

توله استارت یو درویش داد تا سه به دست آورده اجرا می شود در چهار نوبت در خانه دست به Milwaukee Brewers. او شانس بهتر در جاده ها از در خانه در سال 2019 با 3.09 عصر در مقایسه با 4.96 در خانه هر چند او بدهد تا 1.35 خانه اجرا می شود در نه نوبت به دور از انوری زمینه است.

توله بود به ثمر رساند و هشت یا بیشتر اجرا می شود و در سه بازی در یک ردیف به عنوان چهار شنبه, اما آنها نیاز به کسانی که از آنجا که آنها تا به حال یک تیم اغل گاو یا حشم عصر 9.00 بدترین در MLB.

یکی از رنگهای قرمز بزرگ در offseason خریدهای مایک Moustakas است در بازگشت از COVID پروتکل و خود بزرگ دیگر کسب سابق توله نیک Castellanos در زمان .333 متوسط به چهارشنبه.

با سینسیناتی کلی تبادل نیز تقویت شده توسط یکی دیگر از سابق توله پدرو Strop بیرون آمدن از اغل گاو یا حشم قرمز باید دست بالا را در توله در روز پنج شنبه.

بازی: قرمز -130tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن