آخر هفته Sip: این bourbons همه چیز در مورد پیری آرامی

بطری: logano کنتاکی بوربن راست $34.99 برای 9 سال, $59.99 برای 12 سال $99.99 به مدت 15 سال داستان: آمریکایی ها

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

بطری: logano کنتاکی بوربن راست $34.99 برای 9 سال, $59.99 برای 12 سال $99.99 به مدت 15 سال

داستان: آمریکایی ها نمی تواند به اندازه کافی بوربن از اواخر — به این نکته که برخی از برچسب به حال مشکل همگام با تقاضا است. و این روزها وجود دارد خاص تشنگی در میان بوربن cognoscenti برای آنهایی که سن بسیاری از سال از هنجار. مشخصات فنی بوربن به نشستن در بشکه برای تنها دو سال به تلقی سنتی (یا "راست") بوربن.

دستگیره نهر است که بخشی از جیم پرتو مجموعه ای از دسته ای کوچک bourbons رها کرده بود آن گل سرسبد بوربن سن 9 سال چند سال پیش برای یکی بدون سن بیانیه. (برخی از ناظران صنعت این باورند چون پرتو است که در حال حاضر بخشی از پرتو Suntory STBFY, +0.36% کنگلومرا شد در حال اجرا پایین در ویسکی با توجه به افزایش تقاضا.) اما در ماه های اخیر logano نه تنها ابقاء 9 سال به عنوان امضای خود بوربن اما اضافه شدن 12 سال به عنوان به خوبی. آن هم فقط منتشر شد 15 سال به عنوان یک نسخه محدود ارائه شده است.

ایده این است که همسر bourbons به طور طبیعی باید به توسعه شخصیت بیشتر به عنوان مایع تعامل با چوب در بشکه هر چند برخی از علاقه مندان به صنعت و مردمی هشدار می دهند که بیش از حد پیری می تواند یک بوربن خوب "وودی." Jon, علامت های یک مدیر با پرتو Suntory می گوید: سن نیست همه چیز را تعریف می کند که بوربن اما هنوز هم صحبت می کند به تاکید بر کیفیت است. "دستگیره نهر در مورد خیلی بیشتر از فقط یک عدد است ، اما که 9 یا 12 یا 15 بر روی برچسب نشان می دهد که طرفداران ما که هنگامی که ما می گویند ما را به ما بوربن بدون کلید های میانبر منظور ما آن را," او می گوید.

آنچه که ما در مورد آنها فکر می کنم: ما همیشه جزئی به یکی دیگر از بوربن در پرتو دسته ای کوچک صف — یعنی بالا اثبات بوکر است. اما logano باعث می شود جذاب بوربن با طعم کامل. شما نمی توانید انجام دهید خیلی بهتر از 9 سال برای یک بوربن در این قیمت ها یک شیرینی دلپذیر و آسان-به-sip کیفیت. 15 سال از سوی دیگر می پرسد خیلی بیشتر از کام خود را — آن را کردم سنگین رایحه چوب و تلفظ ادویه. اما ما مانند 12 بهترین از همه به دلیل آن را پیدا کرد یک تعادل خوب — آن را بیش از حد ساده است اما آن را بیش از حد غنی یا با یادداشت از آنچه logano تیم خواستار امضای آن طعم بلوط کارامل و وانیل.

چگونه برای لذت بردن از آنها: این bourbons با مقدار زیادی از انعطاف پذیری. شما می توانید آنها را شسته و رفته و یا با یک مکعب یا دو تا از یخ و یا استفاده از آنها را در مورد علاقه خود را بوربن کوکتل. که گفت: 15 سال ممکن است کمی قریب به اتفاق قربانیان در یک نوشیدنی مخلوط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب