ما نگران هستند که بیمارستان COVID-19 اطلاعات دیگر می رود به غیر سیاسی CDC: پزشکان

نظر19 پزشک و یک پرستار پزشک نظر همکارانمنتشر شده 5:00 PM EDT Jul 28, 2020مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر قانون

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

نظر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر قانون جدید در این ماه نیاز بیمارستان برای تغییر گزارش روزانه خود را داده در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به جای گزارش آن را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

به عنوان پزشکان و مجوز ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که گرفته اند سوگند به انجام هیچ آسیبی, ما مخالف این قانون است. در طول یک بیماری همه گیر قوی بهداشت عمومی پاسخ انتقادی به توانایی ما برای ارائه بهترین مراقبت ممکن به بیماران است. CDC دهه تجربه زیرساخت های تاسیس و غیر سیاسی طبیعت و موقعیت آن را به رهبری ما COVID-19 پاسخ. زمانی که مردم همچنان به مرگ از COVID-19 تلاش برای حذف CDC از تصمیم گیری موثر است که نه تنها غلط است, ممکن است باعث مرگ و میر بیشتر است که در غیر این صورت قابل پیشگیری است.

به عنوان یک غیر سیاسی آژانس CDC نقش اساسی در ارتقای سلامت آمریکایی ها از زمان آغاز آن در سال 1940 زمانی که آن را به منظور کار بر روی مالاریا ریشه کن کردن. بیش از گذشته چند دهه سی دی کمک شامل لژيونلا شیوع در دهه 1970 کمک در کشف که هپاتیت B می تواند مقاربتی, شناسایی ظهور مقاومت دارویی در سل و گزارش اولین مورد شناخته شده از سندرم نقص ایمنی اکتسابی (ایدز).

CDC یک کارگزار مورد اعتماد

اگر سی دی بود نه اطلاعات لازم این بیماری ممکن است ادعا کرده اند بیشتر زندگی می کند. توانایی ما برای مهار شیوع و کنترل بیماری های مسری شد و پزشکان و دانشمندان و اپیدیولوژی از نزدیک نظارت بر عفونت به عنوان آنها به وجود آمد و همچنین به عنوان تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی برای پیدا کردن الگوهای مهمی در انتقال و جامعه گسترش یافته است.

این ناگهانی و رادیکال تصمیم به تغییر بیمارستان گزارش از CDC به شخص ثالث (TeleTracking) در وزارت بهداشت و خدمات انسانی را مختل تاسیس خطوط ارتباطی و قبر بالقوه برای ممانعت از توانایی ما برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر با تخصیص منابع مانند تست تجهیزات حفاظت شخصی و تخت بیمارستان و تدوین سیاست های است که به جلوگیری از عفونت های جدید. داده های مورد نیاز در یک بیماری همه گیر در حال ظهور ممکن است استاتیک; به عنوان دانش و شواهد تکامل سیستم های اطلاعات ممکن است نیاز به جذب عناصر جدید. CDC یک "کارگزار مورد اعتماد" داده است. این بسیار مهم است در یک بیماری همه گیر که در آن مالی مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

مهاجرت مسئولیت هر گونه مجموعه داده ها به HHS ارائه جدی تضاد منافع. بخش رهبری سابق مواد مخدر اجرایی صنعت الکس آذر و جریان اطلاعات از گروه کنترل سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور مایکل Caputo که در حال حاضر به عنوان دستیار وزیر امور عمومی است. در تضاد کامل با CDC است مستقل غیر سیاسی آژانس با اعتماد پروتکل های اورژانس عفونت HHS دارای اخیر سابقه ترویج محافظه کار سیاسی باعث می شود.

هوگان: فرمانداران مثل من تکیه بر کارشناسان برای COVID حقایق است. دکتر Fauci هرگز به من اجازه پایین.

کاخ سفید نه تنها نشان داده شده است آن بی توجهی به علم در آن همه گیر پاسخ آن را آزادانه اعتراف به آن است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به نام برای کاهش, تست با وجود کارشناسان بهداشت عمومی به اتفاق آرا خواستار به صورت گسترده تست به عنوان بنیادی به ما پاسخ همه گیر و مخالف پول بیشتر برای تست در امداد لایحه در حال حاضر در حال مذاکره است.

علاوه بر این کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany در دفاع از رئیس جمهور فشار برای باز کردن مدارس توسط هشدار که "علم نباید مانع در راه این" و اصرار دارد که "علم در کنار ما است." ما باید با در نظر گرفتن این احتمال که تحت HHS داده ها ممکن است سرکوب و یا دستکاری به عنوان یک استراتژی سیاسی برای منعکس چه هر کس می داند که رئیس جمهور می خواهد برای شنیدن: که این بیماری همه گیر را دور خواهد رفت.

گزارش داده ها به هر دو HHS و CDC

تغییر ساختار ارائه گزارش از اعتماد CDC به این ناشناخته نهاد محدود مزایا و هیچ یک از آنها بیشتر علاقه ما در دقیق جمع آوری داده ها و گزارش به تجزیه و تحلیل کند ممکن است به طور قابل توجهی مانع از زمان واقعی عمل و سیاست های توسعه است. فرسایش اعتماد عمومی به دولت را, پاسخ به همه گیر می تواند منجر به بی اعتمادی که در آینده COVID-19 واکسن در دسترس می شود. عواقب می تواند فاجعه بار باشد.

تا کنون دکتر رابرت Redfield مدیر CDC ادعا می کند او به دسترسی به داده های مورد نیاز. اما دکتر دانیل پولاک نظارت رئیس شعبه برای CDC بخش بهداشت و درمان ارتقاء کيفيت گفت: در مصاحبه اخیر خود که داده ها حرکت می کند نگرانی های او. داده های قابل اعتماد و اعتماد عمومی در آنها بسیار مهم در بهداشت جهانی بحران.

برای حفاظت از حرمت داده و ما بهداشت عمومی پاسخ تماس با ما در بیمارستان ها و اطلاعات خبرنگاران برای ادامه به طور همزمان انتقال داده ها به CDC در حالی که مطابق با قانون جدید.

مدیران بیمارستان ممکن است نگران رفتن در برابر فدرال, بخشنامه ها, به خصوص اگر وجود دارد هر گونه بالقوه برای مقاومت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده است که میل به وضعیت دسترسی به فدرال منابع در انطباق با سیاست های خود.

همه گیر: با COVID-19 نیست فقط تمرکز بر روی مرگ و میر. بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها زنده هستند و در بدبختی.

برای مثال دولت فدرال ممکن است دسترسی به remdesivir وابسته مطابق با این قانون است. توزیع آن از ذخایر خود از remdesivir در حال حاضر مشکل ساز شده است به خصوص به فلوریدا, بیمارستان اما این احتمال بسیار است که بیمارستان ها نمی ممکن است قادر به گرفتن یک انتقادی مواد مخدر آنها نیاز به نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل ما نمی توانیم تمرکز داده ها و یا هر پزشکی کالا — در دست مردم با یک دستور کار سیاسی است. در واقع این همان چیزی است که رئیس جمهور تهمت ادعای رهبری او را به عقب نشینی ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی: واقعیت این است که چه کسی گفته اجازه چین برای سرکوب انتشار داده که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد.

همزمان گزارش به احتمال زیاد افزایش خواهد گزارش بار در بیمارستان ها و بهداشت عمومی سازمان در زمانی که آنها در حال حاضر مشمول مالیات با وقاحت از این بیماری همه گیر قبل از ما اما حفظ دقت و در دسترس بودن داده ها ارزش هزینه است. تا زمانی که کنگره را پاس حمایت برای توزیع داده ها در قانون ما ایستاده به عنوان آخرین خط دفاع. سوگند ما در زمان به انجام هیچ آسیبی به ما نیاز به مقاومت در برابر این مضر قانون است.

نویسندگان 19 پزشکان و پزشک پرستار در بیمارستان عمومی ماساچوست در حال همراهان با Op-Ed پروژه. دیدگاه های مطرح شده در اینجا صرفا خود را دارند و نه کسانی که از بیمارستان.

دکتر سارا Matathia, M. P. H.

دکتر Hemal N. Sampat

دکتر مونیک تلو, M. P. H.

دکتر امی Wheeler

دکتر ملیندا Mesmer

دکتر جف لیائو

دکتر لوکاس Marinacci

دکتر Michael F. Bierer

دکتر Marya J. Cohen, M. P. H.

دکتر جینگ رن

دکتر آدری M. Provenzano, M. P. H.

دکتر Sejal Hathi های M. B. A.

دکتر استفانی Eisenstat

دکتر Daniel M شاخ

دکتر جنیفر S. هاس

دکتر کارولینای Abuelo

دالاس M. Ducar, پرستار, پزشک

Dr. Nancy A. Rigotti

دکتر آندریا Reillytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب