'دیوار مادران' در پورتلند اعتراض تشکیل شده است برای حفاظت از تظاهرکنندگان

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:53 AM EDT Jul 20, 2020گروهی از معترضان در پورتلند تشکیل یک

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

گروهی از معترضان در پورتلند تشکیل یک "دیوار بچه" در هنگام تظاهرات بیش از آخر هفته به عنوان شهر اورگان شاهد ادامه افزایش تنش میان هفته از ناآرامی و حضور مقامات فدرال.

این گروه از زنان تشکیل شده چه چیزی می تواند به نام یک سپر انسانی لقب "دیوار مادران" در مقابل یک اعتراض به یک دادگاه فدرال در روز یکشنبه و فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که این گروه شعار "بچه ها اینجا فدرال روشن ماندن" و "ترک بچه های ما به تنهایی."

پورتلند دیده است شبانه ناآرامی های پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود. مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شدند در زمانی که یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به فلوید را گردن موجب اعتراض گسترده در سراسر کشور و یک حرکت هل دادن برای عدالت نژادی و تغییرات به پلیس.

در پورتلند ماموران فدرال ایالات متحده مارشال عملیات ویژه گروه ها و نخبگان ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تیم مستقر در مرز ایالات متحده و مکزیک مستقر شده اند برای کمک به اجرای قانون و حفاظت از اموال فدرال.

این فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران فدرال با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به بازداشت افراد بدون توضیح و رانندگی. این اقدامات موجب طرح دعوی در دادگاه از اورگان دادستان کل الن روزنبلوم که گفت: عوامل نقض حقوق شهروندی اورگان ساکنان با استفاده از تاکتیک های غیر قانونی.

Bev Barnum, 35, گفت, BuzzFeed او سازماندهی اعتراض لقب "دیوار مادران" بعد از دیدن ویدئوها از مقامات فدرال' اقدامات است.

"ما در مورد حفاظت از صلح آمیز شهروندان حق اعتراض به" Barnum گفت BuzzFeed News. "ما می خواستیم به مانند نگاه ما به هدف مانند مردم عادی," او اضافه شده است.

این گروه همچنین جمع شده بودند شنبه شب با ویدیو نشان می دهد ده ها تن از زنان ایستاده در مقابل جمعیت.

ویدئوها از "مادر" اعتراض در روز شنبه نشان داد این گروه مسالمت آمیز شعار و قفل اسلحه. بعد از آن در شب, عکس و ویدئو نشان داد که ماموران با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت.

پورتلند شهردار تد ویلر انتقاد از حضور ماموران فدرال در این شهرستان گفت: در سی ان ان آنها "است. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما آنها را می خواهید به ترک."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما در دفاع از استفاده از عوامل و تقبیح کردند.

"ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند صدمه دیده است نیست آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. "رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی!"

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ لعنتی معترضان به عنوان "یاغی آنارشیست" در سفر به شهرستان در روز پنج شنبه.

رژیم صهیونیستی. کیت براون درخواست کرده است که فدرال مأموران اجرای قانون حذف شود از پورتلند خیابان ها و متهم گرگ از قرار دادن هر دو اورگان شهروندان و مأموران اجرای قانون در خطر است.

"این تئاتر سیاسی از رئیس جمهور تهمت است و هیچ ربطی به ایمنی عمومی براون گفت: در یک صدای جیر جیر. "رئیس جمهور شکست خورده است به رهبری این کشور است. در حال حاضر او استقرار فدرال افسران را به گشت زنی در خیابان پورتلند در آشکار و سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال است."

کمک: Khrysgiana Pineda, Joel شانون, N'dea Yancey-براگ کریستین فیلیپس, لیندسی Schnell و آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن