رای دهندگان رأی گیری در کنتاکی نیویورک و ویرجینیا; جان بولتون کتاب است: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

ویراستاران ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:18 PM EDT Jun 23, 2020خواهد شد که در صورت میچ مک کانل? آنچه بر

توسط NEWSAMINS در 3 تیر 1399

خواهد شد که در صورت میچ مک کانل? آنچه برای پخش در روز سه شنبه شرکت کنند ،

رای دهندگان رأی گیری در کنتاکی نیویورک و ویرجینیا در روز سه شنبه پس از coronavirus همه گیر دادند متعدد متحده برای به تعویق انداختن اصلی خود انتخابات. بیشتر از نزدیک به تماشای مسابقه خواهد شد به احتمال زیاد یکی از بین دموکرات ها در تلاش برای سرنگون کردن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در پاییز. امی McGrath, چارلز بوکر و مایک Broihier در حال بالا در نظر گرفته شده رقیب برای این شانس را به پایان مک کانل 36 سال در مجلس سنا حرفه ای. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز را به صورت سه رقبا از جمله روزنامه نگار سابق میشل Caruso-Cabrera که مطرح شده است و حدود 2 میلیون نفر است. هنوز Ocasio-کورتز باقی مانده است شکل محبوب است و یکی از خانه بزرگترین جمع آوری اعانه با $10.5 میلیون مطرح شده است. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر به آریزونا شنبه به مبارزات انتخاباتی خود تلاش می کند برای به دست آوردن شتاب پس از underwhelming حضور در تجمع هفته گذشته در Tulsa, Oklahoma.

  • خواهد شد که در صورت میچ مک کانل? 3-راه کنتاکی دموکراتیک اولیه در می آید به سر شنبه.
  • Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز چهره اول انتخاب مجدد آزمون به عنوان ترقی خواهان کار برای حفظ حرکت خود را.

Dr. Anthony Fauci, CDC مدیر به شهادت در coronavirus پاسخ

بالا سلامت رهبران در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از قانونگذاران مجلس سهشنبه در مورد تهمت دولت coronavirus پاسخ. خانه انرژی و تجارت جلسه کمیته می آید به عنوان متحده همچنان به سطح شیب دار تا بازگشایی با وجود تلاش های خوشه در تعدادی از موارد در سراسر کشور. Dr. Anthony Fauci بالا عفونی-بیماری کارشناس در موسسه ملی سلامت خواهد پیوست توسط رابرت Redfield مدیر مرکز کنترل بیماری ها. استفان هان کمیسر غذا و دارو و برت Giroir معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی نیز برنامه ریزی شده به شهادت. ماه گذشته Fauci هشدار سناتور که بازگشایی تلاش متحده باید با احتیاط انجام می شود به دلیل آن را ارائه یک "خطر واقعی است که شما ماشه شیوع."

بولتون کتاب: مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید "مثل زندگی در یک ماشین شیطان پین بال دزد'

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بیرحمانه انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کتاب جدید خود "اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات" از شنبه. در یک مصاحبه اختصاصی با ایالات متحده آمریکا امروز بولتون گفت: کار در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بود "مثل زندگی در داخل یک ماشین شیطان پین بال دزد." بولتون کتاب به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق خود به عنوان بی کفایت شیفته خارجی با strongmen وسواس با انتخاب مجدد او و رانده شده تنها منافع خود. در پاسخ به کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون بود کسی که دیده خود را در کاخ سفید همکاران به عنوان "کاملا آجیل." پیش از این مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح دعوی در دادگاه درخواست قاضی برای به دست گرفتن بولتون درآمد حاصل از این کتاب است. اما یک قاضی فدرال بیش از آخر هفته پاک راه را برای انتشار این کتاب است.

  • معاون رئیس جمهور مایک پنس نادر مقام کاخ سفید نمی skewered در بولتون خاطرات.
  • دیدگاه ما: بولتون کتاب شوک اما جای تعجب نیست

خصوصی, خانواده, تنها مراسم تشییع جنازه برگزار می شود برای Rayshard بروکس

خصوصی, خانواده, تنها مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در 1 بعد از ظهر روز سه شنبه در آتلانتا برای Rayshard بروکس, سیاه مرد به ضرب گلوله توسط پلیس, پاسخ به تماس است که او افتاده بود به خواب رفته در مواد غذایی سریع درایو-از طریق. بروکس' مرگ در ژوئن 12 موجب هتک حرمت و تظاهرات در آتلانتا و فراتر از آن. در روز از تیراندازی رئیس پلیس اریکا سپر پایین پا از او در پست افسر گرت Rolfe اخراج شد و متهم با 11 فقره از جمله جنایت قتل و افسر Devin برازنان قرار داده شد در اداری وظیفه و چهره سه اتهام. خانواده وکیل گفت: Tyler Perry خواهد بود برای پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه.

  • Rayshard بروکس لگد شد, محروم, مراقبت های پزشکی: خیره کننده اتهامات علیه ex-آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe.

NBA گاهشمار: مربیان می توانید شروع به کار با بازیکنان

ابتدا در روز سه شنبه سر مربیان می تواند یکی از دو شرکت مربیان به صورت داوطلبانه تمرینات فردی. NBA اطلاع تیم های در مورد چگونه آن را از سر 2019-20 فصل ترسیم تاریخ های خاص که شامل آغاز اردوگاه های آموزشی (جولای 9-20), 22 تیم در هشت بازی فصل (30 جولای) و 16 تیم postseason (Aug. 17) در جهان از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در خارج از اورلاندو. تیم برگزار خواهد شد داوطلبانه تمرینات فردی از طریق ژوئن 30, اما بازیکنان را مجبور به انجام تست برای coronavirus بین ژوئن 23 طریق جولای 30.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن