داوطلبان برای ما مسابقات گلف باز باید پرداخت $185 — اما آنها swag

داوطلبان به دنبال کار در آینده باز ما قهرمانی مسابقات گلف در حال رفتن به مجبور به پرداخت برای امتیاز. همه داوط

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

داوطلبان به دنبال کار در آینده باز ما قهرمانی مسابقات گلف در حال رفتن به مجبور به پرداخت برای امتیاز.

همه داوطلبان برای 120 باز ما قهرمانی — که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد روز شنبه برگزار خواهد شد سپتامبر. 14-20 در بالدار پا باشگاه گلف در ممرنکک بدون طرفداران در غرفه با توجه به کروناویروس بحران — باید خرید یک "داوطلب بسته" برای $185.

موجود در گران بسته یک مدرک معتبر برای تمام روز از مسابقات یک وعده غذایی کوپن برای هر یک اختصاص داده شده تغییر دسترسی به "داوطلب مهمان نوازی" و برخی از merch متشکل از دو گلف پیراهن یک وزش باد و یک قطعه "کلاه" و یک بطری آب با توجه به United States Golf Association وب سایت.

مسابقات داوطلبان باید حداقل چهار نوبت با هر تغییر پایدار بین چهار تا شش ساعت با توجه به USGA که توضیح داد: "داوطلبان را نمی خواهد پرداخت دستمزد و یا جبران در هر شیوه ای دیگر در مقابل خود داوطلب فعالیت است."

حدود 19 کمیته را تشکیل می دهند داوطلب برنامه برای ما باز است و داوطلبان ممکن است موضوع به بررسی زمینه های جنایی تاریخ و/یا یک وسیله نقلیه موتور, رکورد ورود بر اساس کمیته تخصیص USGA می گوید در وب سایت خود را.

USGA سخنگوی جف Altstadter گفت: پست که خرید داوطلب بسته "شده است زمان مورد نیاز برای ما باز داوطلبان" که در آن به ارزش خرده فروشی بیش از هزینه.

"بودن ما باز داوطلب یک منبع غرور و افتخار برای بسیاری از طرفداران که عشق اقلام منحصر به فرد دریافت می کنند و به عنوان بخشی از دادن به این بازی آنها را دوست دارم" گفت: Altstadter. "آن نیز بسیار محبوب است به عنوان ما به طور معمول باید یک لیست انتظار از داوطلبان مشتاق."

Altstadter اشاره کرد که در سال 2020 ما باز برنامه ریزی شده بود به بیش از 4500 داوطلب, اما با توجه به بدون تماشاگر قاعده "ما داوطلب نیاز خواهد بود به طور قابل توجهی کاهش می یابد."

USGA اعلام کرد در مارس 6 در میان همه گیر است که ما باز بود که در ابتدا برنامه ریزی شده بود برگزار شد 18-21 بر پا بالدار غرب دوره شده بود به تعویق افتاد و به ماه سپتامبر است.

کومو رسما چهارشنبه اعلام کرد که این رویداد ورزشی را هنوز هم برو اما بدون تماشاگر.

"این یک رویداد بزرگ" فرماندار به خبرنگاران گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن