ویزا را می بیند ‘عظیم’ دیجیتال شتاب با میلیون ها نفر در تلاش e-commerce برای اولین بار

این COVID-19 شیوع آوردن بیشتر مردم به دیجیتال نزاع و ارائه بیشتر tailwind به e-commerce رشد.

در آمریکای لاتین به تنهایی 13 میلیون ویزا, Inc. V -1.16% cardholders ساخته تجارت الکترونیکی معاملات برای اولین بار در طول ماه مارس سه ماهه این شرکت محصول رئیس افسر جک Forestell گفت MarketWatch. که به نمایندگی از حدود دو در 10 فعال ویزا cardholders در منطقه است.

“ما شاهد یک شتاب به سمت تجارت الکترونیکی تصویب” Forestell گفت: به عنوان اپیدمی به عنوان یک کاتالیزور برای روند که در حال حاضر در حال جوانه زدن در این صنعت پرداخت.

حرکت نیست و محدود به آمریکای لاتین است. ویزا دیدم 18% افزایش در ایالات متحده دیجیتال تجارت صرف در ماه مارس به استثنای سفر دسته به عنوان چهره-به-چهره معاملات کاهش یافت و 45 درصد است.

به عنوان خوانده شده: ویزا برای به تاخیر انداختن ایالات متحده تبادل و هزینه تغییرات ایستگاه گاز مورد نیاز تا مارس سال 2021

در حالی که تجارت الکترونیکی تصویب شده بود در حال افزایش است قبل از همه گیر Forestell می بیند فرصت برای بهبود دیجیتال تجربه خرید در حال حاضر که بیشتر مردم با تکیه بر اینترنت به آنچه آنها نیاز دارند در طول بحران.

یک اولویت است که کاهش در chargebacks که رخ می دهد زمانی که پرداخت کارت دریافت معکوس شود. “همانطور که ما دیده ایم در مقیاس بزرگ لغو سفر و سرگرمی وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل برای سردرگمی بین خریدار و فروشنده به چه کسانی حل و فصل” Forestell توضیح داد. او گفت که این شرکت ایجاد کرده است به ویژه اختلاف-نظارت بر برنامه های میان شیوع کروناویروس که با این نسخهها کار با فروشندگان و موسسات مالی برای درک شرایط معاملات در زمانی که ویزا دیده است و قابل توجهی دست انداز در اختلافات.

ویزا نیز به دنبال ساده کردن مهمان-روند پرداخت که Forestell گفت: نیاز است که کاربران اطلاعات را وارد کنید به 23 رشته در طول معامله به طور متوسط. این شرکت تبدیل 10,000 تجار بودند که با استفاده از آن ویزا دکمه پرداخت را به یک جدید کلیک کنید-برای-پرداخت دکمه که در حال استفاده جهانی توسط کارت اعتباری صنعت به سرعت آنلاین پرداخت و اعتبار خریدار هویت.

در نهایت Forestell خوشبین است که هنوز هم وجود دارد یک تغییر جهت به سمت دیجیتال پرداخت و حتی پس از کسب و کار بیشتر قادر به بازگشایی مکان های فیزیکی خود را. در حال حاضر او گفت: چهره به چهره و تجارت اخذ شده الکترونیکی چرخش از طریق منظقه وانت گزینه های که در آن “معاملات اتفاق می افتد در جهان فیزیکی اما پرداخت خود را اتفاق می افتد در یک راه از راه دور.”

همچنین نگاه کنید به: ویزا می بیند ‘وخامت قابل توجهی در هزینه اما برخی از مناطق در حال نشان دادن بهبود

فراتر از آن, ویزای انتظار رشد بیشتر از “touchless بازرگانی” همانطور که بیشتر مردم در نظر tap-to-پرداخت معاملات. استفاده از شیر پرداخت در آمریکا افزایش یافت 150% در ماه مارس نسبت به سال قبل از آن Forestell گفت. این کشور دیدن است حتی بزرگتر تماس با ما نرخ رشد در آمریکا از بسیاری از مناطق دیگر به این دلیل که ایالات متحده آمریکا است که دورتر پشت از نظر پذیرش است. در بقیه جهان ویزا می بیند 60% از چهره-به-چهره معاملات رخ می دهد از طریق شیر پرداخت.

از دست ندهید: پی پال و میدان دیدن پیشرفت در مارس اما مربع دارای یک دیگر راه پیش رو

ویزا سهام کاهش یافته است 15 ٪ بیش از سه ماه گذشته هر چند آنها تا 4.8% بیش از یک ماه طول. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.17%, که ویزای یک جزء دهکدهای از دست داد 21 درصد در طول سه ماه گذشته و 2.9 درصد در 30 روز گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>