تظاهرات روز رسانی: خانه مجموعه را به پلیس لایحه اصلاحات; رهایی مجسمه هدفمند; تیم فوتبال ممنوعیت سرود

جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:32 PM EDT Jun 25, 2020مجلس نمایندگان در حال آماده سازی برای حر

توسط NEWSAMINS در 5 تیر 1399

مجلس نمایندگان در حال آماده سازی برای حرکت به جلو با آن پلیس لایحه اصلاحات روز شنبه یک روز پس از حزب دموکرات مسدود پلیس بسته اصلاحات پیشنهادی توسط جمهوری خواهان مجلس سنا چرا که آنها استدلال می کنند که این کافی نیست برای تغییر مورد نیاز پس از جورج فلوید مرگ است.

معترضان در واشنگتن دی سی در حال تعهد به پاره کردن مجسمه آزادی در لینکلن پارک در پنج شنبه شب. مجسمه ساخته و در سال 1876 برای رهایی بردگان افتخارات رئیس جمهور لینکلن.

روز چهارشنبه سه مرد در گرجستان شده اند تحت تعقیب در اتهام قتل به مرگ Ahmaud Arbery یک دادستان چهارشنبه اعلام کرد.

"این یکی دیگر از گام مثبت گام بزرگ دیگری برای پیدا کردن عدالت برای Ahmaud برای پیدا کردن عدالت برای این خانواده و جامعه فراتر از آن" Cobb County District Attorney Joyette هلمز گفت: در یک کنفرانس خبری.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • سه گرجستان از متهمان تحت تعقیب در جنایت قتل و کینه توزی اتهامات در مرگ Ahmaud Arbery, Cobb County District Attorney Joyette هلمز چهارشنبه اعلام کرد.
  • منطقه کلمبیا گارد ملی گفته است که استقرار نیروهای مسلح در پایتخت کشور برای کمک به حفظ بناهای تاریخی و زیرساخت پس از معترضان به دنبال پاره کردن مجسمه های مربوط به کنفدراسیون و نژادی تاریخچه.
  • حرفه ای تیم فوتبال در Tulsa, اوکلاهما, تصمیم به دیگر بازی آمریکا سرود ملی در آن مسابقات به دلیل آنها گفت: آن را نمی کند "نشان دهنده و یا متحد خود را متنوع بازیکنان طرفداران و جامعه است."

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

حرفه ای فوتبال تیم دیگر بازی سرود ملی قبل از بازی

Tulsa تیم در نیمه pro ملی برتر لیگ فوتبال اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد بازی آمریکا سرود ملی در آن مسابقات شد و به جای آن از ویژگی های وودی گاتری را "این سرزمین" به عنوان آن تعیین شده "آهنگ میهن پرستی."

پس از بررسی شعر تولسا ورزشی مقامات را احساس نمی کند آهنگ "نشان دهنده و یا متحد خود را متنوع بازیکنان طرفداران و جامعه" با توجه به بیانیه صادر شده توسط این تیم در روز چهارشنبه.

"از ما ابتدا ما را توسعه داده اند یک فرهنگ از ورود و پذیرش در تولسا ورزشی گفت: تیم مالک سانی Dalesandro. "ما در کشوری زندگی می کنند که به ما اجازه می دهد آزادانه صحبت می کنند و صدای ما. ما در استفاده از این حق به عنوان یک باشگاه به طور مستمر سعی و بهبود تیم ما و جامعه است."

استیو گاردنر

معترضان گفت: آنها را پاره کردن مجسمه آزادی در واشنگتن

معترضان در واشنگتن دی سی طرح به پاره کردن مجسمه آزادی در لینکلن پارک در پنج شنبه شب تلویزیون WUSA گزارش شده است. تظاهرکنندگان جمع شده بودند روز شنبه در جریان یک اعتراض سازمان یافته توسط "آزادی محله" به تماس برای حذف مجسمه.

روز شنبه, 400 گارد ملی و نیروهای فعال در این شهرستان برای محافظت از آثار تاریخی و مجسمه به عنوان تظاهر کنندگان تلاش کرده اند تا جلو آنها را پایین آورد. معترضان همچنین تلاش برای حذف مجسمه اندرو جکسون در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید روز شنبه که در آن اعضای مطبوعات گفته شد توسط سرویس مخفی پرسیده بودند به ترک.

کالیفرنیا, شهرستان تصویب بودجه با $14.6 متر برش به اداره پلیس

مقامات در اوکلند کالیفرنیا تصویب آن در بودجه شهرستان است که شامل $14.6 میلیون دلار کاهش به اداره پلیس است که در حدود نیمی از این مقدار است که یکی councilmember پیشنهاد سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است. اوکلند شورای شهر رای دادند 5-1 شنبه.

در توییتر Councilmember نیکی Fortunato بس که تنهاست رای به نام بودجه مصوب "یک سیلی به هزاران Oaklanders" که خواستار شورای شهر به قطع 150 میلیون دلار از آن آژانس پلیس سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

"من نمی حمایت از این. من رای دادند هیچ. افتخار 2 ایستاده در سمت راست از تاریخ است. انتخابات موضوع" بس که پیشنهاد $25M قطع به اداره پلیس گفت در توییتر.

سن خوزه مرکوری نیوز گزارش داد که اوکلند Unified School District توافق برای از بین بردن خود نیروی پلیس از دانشگاه شنبه شب. این 2.5 میلیون دلار صرف شده در هر سال در نیروی 10 افسران انتظار می رود که به آن هدایت می شود به سمت خدمات پشتیبانی دانشجویی و ترمیمی عدالت تلاش.

وکیل تماس لویی پلیس شلیک در Breonna تیلور تیراندازی یک "بزدل سیاسی عمل'

وکیل سابق لویی افسر پلیس برت Hankison که متوقف شد شنبه برای اقدامات خود را در مارس 13 کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور خواستار اخراج یک "بزدل سیاسی عمل می کنند."

"از آن گرفته اند که شجاعت و صداقت به آرامی دولت:" ما باید صبر کنید تا زمانی که تحقیقات انجام شده و شواهد در دست قبل از ساخت هر گونه تعیین در مورد نظم و انضباط'" لویی وکیل دیوید Leightty نوشت: در یک درخواست تجدید نظر به دست آمده توسط پیک مجله بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

به جای Leightty استدلال لویی شهردار گرگ فیشر دستور موقت رئیس رابرت شرودر به آتش Hankison "قبل از حقایق شده اند به طور کامل مونتاژ" و ایجاد یک ختم سند "amped تا با مبالغه."

درخواست تجدید نظر خواهد شد در نظر گرفته شده توسط پلیس شایستگی هیئت مدیره به عنوان مورد نیاز توسط قانون دولت است که تعیین خواهد کرد که آیا رئیس عمل بود "غیر قابل توجیه و یا پشتیبانی نشده توسط شواهد." هیئت مدیره می تواند حمایت از شلیک و یا بازگرداندن افسر احتمالا با مجازات جدید.

دارسی کاستلو مجله پیک

سه گرجستان مردان متهم جنایت, قتل, کینه توزی اتهامات در Ahmaud Arbery مورد

سه مرد در گرجستان شده اند تحت تعقیب در اتهام قتل به مرگ Ahmaud Arbery یک دادستان چهارشنبه اعلام کرد.

Cobb County District Attorney Joyette هلمز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Glynn County courthouse که هیات منصفه متهم تراویس McMichael گرگوری McMichael و ویلیام "Roddie" برایان جونیور در اتهامات عنوان شده است که عبارتند از: قتل جنایت و کینه توزی.

"این یکی دیگر از گام مثبت گام بزرگ دیگری برای پیدا کردن عدالت برای Ahmaud برای پیدا کردن عدالت برای این خانواده و جامعه فراتر از آن" هولمز گفت.

این McMichaels و برایان بودند هر یک به اتهام دو فقره از تشدید حمله و یک تعداد هر یک از حبس نادرست و جنایی تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد در فوریه. 23 در حالی که آهسته دویدن حدود دو مایل از خانه خود را.

حزب دموکرات بلوک جمهوریخواه پلیس لایحه برخورد ضربه به اصلاحات تلاش

حزب دموکرات روز چهارشنبه مسدود پلیس بسته اصلاحات آنها استدلال می کنند نه چندان دور به اندازه کافی در اجرای تغییرات مورد نیاز پس از جورج فلوید مرگ است.

اندازه گیری موفق 55-45 ارائه یک ضربه به حرکت در کاپیتول هیل به تصویب تغییرات و به احتمال زیاد کاهش شانس است که کنگره را حرکت بر محور قانون قبل از انتخابات نوامبر.

"من نمی دانم آنچه در آن است تو را از خواب بیدار" سناتور. Tim Scott,کارولینای جنوبی تنها سیاه جمهوریخواه در سنای آمریکا گفت: در طول یک سخنرانی پرشوری. "ما در حرکت است. مردم را فراموش کرده ام در مورد آن. شما می دانید چه چیزی قراره اتفاق می افتد ؟ چیزی بد – و ما حق در اینجا صحبت کردن در مورد آنچه باید انجام شده است آنچه که می تواند انجام شده است چرا ما باید در حال حاضر است."

در حالی که سنا در متوقف خانه در حال آماده سازی برای حرکت رو به جلو خود را در آن رقابت بیل در روز پنج شنبه – قانونی که دموکرات ها امید را فشار جمهوری خواهان مجلس سنا برای مذاکره دو حزبی سازش.

– Christal هایس

سن دیگو پلیس را در حال حاضر نیاز به د-تشدید

سن دیگو اداره پلیس را در حال حاضر نیاز به استفاده از de-تشدید تنش در پلیس از جمله الزامی یک افسر به گام اگر دیگری است که با استفاده از نیروی غیر منطقی در سن دیگو شهردار Kevin L. Faulconer گفت.

"این یک سیاست است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل کنید که آنچه اتفاق افتاده است در مینیاپولیس اتفاق نمی افتد در اینجا در سان دیگو" Faulconer گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی..

این سیاست همچنین "نیاز به افسران زمانی که ایمن و مناسب برای استفاده از تکنیک های است که می تواند حل و فصل موقعیت یا از طریق کاهش سطوح از زور یا بدون زور در همه." پلیس هنوز هم می تواند استفاده از زور اگر د-تشدید تاکتیک کار نمی کند, او گفت:.

این تصمیم پس از سن دیگو شهرستان شورا رای به افزایش بودجه برای آن police department تاریخ 9 ژوئن و پس از اداره پلیس ممنوع کاروتید محدودیت ژوئن 1.

– الینور Aspegren

سربازان گارد ملی مستقر به گارد DC آثار اعتراض

غیر مسلح سرباز گارد ملی مستقر شده اند و در پایتخت کشور برای محافظت از آثار تاریخی و زیرساخت ها به درگیری میان نژادی و بی عدالتی و برخی از تظاهرکنندگان تلاش برای پایین کشیدن مجسمه.

"ناحیه کلمبیا گارد ملی فرستاده است غیر مسلح و نیروهای گارد بناهای تاریخی و دیگر زیرساخت ها در حمایت از سازمان های اجرای قانون محلی" گفت: واشنگتن گارد ملی و سخنگوی نیروی هوایی ارشد کارشناسی ارشد Sgt. کریگ نخست در روز چهارشنبه.

استقرار می آید که برخی از معترضان در سراسر کشور تلاش کرده اند برای حذف مجسمه مربوط به کنفدراسیون و دیگر مجسمه های پس از مرگ جورج فلوید.

معترضان در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید سعی در حذف پارک مجسمه اندرو جکسون که به عنوان رئیس جمهور حذف قبایل بومی آمریکا در جنوب شرقی ایالات متحده از سرزمین اجدادی خود.

– نیکلاس وو و تام Vanden بروک

بیشتر در تظاهرات

  • واقعیت را بررسی کنید: افسر در Breonna تیلور کشتن نیست به ضرب گلوله آتش دوستانه
  • 'بر باد رفته': بازگشت به HBO حداکثر با سلب مسئولیت بحث در 'پیچیده میراث'
  • بازی رایانه: بنیانگذار گرگ Glassman که دریافت واکنش در نظرات در مورد مرگ جورج فلوید است که فروش این شرکت
  • گارد ملی نیروی امنیتی برای محافظت DC آثار اعتراض

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب