تظاهرات خشونت آمیز به آتش سوزی و غارت و خشم فوران در مینیاپولیس پس از جورج فلوید مرگ: آنچه ما می دانیم

Ryan W. Miller, اردن, Culver, تایلر J. Davis و فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:32 AM EDT 28 مه

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

مینیاپولیس – غم و اندوه و خشم تبدیل به خشونت یکشنبه شب به عنوان مینیاپولیس دیگر دیدم بعد از اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید 46-سال-پیرمرد که دوخته بود توسط یک افسر پلیس است که برگزار می شود زانو خود را به Floyd گردن.

تظاهرکنندگان جمع شده در روز قبل از آن در نزدیکی پلیس محلی حوزه و به زودی تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم فوق العاده ویندوز غارت نزدیکی هدف و ساختمان را به آتش.

آن شب دوم از زمان اعتراضات پس فلوید مرگ است. شهردار این شهرستان و فلوید خانواده نامیده اند بازداشت افسران درگیر در مرگ او. چهار افسر از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از تصویری از برخورد گسترش در رسانه های اجتماعی نشان فلوید تلاش و گفتن افسران او نمی تواند نفس بکشد.

فلوید از مرگ برانگیخته اعتراض ملی برای عدالت و شهرهای دیگر شاهد تظاهرات شنبه شب.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم که پنج شنبه:

صبح روز پنج شنبه در مینیاپولیس هنوز قرقره

دود هنوز billowed از ساختمان های پنج شنبه صبح بعد از یک شب دیگر از تظاهرات در مینیاپولیس.

عکس نشان داد, ساختمان سوخته, ویندوز, شکست باقی مانده پرتاب مورد و خالی کردن قفسه های فروشگاه از شبانه غارت.

بن Crump وکیل برای Floyd خانواده هشدار داد هر محرکین از خشونت در مینیاپولیس شد. "ما نیاز نداریم که. ما به نیاز مردم با تمرکز بر گرفتن عدالت او گفت:" در طول مصاحبه در سی ان ان اوایل پنج شنبه.

رئیس پلیس Medaria Arradondo حال گفت که "اکثریت قریب به اتفاق" از تظاهرات صلح آمیز بوده است اما برخی تا به حال نادیده گرفته و دیگران ایمنی.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری همچنین نام این شهر را به آرامش در درخواست خود را به ساکنان یک شبه.

"لطفا مینیاپولیس ما نمی توانیم اجازه تراژدی beget بیشتر تراژدی" او هنوز توییتی.

مرد به ضرب گلوله در میان خشونت; پلیس مظنون در بازداشت

سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که این بخش در دست بررسی یک قتل در نزدیکی منطقه ای که در آن یک خبرنگار از استار تریبیون روزنامه توییتی که یک غارتگر شده بود به ضرب گلوله کشته و با یک تماس صاحب مغازه.

پلیس در بیانیه ای گفت که یک مظنون بازداشت اولیه روز شنبه را تایید هر گونه اتصال به اتهام غارت.

درگیری میان پلیس و معترضان به عنوان شعله های آتش و غارت غرق مینیاپولیس

عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد سوزی های گسترده از جمله یک ساختمان در حال ساخت و ساز است که در رفت شعله های آتش به عنوان شهر فرود به تاریکی شب چهارشنبه.

استار تریبیون تصویری روزنامه نگار علامت Vancleave توییتی که همسایگان اسپری خانه های خود را با خانه باغ به سعی کنید برای جلوگیری از شعله های آتش از گسترش به سایر سازه های.

Vancleave نیز توییتی که معترضان روشن آتش بازی به سمت پلیس است. افسران ضد شورش و گارد ملی نامیده می شد به پلیس محلی حوزه های استار تریبیون گزارش داد.

در یک نقطه از افسران اخراج سر و صدای دستگاه ها و پرتابه به سمت یک جمعیت ده ها تن از جمع خارج سوم حوزه. این nonlethal عکس از کار اخراج شدند بعد از یک گروه از معترضان نورد dumpsters بر روی خیابان.

این تظاهرات در ادامه برای ساعت با پرتاب اشیاء در پلیس و افسران پاشش آب با فشار کم شیلنگ را کنترل کنند.

فلوید برادر: "آنها اعدام برادر من'

در مصاحبه با سی ان ان روز شنبه صبح Philonise فلوید جورج فلوید برادر نیز نامیده می شود برای تظاهرات مسالمت آمیز در مینیاپولیس.

Philonise فلوید گفت: او می خواست برای دیدن ماموران درگیر دستگیر شده بلافاصله. چهار افسر مشخص شد (چهارشنبه اتهامات واصل شده اند و با وجود درخواست از فلوید, خانواده, فری و دیگران در این شهرستان است.

"این افسران باید آنها را دستگیر و در حال حاضر. آنها باید دستگیر و پاسخگو برای همه چیز" فلوید با سی ان ان گفت.

پرسید که آیا او تا به حال دیده می شود تصویری از افسر برگزاری زانو خود را به برادرش را گردن فلوید گفت: برگزاری اشک: "من از تماشای این ویدئو. آن سخت بود اما من تا به حال به تماشای این ویدئو. که من به تماشای این ویدئو آن چهار افسران آنها اعدام برادر من."

بن Crump یک وکیل به نمایندگی از فلوید, خانواده, سی ان ان گفت که خانواده خواهد بود به دنبال مستقل کالبد شکافی. این شهر هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد به گزارش کالبد شکافی در Floyd مرگ است.

"آنها به او پیشنهاد هیچ بشریت در حالی که نگه داشتن زانو خود را بر روی گردن خود را. اعضای عمومی تنها آنهایی که در تلاش برای د-تشدید وضعیت. نه پلیس" Crump گفت.

قبلی شکایت شده بود در برابر افسران

پلیس شناسایی افسران جمعه به عنوان درک چوین توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng. وکیل تام کلی گفت که او به نمایندگی از چوین افسر دیده می شود با زانو خود را در Floyd گردن.

خدمات و سوابق چهار افسران درگیر در حادثه دیگر در مکان های آنها به عنوان بخشی از تحقیقات حال مینیاپولیس, پلیس گفت:.

به گزارش آسوشیتد پرس چوین یکی از خبرنگاران که شلیک سلاح های خود را در سال 2006 مرگ Wayne ریس که پلیس اشاره کرد و گفت: یک اره-off shotgun در افسران پس از چاقو دو نفر است. چوین را نیز به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد در سال 2008 در یک مبارزه پس از چوین و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک گزارش داخلی حمله.

در سال 2011 چوین یکی از چندین افسران قرار داده و به طور موقت ترک پس از یک تیراندازی پلیس در یک جامعه مسکونی با توجه به اخبار محلی گزارش.

Thao بود شکایت کرد برای استفاده بیش از حد از زور در سال 2017, با توجه به ستاره تریبون.

چند شکایات واصل شده اند در برابر هر دو افسران با توجه به جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس یک دوقلو شهرستانها بر اساس سازمان است. چوین دریافت سه شفاهی کمیته انضباطی به تذکر و همچنین هفت تن دیگر بسته شد شکایت برای او که نظم ندارد. Thao نبود نظم در پنج بسته شکایات. یک پرونده باز می ماند.

چه اتفاقی افتاد که منجر به Floyd را از مرگ ؟

در روز دوشنبه مینیاپولیس اداره پلیس انتشار بیانیه ای گفت که این افسران در پاسخ به یک گزارش جعلی در پیشرفت فقط پس از 8 p. m.

پلیس کشف یک مظنون و دستور داد او را به خارج شدن از ماشین خود را.

"پس از او از, او از لحاظ جسمی در برابر افسران" MPD در بیانیه ای گفت. "افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی. افسران به نام یک آمبولانس. او منتقل شد به Hennepin County مرکز درمانی توسط آمبولانس جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد."

با این حال سازمان آتش نشانی گزارش شده است که فلوید نیست که یک پالس در آمبولانس و بی توجه بود. امدادگران بررسی فلوید نبض چندین بار و تحویل یک شوک با توجه به حادثه گزارش.

فیلم از این حادثه گرفته شده توسط یک تماشاچی نشان می دهد چوین با زانو خود را فشرده به Floyd گردن در حالی که این مرد بارها و بارها می گوید که او نمی تواند نفس بکشد.

فلوید بارها و بارها پنجه نرم می کند با چوین در یک نقطه و گریه برای مادرش و گفت: "همه چیز لطمه می زند."

پلیس گفت: اف بی آی بود و کمک در تحقیقات خود را از این حادثه و Hennepin County دفتر دادستان رسیدگی خواهد پیگرد قانونی از وزارت امور خارجه اتهامات جنایی.

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Millertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن