تصویری تورهای ؟ حومه مقابل شهرستانها ؟ خرید و فروش یک خانه به نگاه متفاوت پس از COVID-19

جسیکا Chamorro رویای داشتن او را به خانه اول شد طرح میتوانست در ماه مارس پس از او furloughed از او پذیرایی کار در یک هتل زنجیره ای در تمپا, فلوریدا.

او و شوهرش که سه فرزند دارند که فقط آغاز شده بود خود را قبل از تصویب فرایند به خرید یک خانه در تابستان امسال زمانی که این بیماری همه گیر رسید. در حال حاضر برنامه های خود شده اند را در خود نگه دارد پس از صنعت هتل شد ضرب و شتم توسط محدودیت های مسافرتی و مستندات. آنها در حال حاضر در گیر 1000 فوت مربع اجاره که به آنها داده شده بود اقامت موقت برای ذخیره کردن پول برای پرداخت.

“من احساس می کنم مانند فرش کشیده شده است از زیر ما” Chamorro, 38 می گوید. “هدف ما این بود که به خارج. در حال حاضر ما در گیر این خانه کوچک. آن نگرانی من از آنجا که ما در حال حاضر زندگی در بالای هر یک از دیگر به صرفه جویی در پول. من نمی دانم اگر من حتی یک شغل برای رفتن به.”

مانند Chamorro, millennials و دیگر جوان های آمریکایی شروع خانواده ها و هدف قرار دادن حرفه ای خود را گشاد گشاد راه رفتن بودند آماده این بهار برای رسیدن به یکی دیگر از نقطه عطف — خرید اولین خانه خود را. سپس coronavirus ضربه سازندگان: خانه باز تاخیر در معاملات و باعث می شود خریداران به فشار مکث به عنوان آنها نگران سلامت خود و سرنوشت خود شغل.

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای خرید یک خانه در حال دوباره در حال افزایش است به عنوان متحده بالابر دستور به ماندن در داخل. اما همه گیر است تغییر چگونه ملک مسکونی خریداری و به فروش می رسد تغییراتی که به احتمال زیاد به ناپدید می شوند در هر زمان به زودی و است که می تواند تغییر شکل رویای آمریکایی پس از بحران کنونی را تصویب کرده است.

تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها با توجه به فرار شهرهای حومه برای قرار دادن فاصله بین خود و همسایگان خود است. تصویری خانه تورهای یک روند است که در حال حاضر در حال افزایش مارس معمول تبدیل شده است.

و به جای جمع آوری در یک دادگاه و یا اتاق کنفرانس, اتاق بیشتر و بیشتر خریداران و فروشندگان در حال امضای اسناد از راه دور به جای.

“تمام فن آوری های ما ساخته شده است برای تجسم یک خانه و معنی مجازی سازی این فرآیند بسته خواهد شد و فقط نگه داشتن در حال رشد در اهمیت می گوید:” گلن Kelman, مدیر عامل شرکت ملی کارگزاری Redfin.

آنلاین جستجو برای مسکن در شهرهای کوچک در حال رشد در حدود دو برابر نرخ به عنوان پرس و جو برای مناطق عمده شهری ، “قبل از این بیماری همه گیر از قیمت مسکن بحران شد و در حال حاضر رانندگی مردم را از شهرهای بزرگ به کوچک” Kelman می گوید. “در حال حاضر بیشتر مجاز سیاست های اطراف کار از راه دور و افزایش نگرانی در مورد محله های نزدیک به احتمال زیاد خواهد شد سرعت بخشیدن به این روند است.”

این واقعیت جدید را خوش آمد می گوید بسیاری از خریداران و فروشندگان و کاهش بازگشت به ذوب بازار است.

برنامه های کاربردی وام مسکن کاهش یافته و 25 درصد در آوریل نسبت به ماه قبل و 12 درصد کمتر از کل آنها در طول همان ماه در سال گذشته به عنوان اقامت در خانه حکم خود رسیده قله با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

اما وای باقی می ماند مشتاق به خرید یک محل خود ، و با نرخ بهره معلق در هوا در 3.41% یک کم سابقه در نزدیکی یک مسکن جهش می تواند شروع به محض این که این تابستان.

Coronavirus طول می کشد بخاراز خرید خانه فصل, اما, فروش, قیمت باید دوباره بجای اول برگشتن

“شما هنوز هم بسیاری از خانواده ها در نقطه ای که آنها علاقه مند به خرید خانه می گوید:” مایک Fratantoni اقتصاددان ارشد برای MBA. “به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی دیده ایم سریع وانت و … بسیار رشد قوی در خرید برنامه. و در حال حاضر ما در حال اجرا تنها حدود 10 درصد پشت که در آن ما در سال گذشته است.”

در تگزاس و کارولینای شمالی و گرجستان, خرید برنامه های کاربردی که در واقع افزایش یافته است در مقایسه با سال 2019. و Fratantoni انتظار فروش خانه برای همه از سال 2020 به تنها 2 درصد پایین تر از جایی که آنها در سال گذشته است.

“این همه بستگی دارد چگونه همه گیر تکامل می یابد از اینجا” او می گوید: اما در حال حاضر آینده خرید و فروش خانه است “به دنبال واقعا جای تعجب قوی است.”

انجمن ملی از Realtors کمی کمتر خوش بینانه در مورد این سال پیش بینی, پیش بینی فروش خانه خواهد شد 10 ٪ تا 15 ٪ کمتر از سال 2019.

اما “فروش بالاتر خواهد بود با 15% به 20% در سال 2021 به دلیل لیست بیشتر خواهد شد به طور پیوسته به نظر می رسد که دولت در اقتصاد به طور پیوسته بازگشایی می گوید:” لارنس یون نار ارشد اقتصاددان

سر تپه – و یا حداقل حومه

تعداد فزاینده ای از این فروش ممکن است در کمتر شلوغ جوامع است.

یک نظرسنجی که توسط NAR متوجه شد که 5 درصد از اعضا گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شد مشتریان خود را به تغییر مناظر خود را به دور از شهرها به سمت حومه شهر.

و 13 درصد گفت: این ویروس تا به حال ساخته شده خریداران اولویت بندی های مختلف صفحه اصلی از ویژگی های چنین به عنوان یک دفتر خانه و یا اتاق اضافی که در آن بستگان می تواند باقی بماند به عنوان آنها در نظر گرفته چه ملک برای خرید.

“کار از راه دور تبدیل خواهد شد بیشتر شایع” Yun گفت: از خرید خانه چشم انداز در پی COVID-19. “این بدان معناست که وجود دارد این است که کمتر نیاز به نزدیک به مراکز کار. حومه و exurbs (مناطق واقع فراتر از حومه شهر و یا در مجاورت مناطق روستایی) را دریافت منافع بیشتر. علاوه بر این یک واحد بزرگتر-خانه و خانواده با آرنج خواهد بود اتاق مورد نظر مانند اختصاص فضای اداری و شخصی بدنسازی.”

داده ها از هریس نظرسنجی در بر داشت که تقریبا یک سوم از آمریکایی ها در حال فکر کردن در مورد در حال حرکت به کمتر از مناطق پر جمعیت. و 43 درصد از ساکنان شهرستان به تازگی بررسی یک سایت املاک و مستغلات برای یک خانه یا آپارتمان برای اجاره و یا خرید نسبت به 26 درصد از کسانی که در حومه شهر و 21 درصد از کسانی که در مناطق روستایی است.

اما قادر به پرداخت هزینه یک خانه, آیا در حومه شهر و یا مرکز شهر ممکن است یک وظیفه برای برخی از millennials.

با وجود کلی لغزش در فروش خانه های, متوسط قیمت خانه افزایش یافته است بیش از 5 درصد نسبت به سال گذشته با توجه به یون که اشاره کرد که با کمبود موجودی در دسترس نگه داشته است قیمت شناور.

و سختگیرانه استانداردهای وام نیز تهدید به مسدود کردن بسیاری از خریداران بار اول. جی پی مورگان چیس به عنوان مثال در حال حاضر نیاز به تقریبا تمام وام گیرندگان برای قرار دادن حداقل 20 درصد پایین در یک خانه و آن را مطرح مورد نیاز حداقل FICO نمره اعتباری به 700 خرید وام مسکن.

که یک شیب صعود برای بسیاری از خریداران که به طور معمول قرار دادن بین 3% تا 5% در اولین خانه خود را می گوید Odeta Kushi معاون اقتصاددان ارشد در آمریکا برای اولین بار مالی شرکت.

نگرانی عمومی در مورد لکنت اقتصاد نیز می تواند داش امید برخی از خریداران بالقوه.

“نرخ وام مسکن کم خواهد شد بالا بردن تقاضا و ساخت مسکن بیشتر مقرون به صرفه می گوید:” Kushi. “مسئله بزرگتر این است که عدم اطمینان اقتصادی. بسیاری از مردم احساس نا امنی در مورد کار خود را ثبات است.”

خرید آنلاین با استفاده از یک مجازی دفتر اسناد رسمی

کسانی که قادر به خرید یک خانه ممکن است پیدا کردن که چقدر, اگر نه همه از این روند رفته مجازی.

کارگزاران شده اند قادر به استفاده از FaceTime و سیستم عامل های دیگر به تصویری تور از خانه برای سال. اما این ابزار مهم تبدیل شد و در طول همه گیر شد که فروشندگان تمایلی به غریبه مصرف داخل از طریق خانه های خود.

در میان فروشندگان با فعال لیست NAR بررسی نشان داد 68% می خواستم خریداران آینده نگر به استفاده از ضد عفونی کننده دست به استفاده از پوشش برای کفش های خود را و چهره و یا به شستن دست های خود را قبل از ورود به خانه های خود. زمانی که آن را آمد به خانه بازرسان 53 درصد از فروشندگان می خواستم آنها را مشابه اقدامات ایمنی.

Brokerages مانند Redfin که دارای دفاتر در بیش از 90 مناطق مترو در سراسر ایالات متحده و کانادا, لغو خانه های باز به عنوان coronavirus بحران تشدید شده است. و تصویری پیاده روی-throughs شد مشترک جایگزین فرد بازدیدکننده داشته است.

ون فلچر یک کارگزار/مسکن با آلن تیت ملکی در رالی کارولینای شمالی قادر به ادامه مصرف مشتریان خود لیز Stokley و Ryan Stephens در تورهای مجازی حتی به عنوان زن و شوهر قرار داده ماند در بالتیمور.

ازدواج millennials که قصد نقل مکان به رالی آغاز شده و مسکن خود را جستجو در فرد در ماه ژانویه است. اما آنها به تعویق افتاد پیگیری سفر در ماه مارس به دلیل آنها نمی خواهند به پرواز در میان همه گیر.

“بنابراین ما شروع به انجام تور های ویدئویی با ون” Stokley گفت. “ما احساس بسیار خوش شانس است که او مایل به رفتن به این خانه.”

نار را بررسی نشان داد که در میان کاربرانی که تا به حال خریدار قرار دادن یک قرارداد در یک خانه است که در هفته 22 درصد گفت: خریدار دیده بود ملک تقریبا.

بسیاری از خریداران ممکن است همچنان به انجام بخش عمده ای از جستجوی خود را از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر.

“برای بسیاری از خریداران خانه امروز, صفحه اصلی جستجو در فرایند شروع می شود آنلاین می گوید:” Fratantoni. “استفاده بیشتر از منابع آنلاین کمتر رانندگی در اطراف من فکر می کنم که قطعا این روند هستیم.”

اما زنده پیاده روی-throughs به احتمال زیاد به ناپدید می شوند, می گوید اسکات Elwell داگلاس Elliman املاک و مستغلات منطقه ای معاون رئیس جمهور از فروش برای شهرستان Westchester, نیویورک و انگلستان است.

“هیچ چیز را جایگزین تجربه راه رفتن را از طریق خانه و اموال” Elwell می گوید. “من می توانید ببینید خریداران به دنبال در بیشتر خانه های آنلاین و وجین کردن آنچه که آنها را دوست ندارند و در نتیجه کمتر در فرد بازدیدکننده داشته است.”

خریداران و فروشندگان نیز ممکن است به طور فزاینده ای کامل معاملات خود را آنلاین.

در حالی که 24 متحده قانون است که اجازه می دهد اسناد و مدارک به محضری از راه دور, 19 بیشتر گذشت دستور اجرایی برای فعال کردن خریدهای آنلاین پس از همه گیر آمار با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

گرجستان در میان کشورهای به حداقل به طور موقت اجازه می دهد محضر (notaries) به نقد و بررسی مدارک با خریداران و فروشندگان بر روی سیستم عامل مانند زوم. اسناد و مدارک از طریق پست و در پس از آن به مهر رسمی.

“این افزایش به این روند که در این صنعت مشغول به کار نسبت به چند سال” گفت: Fratantoni. “این قطعا مورد نیاز در این نوع از بحران ، هنگامی که مردم استفاده می شود به این ایده از داشتن جسمی حضور در اختتامیه, من فکر می کنم که فقط ممکن است تبدیل به بخشی از یک طبیعی است.”

کمک: Michael براگا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de