جانباز کمدین و “دیک ون دایک نمایش’ ‘اقیانوس’ ستاره Carl Reiner می میرد در 98: گزارش

Carl Reiner کهنه کمدین بازیگر و کارگردان شناخته شده برای بازی در “دیک ون دایک نشان می دهد” و “اقیانوس” سینما درگذشت در 98 تنوع و TMZ گزارش.

Reiner یکی از کسانی که نادر هنرمندان که هرگز سقوط کرد و یا از نظر شدت حفظ حرفه خود و محبوبیت از روز او پیوست Sid سزار “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” در سال 1950 به سمت راست به نوبه خود در صفحه نمایش بزرگ “ocean’s Eleven” خانواده و نقش چارلی شین و Jon Cryer ناپدری در “دو و نیم مردان است.” نسل جوان ممکن است می دانم که او را به عنوان پدر بازیگر/کارگردان Rob Reiner (و راب خواهر و برادر لوکاس و آنی) اما آنها هنوز هم می دانم که او چه کسی است و نمی توان گفت هر پدر و بنیانگذار از تلویزیون اولین عصر طلایی.

و اجازه دهید فقط می گویند این جلو: اگر همه او می خواهم تا به حال انجام داده بود ایجاد “دیک ون دایک نشان می دهد” یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین کمدی های تا کنون ساخته شده است که می شده اند به اندازه کافی برای اطمینان جای خود را در آمریکا و فرهنگی برشمرد. هر چیز دیگری است که فقط شکر و تخم مرغ در بالای کیک.

قد بلند و فیزیکی با ابهت و در عین حال بیشتر قرار داده است و پس از تهدید, Reiner را هدیه به عنوان یک بازیگر طنز بودند احتمالا بیشتر به طور کامل بهره برداری در دهه روی لئامت دادن با سزار. (هر چند طرفداران کار خود را با رفیق مل بروکس در افسانه ای “2000 سال-مرد” آلبوم ها ممکن است اختلاف نظر دارند.) نقشه کشی در اوایل بازیگری تجربه در چنین مرحله بررسی به عنوان “Call Me Mister” و “در داخل U. S. A.”, Reiner ثابت به یک استاد از خطوط تيز و حیله گر حفاری و انفجاری آشفته, انفجار, در حالی که او می تواند نگه داشتن خود را با بهترین در کسب و کار.

او همچنین, اما, خود, آگاه, در راه بسیاری از هنرمندان نیست. هنگامی که سزار اجرا می شود در نهایت به پایان رسید Reiner ساخته شده و فشار برای ستاره نقطه با ایجاد خود طنزهای “رئیس خانواده است.” زمانی که شبکه را رد کرد و “سر” ترس Reiner ندارد روی صفحه گرمای مورد نیاز برای نگه داشتن مخاطبان سرمایه گذاری در داستان تلویزیون, نویسنده, او می توانست sulked و خودداری کردند. او دوباره نشان می دهد به عنوان یک وسیله نقلیه برای یک جوان بازیگر برادوی و به جهان “دیک ون دایک نشان می دهد.”

کاملا بازیگران و agelessly خنده دار ون دایک به ارمغان آورد یک سطح جدید از شوخ طبعی و پختگی به این ژانر است. تعویض عقب و جلو بین راب پتری کار به عنوان یک نویسنده در داستانی “آلن بردی نشان می دهد” با نقش خود به عنوان حومه به بسیار مطلوب لورا (مری تایلر مور) Reiner کمک به ایجاد هر دو محیط مدرن طنزهای و مفهوم مدرن است که همکاران در حال نوع دیگری از خانواده است. و او نیز در تضعیف کامل نقش خود – vainglorious, hilariously اغراق تا ستاره تلویزیون بردی برای آنها غارت کارکرد.

علی رغم آنچه بسیاری از مشکوک Reiner همیشه اصرار وجود دارد در واقع بسیار کمی از سزار در اغلب قابل سرزنش بردی. او گفت: بردی بود آمالگام Jackie Gleason, Milton Berle و فیل Silvers’ شخصیت از “بالا ناف.”من نه سال با سید” او یک بار گفت. “شما نمی تواند انجام دهد که با کسی که شما را دوست ندارم.”

افسانه ای نویسنده-کارگردان-تهیه کننده-بازیگر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در مارس 2019 چرا “ون دایک” هنوز هم طنین انداز است آن را به عنوان بازگشت به کلاسیک تکرار برنامه MeTV (به یاد ماندنی Entertainment Television).

“زمانی که من شروع به نشان می دهد که من تا به حال احساس این بود که به یک عمر طولانی به دلیل آن بود که بر اساس چیزی واقعی: زندگی من می گوید:” Reiner که مثل راب Petrie, یک, کمدی, نویسنده, زندگی با خانواده اش در نیویورک و حومه. برای طول عمر را به خاطر “من به خودم گفتم” نه عامیانه از روز است. هیچ سیاست است. فقط اخلاق است.’ تنها چیزی که باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی است که اخلاق. (و) این نشان می دهد که یک زندگی است که باید پس از من رفته است.”

Carl Reiner: چرا ون دایک بهترین تهمت بدترین و مل بروکس است زرنگ و دانا منتقد فیلم

“ون دایک” لغو شد در سال 1966 اما Reiner را انجام نداده با تلویزیون. او صدای خارج از قاب در سری انیمیشن از جمله “مرد خانواده” “باب برگر” و “پدر آمریکایی” در میان دیگران بود و تکرار نقش در “Hot in Cleveland” در کنار بتی سفید.

اما او همچنین ساخته شده خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ ساخت اولین خود را به عنوان یک کارگردان و فیلمنامه با “Enter خنده” در سال 1967 فیلم اقتباسی از پرفروشترین زندگینامه. کار خود را در فیلم بود نه به عنوان پیشگامانه به عنوان در تلویزیون اما آن را شامل چنین خوبی در نظر گرفته کمدی با عنوان “از کجا Poppa?”, “The Russians Are Coming, The Russians Are Coming,”, “اوه, خدا!,” “حرکت تند و سریع,” “Dead Men don’t Wear Plaid” و “همه از من است.”

همه او را از دست رفته خواهد شد. Reiner ازدواج کرده بود برای 64 سال به Estelle Lebost که در سال 2008; فرزندان خود را زنده ماندن او.

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de