ما بازدید 3M coronavirus موارد — حدود یک چهارم از کل جهان به. چه تعداد خواهد جرقه اجتماعی تغییرات آهسته نمایی افزایش می یابد ؟

مارکو دلا اجوف و Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:53 AM EDT Jul 8, 2020ایالات متحده در حال

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

ایالات متحده در حال حاضر 3 میلیون مورد مستند از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس تلخ اشکال که crawled شده به آگاهی ملی در اوایل سال و در حال حاضر به احتمال زیاد به مصرف بقیه آن است.

گریم نقطه عطف رسیده روز شنبه نشان دهنده حدود یک چهارم جهان را به موارد و همین درصد از مرگ و میر.

اما در حالی که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر ممکن است بی حس به رشد coronavirus تلفات اجتناب از واقعیت به احتمال زیاد بدتر.

در نظر گرفتن این آمار: در آن زمان آمریکا کمی بیش از سه ماه به آمار 1 میلیون نفر در آوریل 28. آن را در زمان حدود نیمی از این زمان 44 روز برای رسیدن به 2 میلیون نفر در ژوئن 11 و تنها 26 روز به 3 میلیون نفر در جولای 8. که سنج و اگر بدون اقدامات جدید گرفته شده 4 میلیون موارد می تواند اندکی به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 22.

ایالات متحده منجر unenviable ، آن 3 میلیون مورد برای یک ملت از 330 میلیون ضربان برزیل 1.6 میلیون نفر (210 میلیون جمعیت) هند 720,000 موارد (1.3 میلیارد دلار) و روسیه 693,000 موارد (145 میلیون) با توجه به آمار گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده کشف کوتوله 85,000 موارد در چین که در آن ویروس است که به فکر سرچشمه گرفته است. حتی اجازه می دهد به صورت بالقوه underreporting توسط مقامات چینی چین 1.4 میلیارد نفر را در خود سرانه ميزان عفونت در 16,000. اینجا یکی در هر 110 آمریکایی دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

پس از رسیدن به 3 میلیون مارک در زمان ثبت چند مقامات منتخب به نظر می رسد آماده به سرعت کسب و کار reopenings. اما دیگران مانند فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis باقی می ماند ثابت قدم در تمایل خود را برای اولویت بندی اقتصاد سلامت سیاسی به اتهام آب و هوا است که تبدیل به ماسک به تفرقه نماد است.

یکی از دلایل می تواند این باشد که تعداد کشته شدگان توسط ویروس — 131,000 — نه مشخصی, مخدوش دانشمندان و تشویق کسانی که مخالف تمدید خاموش شدن ناگهانی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اخیرا اصرار مدارس به طور کامل بازگشایی در پاییز با وجود رشد تعداد موارد است.

که گفت: مرگ و میر ناچیز است. COVID-19 مرگ و میر مدتها پیش پرورشی گذشته سالانه خودکشی (47,000), شایع آنفولانزا (55,000) دیابت (83,000) بیماری آلزایمر (121,000) و سریع است تا در آینده در سکته مغزی (146,000). و کسانی که در ایالات متحده آمار و ارقام برای یک سال به طور متوسط. این ویروس خود را انجام داده خسارت در کمتر از نصف آن زمان.

"مثل یک دونده که از پشت, در یک خوفناک مسابقه آن پیشی گرفته است مرگ و میر بسیاری از بیماری ها بسیاری از آمریکایی ها در نظر مهم می گوید:" استیون وولف, مدیر بازنشسته این مرکز در جامعه و سلامت در دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا در ریچموند. "مردم ممکن است بی حس به اعداد تا زمانی که این حملات کسی که در نزدیکی آنها."

یکی دیگر از مشکل وولف می گوید که با تاخیر و گاهی اوقات غیر موجود تاثیر این ویروس.

"انسان استفاده می شود برای یادگیری از رفتار خود با پاسخ فوری. شما لمس یک اجاق داغ و نتیجه حق دور" او می گوید. "با این مردم بیرون رفتن و مهمانی و رفتن به ساحل و غیره همه رخ می دهد و چند هفته قبل از بستری شدن در بیمارستان شروع به افزایش بنابراین کمتر فرصت را برای جامعه به یادگیری درس از برخی از این رفتارها."

مرگ در پایان ممکن است تنها عامل ایجاد انگیزه قادر به تغییر آمریکا عادات بهداشت و بازگشایی طرح می گوید کارولین ماروین فرانسیس یاتس استاد ممتاز ارتباطات در دانشگاه پنسیلوانیا در فیلادلفیا.

"اگر مردم واقعا تلقيح شده به این مفهوم است که این ویروس خطرناک است, آن را مرده مردم در تجربه شخصی خود را به تغییر ذهن خود می گوید:" ماروین.

وجود دارد نمونه های مختلف از جمله تبدیل با مورد فلوریدا سوار-به اشتراک گذاری راننده که گفت: او فکر کرد که این ویروس یک حواس پرتی ایجاد شده توسط دولت تا زمانی که او آن را قرارداد.

اما ماروین می گوید: چنین جدا آیات نمی پیرس "اکو مجلسی است که محافظه کار رادیو و تلویزیون که اگر شما گوش دادن به آن را اغلب به عنوان من استدلال می کند که هیچ کس بیمار است, اعداد ساخته شده و تست فاسد است."

میزبان بحث نشان می دهد و مغلوب ساختن پیشی جستن حامی Rush Limbaugh گفت: در رادیو نشان می دهد در ماه گذشته است که "شما نمی توانید بر این باورند که ویروس اعداد" و اضافه کرد که آنها در حال بوق و کرنا تنها به ضرر رئیس جمهور شانس برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

ما coronavirus پاسخ: 'آن را به دور'

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان در حال unsparing در دیدگاه های خود را در چگونه برای ایالات متحده و سنن و پاسخ آن به کوروناویروس. اگر چه اروپا و به طور خاص ایتالیا شد ضربه سخت به خصوص توسط ویروس اعداد در بسیاری از کشورها باید به طور پیوسته کاهش یافته است با تشکر از سفت قرنطینه قوانین. نیوزیلند ریشه کن شده این ویروس از آن کشور جزیره ای در دسترس نباشد.

ایالات متحده در پاسخ به رغم هشدارهای از سنبله در ووهان چین در ماه ژانویه بود "تقریبا مانند یک توهم سطح unpreparedness که ما به نوعی برتر و ما به طور چشمگیری پرداخت قیمت که" جاناتان Metzl مدیر مرکز پزشکی سلامت و جامعه در دانشگاه واندربیلت در نشویل ،

در Jan. 22 تهمت گفت: چیزهایی در ایالات متحده آمریکا شد و "رفتن به فقط خوب است." در مارس 10, او گفت: یک جلسه از فرمانداران جمهوریخواه "فقط آرامش آن را دور خواهد رفت." یک ماه بعد اکثر متحده آغاز شده و قرار دادن شهروندان خود را در قرنطینه.

با وجود این ملت صعودی ویروس موارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به جلو و دور از جهان در موضوع یک بار و آینده جهانی بیماری های همه گیر.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد آمریکا خروج از بودجه سازمان جهانی بهداشت, رقص برهنه کردن دور یک منبع بزرگ از گروه بودجه.

"دولت ما دو برابر شده است را در این بی اعتمادی از علم بی اعتمادی از بهداشت عمومی است که ما در مشکل در وهله اول می گوید:" Metzl.

چند متحده شده است سیستم ایمنی بدن به نصب coronavirus مورد تلفات. اما بعضی از آنها سخت است آمار بیش از دیگران از جمله فلوریدا و تگزاس و جورجیا و آریزونا — مکان های که در آن رهبران دولت فشرده برای زود دوباره دهانه.

سنبله در ویروس موارد است که به احتمال زیاد ناشی از عوامل مختلف است. این شامل ورود تابستان گرما و تمایل به از سرگیری فعالیت های عادی و کلی تصور غلط توسط جوان آمریکایی است که آنها را در خطر ابتلا COVID-19.

در واقع تعداد فزاینده ای از مردم در 20s و 30s در حال پایان در بخش های مراقبت ويژه و در هواکش باعث مقامات دولتی از اوهایو به کالیفرنیا به شاتر میله ها و کسب و کارهای دیگر که در قرعه کشی تعداد زیادی از اغلب آشکار گرفتم.

این بخش از جمعیت به این ویروس تهدید جدی خواهد بود و بخش مهمی از رانندگی اعداد را در زمان برای ترم پاییز به ترتیب در دانشگاه های سراسر کشور. بسیاری از دانشگاه ها در حال کاهش در تعداد دانش آموزان مجاز در محوطه دانشگاه برای سال تحصیلی آینده و در برخی موارد اساتید فقط آموزش آنلاین.

Dr. Anthony Fauci, که در خدمت به عنوان رئیس جمهور بحرانزده نقطه در این ویروس اشاره می کند که میانگین سن کسانی که آلوده شدن با کروناویروس در حدود 15 سال جوان تر از فقط چند ماه پیش.

"ما بیشتر بدانید در مورد این بیماری بیشتر ما متوجه است که بسیاری از افراد جوان ممکن است لزوما بیمار به اندازه کافی برای رفتن به بیمارستان, اما آنها می تواند بسیار بیمار قرار داده و آنها را از عمل به هفته در یک زمان" Fauci به تازگی به خبرنگاران گفت:.

شکست ناپذیری از جوانان یک ویروس محرک

هنگامی متحده شروع به سهولت اقامت در خانه محدودیت چند ماه پیش به گزارش افزون گردید از دبیرستان و کالج-سن گرفتم مهمانی در میله بر روی قایق و دریاچه ها اغلب با هیچ ماسک یا اجتماعی فاصله. شده اند وجود دارد حتی قصه های به اصطلاح "COVID-احزاب" که در آن افراد جوان عمدا سعی را دریافت کنید.

کسی که این ویروس اما بیمار نیست و نشان نمی دهد علائم هنوز هم می تواند انتقال آن به دیگر گروه های آسیب پذیر.

"این سخت تر برای قرار دادن زندگی اجتماعی خود را در انتظار نگه داشته زمانی که شما یک فرد بالغ جوان می گوید:" الیسا Epel استاد روانپزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

Epel می گوید تغییر رفتار تنها می آید که ادراک شخصی خطر رشد می کند. "اگر این مورد می توان به این گروه که خود را در معرض خطر است خطر' پس از آن است که ممکن است کمک به آنها را ببینید گرانش رفتار خود را," او می گوید.

که سپیده تحقق co-وابستگی رو به یک نبرد از قرن ها از آمریکا استثنایی مفهوم که به نحوی قوانین است که به کشورهای دیگر نیست در اینجا اعمال می شود.

اما مادر طبیعت تنها می داند که یک مجموعه ای از قوانین کارشناسان می گویند در حال حاضر کسانی که در حال پرواز در صورت اعتقاد به این که به نوعی این کشور را coronavirus تعداد کاهش خواهد یافت و بدون هر گونه اندازه گیری قربانی توسط خود شهروندان است.

"هنگامی که شما به یک بیماری همه گیر است و شما نیاز به یک علم مبتنی بر پاسخ به آن توسط هر کسی در جامعه, و شما باید یک جمعیت است که از نظر فرهنگی نمی اعتماد علم می کند و اعتماد به قدرت شما مشکلات مانند ما شاهد در حال حاضر مردم این استدلال بیش از ماسک می گوید:" جان Swartzberg استاد بازنشسته در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است که دارای تخصص در بیماری های عفونی.

"از خارج از کشور مردم را نگاه کن و بگو:" آنها دیوانه ؟ چرا آنها مبارزه در این باره چیست؟'" او می گوید:.

به سرعت در این مسابقه به 4 میلیون موارد Swartzberg می گوید مردم باید بپذیریم که زندگی دیگر ممکن است واقعا همان خواهد بود و درک کنند که دوره نقاهت آنچه که ما می توانیم از آن گذشته زندگی بستگی دارد که چگونه ما با این لحظه.

"این (ویروس) چیزی است که منحصر به فرد برای نسل ما و ما نمی دانیم که چگونه به پاسخ به این, از آنجا که ما هرگز گفته شده که جهان ما تغییر کرده است و ما نمی توانیم همچنان به زندگی راه ما زندگی می کنند" او می گوید. "این قرص را."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران @marcodellacava و @jorgelortiztinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب