ما coronavirus پاسخ یک "هرج و مرج فاجعه' اوباما می گوید سابق کارکنان در تماس

جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:40 PM EDT 9 مه سال 2020رئیس جمهور سابق باراک اوباما ایالات متح

توسط NEWSAMINS در 21 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور سابق باراک اوباما ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس یک بیماری همه گیر "هرج و مرج مطلق فاجعه" و وعده داده شده به کمپین "به عنوان سخت به عنوان من می توانم" برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در جمعه تماس با 3000 نفر که به خدمت در دولت او.

ضبط تماس به دست آمده توسط اخبار یاهو. کتی هیل اوباما ارتباطات مدیر تایید تماس به رادیو فردا.

در پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس اوباما اشاره کرد نگرانی در مورد تقسیم و قبیله گرایی در کشور و در سطح بین المللی. که کمک کرده به "کم خونی و پر از لکه" در پاسخ به بحران بهداشت و درمان اوباما گفت.

در حالی که چالش دشوار خواهد بود برای هر دولت برای رسیدگی به آن شده است یک "هرج و مرج مطلق فاجعه" در ایالات متحده, او گفت:.

اوباما سرزنش "طرز فکر" آنچه در آن برای من' و 'به معامله با هر کس دیگری" در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اجتماعی فاصله مقررات در ایالات متحده تا حد زیادی مشخص شده است توسط مقامات محلی و نه دولت فدرال. ایالت نورد از یک درهم آمیخته از به طور مداوم در حال تغییر قوانین است که متفاوت را به شهرستان یا شهر سطح در زمان.

ایالات متحده coronavirus موارد رسیده اند حدود 1.3 میلیون نفر و مرگ و میر را در صدر 77,000.

طی تماس اوباما نیز در واکنش به وزارت دادگستری انداختن آن پرونده جنایی در برابر تهمت اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت که او نگران است که "درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است."

اوباما به ندرت مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته است. در اواخر ماه مارس اوباما به نظر می رسد به گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه شک و تردید از coronavirus بیماری همه گیر.

"ما دیده می شود همه بیش از حد وحشتناکی عواقب کسانی که رد هشدارهای یک بیماری همه گیر" اوباما توییتی 31 مارس به طور مستقیم و بدون نام بردن از رئیس جمهور.

اوباما وزن در فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس در زمینه هشدار در مورد تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به سهولت در سوخت با راندمان استانداردهای دموکراتیک رئیس جمهور تا به حال در محل قرار داده برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر را نجات داد "میلیون ها نفر از زندگی" اغلب با استناد به حرکت می کند برای محدود کردن چین و اروپا به عنوان موفقیت.

در کاخ سفید در پاسخ به اوباما در آخرین اظهارات دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany اشاره نمی, اوباما به طور مستقیم.

"رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ بی سابقه بوده است و آمریکایی را نجات داد, زندگی," او گفت:. "در حالی که دموکرات ها بودند که به دنبال یک شم جادوگر هانت علیه رئیس جمهور تهمت رئيس جمهور تهمت بود تعطیل سفر از چین است.

"در حالی که دموکرات ها را تشویق تجمع جرم رئيس جمهور تهمت بود استقرار PPE پنکه و تست در سراسر کشور," او گفت:.

آخر هفته گذشته رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش منتشر شد و یک ویدیو تشویق آمریکایی ها به ایستادن به بیماری همه گیر کوروناویروس که ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن یک ترک فعل که منجر به انتقاد شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن.

کمک: David Jackson, کورتنی سوبرامانیان آسوشیتد پرس



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن