'غیر قابل تصور از دست دادن': پلیس شیکاگو معاون میرد با ظاهری خودکشی در بخش تسهیلات

فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:47 PM EDT Jul 28, 2020شیکاگو – تازه-ترویج افسر سابق پلیس شیکاگو

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

شیکاگو – تازه-ترویج افسر سابق پلیس شیکاگو و پدر دو سالگی با خودکشی مسئولان شهرستان گفت: – حداقل افسر دوم این سال به مرگ با خودکشی در یک گروه که به مدت طولانی با تلاش ماموران زندگی خود را.

معاون جنایی شبکه های Dion بوید, 57, درگذشت شب گذشته شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت.

چند رسانه های خبری گزارش دادند که بوید داشت در هومن میدان پلیس تسهیلات در سمت غرب صبح روز سه شنبه. چند رسانه های خبری در شیکاگو گزارش داد که بوید درگذشت زخم گلوله.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه پلیس سرپرست دیوید براون گفت که او "دل شکسته" توسط بوید مرگ است که او به عنوان یک خودکشی است.

سخنگوی وزارت آنتونی Spicuzza گفت: بعد از ظهر سه شنبه که این حادثه بود که طبقه بندی شده به عنوان یک مرگ بررسی است.

کوک کانتی معاینات پزشکی گفت: یک کالبد شکافی برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه.

بوید مشغول به کار در اداره پلیس شیکاگو برای بیش از 30 سال خدمت در این شهر جنوب سمت به عنوان فرمانده ناحیه 1 و 2 منطقه به همراه تعداد زیادی از دیگر نقش های پلیسی گفت. او سوگند یاد کرد به عنوان معاون شبکه های جنایی در ژوئیه 15.

"معاون بوید بود که فرمان احترام بگذارند و ما عمیق ترین تسلیت برو به خانواده و دوستان خود به خصوص دو پسر خود را که در حال حاضر عزادار بیش از این غیر قابل تصور از دست دادن. لطفا به خانواده و دوستان خود در افکار خود و نماز" قهوه ای در بیانیه ای گفت.

در بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی براون گفت که "این کار از یک افسر سابق پلیس شیکاگو آسان نیست به خصوص در زمانی که وجود دارد این است که تشدید استرس است."

Lightfoot تشویق هر افسر نیاز به کمک به رسیدن برای کمک و گفت که در طول هفته های آینده شهر خواهد بود گام برای تقویت آن پشتیبانی شبکه برای اولین پاسخ دهندگان.

"به هر افسر ما می خواهیم شما را به می دانم که شما مستحق کمک و شفا و هیچ کس نیاز به مبارزه به تنهایی" Lightfoot گفت.

این شهر پلیس اتحادیه ارائه تسلیت به بوید خانواده در بیانیه ای در روز سه شنبه.

"ما تسلیت به خانواده و دوستان و همکاران معاون Dion بوید. لطفا نگه داشتن آنها را در نماز خود را به عنوان آنها حرکت به راه خود را از طریق این فاجعه وحشتناک. استراحت در صلح آقا" اتحادیه گفت.

یک مشکل مهم در اداره پلیس شیکاگو

بوید مرگ با خودکشی است که برای اولین بار در سال های اخیر در شیکاگو اداره پلیس. خارج از وظیفه کارآگاه پلیس درگذشت در ماه فوریه با توجه به Lightfoot در آن زمان است. و در سال گذشته حداقل هشت افسران درگذشت خودکشی با توجه به Sun-Times.

خودکشی یک "مشکل مهم" در CPD یک سال 2017 بررسی این سازمان توسط وزارت دادگستری یافت.CPD افسر نرخ خودکشی بیش از 60 درصد بالاتر از میانگین ملی بررسی یافت.

افسران پلیس در, به طور کلی در معرض خطر سوء استفاده از الکل و افسردگی و افکار خودکشی, اختلال استرس پس از ضربه و چالش های دیگر با توجه به اتحاد ملی در بیماری های روانی. نزدیک به 1 در 4 افسران دارای افکار خودکشی در برخی از نقطه در زندگی خود.

علاوه بر این بوید مرگ می آید به دلیل افزایش استرس های روحی و روانی از بیماری همه گیر کوروناویروس و در سراسر کشور تظاهرات نژادی عدالت است. تلفات این رویدادها گرفته در آمریکا در سلامت روانی عمیق است که: سه بار به عنوان بسیاری از بزرگسالان ایالات متحده گزارش علائم جدی روانی در آوریل در مقایسه با دو سال پیش بر اساس یک مطالعه در مجله پزشکی JAMA.

کمیسیون ارتباطات فدرال تصویب یک پیشنهاد در اوایل این ماه به اجرای سه رقمی پیشگیری از خودکشی خط 988. با توجه به FCC رئیس Ajit Pai کشور نرخ خودکشی در بالاترین نقطه پس از جنگ جهانی دوم است.

خودکشی به طور نامتناسبی تحت تاثیر گروه های به حاشیه رانده شده – سیاه و سفید آمریکایی ها, آمریکایی های بومی ساکنان روستایی, نوجوانان و بزرگسالان جوان و تجاوز مردم است.

اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است مبارزه با افکار خودکشی, شما می توانید تماس بگیرید و ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 800-273-TALK (8255) هر زمان روز یا شب و یا چت آنلاین.

بحران خط متن نیز فراهم می کند, رایگان 24/7, محرمانه, پشتیبانی از طریق پیامک به مردم در بحران, زمانی که آنها شماره گیری 741741.

کمک: Joshua Botetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن