'سزاوار نیست به راه او رفت': Arbery خانواده به خاطر Ahmaud در مراسم تشییع جنازه در گرجستان

میگوئل Legoas آگوستا کرونیکلمنتشر شده 7:43 PM EDT مارس 12 سال 2020WAYNESBORO, Ga. — Ahmaud Arbery مادر ایستاده

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

WAYNESBORO, Ga. — Ahmaud Arbery مادر ایستاده بود چند پا از قبر او سه شنبه بکاهند به عنوان او در مورد پسرش.

"او کودک از خانواده" واندا جونز کوپر گفت. "او دارای دو خواهر و برادر بزرگتر . . . Ahmaud فروتن بود. Ahmaud خوب بود پسر. بدانید که Ahmaud است به عشق Ahmaud. Ahmaud سزاوار نیست به راه او رفت."

Arbery 26 ساله سیاه دویدن زمانی که او کشته شد Feb. 23 توسط دو مرد سفید در نیوبرانزویک., در یک حادثه است که باعث شده تا ملی خشم در چه بسیاری از آنها خواستار یک جنایت نفرت. او یاد شده توسط اعضای خانواده و دیگران در یک کنفرانس خبری روز شنبه برگزار شد در اسپرینگفیلد کلیسای باپتیست گورستان که در آن Arbery به خاک سپرده شده است.

عمه اش Debby دیکسون عینک تی شرت که گفت: '#iRunWithMaud.' این جنبش و این برچسب را باعث ویروسی در رسانه های اجتماعی مورد توجه است. در Facebook صفحه شده است و به دنبال آن بیش از 80,000 نفر از شنبه بعد از ظهر.

"این فوق العاده است و من با اجرای مود,' است که می آید از بهترین دوست خود Akeem بیکر" دیکسون گفت. "او با آرم و ما شده ایم در حال اجرا با مود بوده است."

در حال اجرا تم دارای اهمیت ویژه ای. دیکسون به یاد چگونه Arbery دوست داشتم به اجرا و به یاد می آورد یک لحظه خاص او هنوز هم گرامی از برادرزاده او که در نیوبرانزویک اما بازگشت به Burke شهرستان در طول تابستان به ماندن با مادر بزرگ او الا کوپر و بازدید از سایر اعضای خانواده است. کوپر جونز است که از برک شهرستان و جدید اسپرینگفیلد باپتیست است خانواده کلیسا.

"او را دوست دارد به اجرا او را یک قهرمان دو سرعت" دیکسون گفت. "یک روز من دیدم این مرد فقط در حال اجرا باز من گفتم که:" چه کسی است؟' من و او بود. من بود..'شما می خواهید یک سوار؟' او می گوید: "نه عمه.' او گفت: "من در خانه مادر بزرگ قبل از شما وجود دارد و من در ماشین من و در زمان من وجود دارد و پارک وجود او بود.

بیکر نیز آغاز شده GoFundMe با عنوان " من با اجرای مود در مارس 3 و تمام درآمد حاصل از رفتن به Ahmaud خانواده. از بعد از ظهر سه شنبه, صفحه مطرح کرده بود $443,286 میان 13,600 اهدا کنندگان.

"Ahmaud بهترین دوست من بود, بنابراین من می خواهم به انجام همه چیز ممکن است به افتخار نام خود را و مطمئن شوید که در خدمت عدالت است," بیکر گفت. "نیاز به سرند و مقابله با گرفتن عدالت در حال حاضر دو بار اصلی. هدف این است که برای کمک به روشن کردن بار با حذف بار مالی به عنوان آنجا که ممکن است."

Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن را از طریق یک محله در نیوبرانزویک. بیش از دو ماه پس از Arbery مرگ گریگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله ممکن است 7.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسرش فکر Arbery همسان دزدی مشکوک به طوری که آنها را در کامیون خود را با تفنگ ساچمه ای و تعقیب او را در یک مجتمع مسکونی در خیابان. یک گزارش کالبد شکافی از گرجستان دفتر تحقیقات گفت: او دو بار در قفسه سینه با گلوله سوم چرا راست خود مچ دست.

در طول کنفرانس مطبوعاتی به نام دولت Rep. گلوریا Frazier که نشان دهنده برک County, او اعلام کرد قصد دارد به درخواست آن خانه لایحه 426 که مربوط به مجازات جرایم ناشی از نفرت بود تغییر نام داد 'به Ahmaud Arbery جرم و جنایت نفرت لایحه است.'

"جنایتی دیگر نمی تواند تحمل در گرجستان" Frazier گفت. "وجود خواهد داشت نه بیشتر Ahmaud Arbery مرگ و میر. ما نمی خواهد تحمل بیشتر از این است. ما عقب نشسته بیش از حد طولانی و تماشای بسیاری از جوانان ما مردان سیاه و سفید بود قتل در خیابان."

فریزر نیز نامیده می شود برای کام. Gov. جف دانکن و قضایی مجلس سنا رئیس جسی سنگ از Waynesboro اجازه می دهد تا جرم و جنایت نفرت لایحه به سنا برای رای زمانی که مجمع عمومی گرجستان reconvenes ژوئن 11. گرجستان قانونی سیاه حزبی صندلی و دولت نماینده کارن بنت آینه Frazier تماس در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد.

"واضح است که قوانین در جای خود به اندازه کافی نیست. به عنوان یک دولت ما باید به طور صریح در مخالفت نژادی و دیگر اشکال خشونت. نهایی عبور HB 426 خواهد بود عالی گام اول نسبت به ارسال این پیام" بنت گفت. "ما می خواهیم همه گرجی ها برای تماس با ستوان فرماندار جف دانکن و قضایی مجلس سنا و رییس کمیته Jesse Stone به صدای حمایت خود را برای عبور HB 426 نفرت جنایات قانون. گرجستان نمی تواند چشم پوشی نفرت از هر نوع."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de