Undertaker در نهایت نشان می دهد رمز و راز در پشت ویروسی Brock Lesnar لحظه

آندرتیکر است که به مردم یک زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده بیشتر از همیشه این روزها و او در نهایت ارائه یک پاسخ به یک دهه-رمز و راز.

در مصاحبه با MMA خبرنگار آریل Helwani در UFC 121 در سال 2010 Undertaker خیره پایین Brock Lesnar به عنوان Lesnar راه می رفت و پس از دست دادن به Cain Velasquez و ادا چهار کلمه است که ارسال این MMA و کشتی جهان به دیوانگی.

“شما می خواهم به آن را انجام دهد؟”

حدس و گمان زد شایع است. بود وجود دارد یک حلال گوشت گاو بین این دو است ؟ آن را یک “کار” در کشتی اصطلاح? با توجه به آندرتیکر آن را همه چیز در مورد گرفتن Lesnar بازگشت به WWE که در آن او انجام شده از 2002-04.

“من وجود دارد برای انتخاب یک مبارزه” Undertaker, نام واقعی, Mark Calaway گفت Helwani در روز چهارشنبه. “Yeah, I وجود دارد فرستاده شد شخصا به انتخاب یک مبارزه است. من غافل که (UFC جمهور) دانا (سفید) تا به حال هیچ سرنخی چه بود میخوام اتفاق می افتد که من احساس وحشتناک در مورد پس از این واقعیت است. من فکر وجود داشته است برخی از نوع بحث بین او و وینس (مک ماهون). در آن زمان براک تا در جهان MMA بنابراین بدیهی است که آن را مانند, ” شما می دانید چه ؟ چرا آن را امتحان کنید.’ هیچ شخصی خصومت واقعا, اما آن را در واقع به من گفت: “همه حق شما چپ جهان ما, i’m gonna come خود را به جهان و من میخوام شما را که در آن بود.

“بدیهی است که آن را یک رسانه طوفان و این همه را تقصیر” Calaway deadpanned به Helwani.

Lesnar, یک گپ سنگین وزن کشتی قهرمان شد یک ستاره در WWE. او در سال 2004 برای یک اجرای موفق در ساخت NFL. او سپس کشتی در ژاپن قبل از انتقال به MMA و در نهایت برنده مسابقات سنگین وزن UFC عنوان.

“بدیهی است که وجود چنین سابقه ای وجود دارد به دلیل اجرا خود را با WWE و پس از آن موفقیت خود را با UFC — این است که اگر ما می تواند آن را به اتفاق می افتد. که آنچه در آن همه چیز در مورد” Calaway گفت.

Lesnar می دانستند Undertaker بود و در این رویداد اما به احتمال زیاد نمی دانم آنچه که او برنامه ریزی شده به انجام. Helwani گفت که او شنیده Undertaker برنامه ریزی شده بود در توفنده پس از مبارزه کنفرانس مطبوعاتی اما Calaway گفت که او credentialed.

“من امیدوار بودم من در جای مناسب در زمان مناسب و همه چیز به انتظارنشسته بودند تا مرد” او گفت:.

Undertaker که در حال حاضر آشکار همه در “آخرین سوار” مجموعه مستند در WWE Network در نهایت به حال خود مشهور 21-0 WrestleMania streak جامعی توسط Lesnar در رسلمنیا 30. آن شوکه طرفداران بسیار است که واکنش ها به سرعت تبدیل به الگوهای رفتاری. بسیاری از تعجب اگر آن درست بود اما Undertaker می گوید: او همیشه قرار دادن کسب و کار برای اولین بار و چه مک ماهون می خواستم او را به انجام.

“من می دانستم که روزی آن را احتمالا خواهد (پایان) ،” Undertaker گفت: از خط. “ما در صنعت شما لازم نیست راه دور مانند فلوید (ترجمه) بازنشستگی شکست نخورده و یا Rocky Marciano. آن را فقط اتفاق نمی افتد که راه در کشتی.

“بسیاری از همسالان من و افرادی که من با کار می کرد فکر آن بود وحشتناک تصمیم گیری است. من فقط خواسته وینس من گفت: “آیا شما مطمئن هستید ؟ این است آنچه شما می خواهید؟’ او بود ‘اگر آن را نمی براک که می تواند به شما ضرب و شتم?'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>