UFC 249 دادن افزایش بزرگ به وگاس پس از ورزش خشکسالی

لاس وگاس — این تقریبا دو ماه پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور منظم و بقیه ورزشی جهان را به توقف آمد. ش

توسط NEWSAMINS در 19 اردیبهشت 1399

لاس وگاس — این تقریبا دو ماه پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور منظم و بقیه ورزشی جهان را به توقف آمد. شده است خسته کننده کشش پر از شرط در تنیس روی میز دارت و esports به تصویب آن زمان تا به طور منظم انسان رقابت باز می گرداند.

آن روز در نهایت آمده است.

از مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی تولید خواهد شد آن 249, مخلوط هنرهای رزمی, رویداد روز شنبه در جکسون ویل فلوریدا. با تمام حساب های آن بسیار با کیفیت کارت خواهد بود که بسیار پیش بینی شده توسط هر UFC فن در هر زمان از سال است.

دو سبع اعتصاب تونی فرگوسن و جاستین Gaethje ملاقات خواهد کرد در رویداد اصلی با فاصله بسیار سبک وزن و بر روی کمربند خط. شرکت اصلی رویداد چاله در یک زمان بزرگ در Dominick کروز که در آخرین مبارزه در دسامبر 2016 برابر قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo. این کارت شامل 12 رتبه مبارزان از جمله فن مورد علاقه های شما مانند Donald Cerrone رونالدو سوزا, میشل Waterson و سابق NFL بازیکن Greg Hardy.

با توجه به آب و هوای فعلی در جهان از ورزش bettors باید قابل لمس تشنگی برای این کارت بسیار شبیه به زمانی که پیش نویس NFL در افق بود دو هفته پیش. این رویداد منجر به یک دسته 12 بار بزرگتر در PointsBet و پنج برابر بزرگتر برای ویلیام هیل در نوادا است.

در Bookmakers انتظار متورم رسیدگی برای این کارت با توجه به آن انزوا در جهان بدون ورزش. UFC واقعا دارای سه نوع کارت: Fight Night منظم pay-per-view کارت و پرداخت به ازای هر مشاهده کارت با یک ستاره متصل شده است. شنبه شب در bookmakers به احتمال زیاد یک دسته که نشان دهنده دومی رویداد.

"این کارت خواهد بود و بیشتر شبیه یک Conor McGregor-نوع رویداد" گفت: Westgate SuperBook مدیر جان موری. "و این خواهد بود که بیش از ما نوشتن بر روی یک نمونه 'دوشنبه شب فوتبال بازی."

تا کنون این رویداد اصلی است که مرکز توجه در ویلیام هیل.

"این یک مبارزه ما یک تن از شرط در حال حاضر فرگوسن-Gaethje مبارزه با" نیک بوگدانوویچ ویلیام هیل تبلیغات مدیر گفت: در VSiN را "دنبال پول" برنامه. "که یکی است که واقعا شرط می بندم به خوبی از بلوک."

فرگوسن باز به عنوان -300 مورد علاقه هنگامی که Gaethje اعلام شد که ایستادن در مارس 6 و با توجه به بسیار مختصر اردوگاه که Gaethje را مجبور به تحمل برای یک جلسه است که میله میله به محل مارس 18.

اما پس از مبارزه دوباره نقل مکان کرد و از Barclays Center, فرگوسن به عنوان یک کوتاه مورد علاقه باز در منفی-180 در Caesars. این تغییر در شرایطی به وضوح وارد زمین بازی. نوک هستند و موقعیت خود را پشت Gaethje و این چیزی است که Westgate بود پیش بینی زمانی که آن را آنلاین wagering باز برای کسب و کار پنج شنبه.

بیشتر در دسترس خواهد بود به bettors از wagering در آشکار نتیجه. که تنها پوشش نقره ای در یک محیط که در آن رویدادهای ورزشی هستند و چند دور بین. زمان بیشتری را بین حوادث یعنی زمان بیشتری برای oddsmakers به دریافت خلاق با آنچه ارائه خواهد شد.

"ما می رویم به انجام به عنوان بسیاری از کنسرت بربس در آن را به عنوان ما می توانیم" موری گفت. "ما نمی معمولا دور غرفه و روش-از-پیروزی غرفه برای یک کارت شبیه به این, اما چون ما فقط در تلاش برای تولید رسیدگی و هیچ واقعی وجود دارد, ورزش در رفتن به هر حال ما قصد داریم برای قرار دادن کسانی که در غرفه در هر مبارزه در این کارت."

این نوع از props بسیار محبوب تفریحی bettors. به طور خاص cCasual bettors سیل کتاب با روش-از-پیروزی غرفه مانند پیروزی از طریق ارسال و یا حذفی شرط. به طور کلی زمانی که دعوا به تصمیم گیری است که یک نتیجه مطلوب برای کتاب و در یک محیط که در آن آماده سازی برای مبارزان است کاملا متفاوت از آن چیزی است bettors می توانید ببینید شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب