Uber شرط تحویل با $2.65 میلیارد دلار کسب Postmates به عنوان سوار-نقطه اصطبل

در رقابت برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در رشد مواد غذایی-تحویل کسب و کار اصلی بازیکنان در حال کنده کاری تا

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

در رقابت برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در رشد مواد غذایی-تحویل کسب و کار اصلی بازیکنان در حال کنده کاری تا نقشه های ایالات متحده.

Uber Technology Inc.'s UBER +5.99% قصد به دست آوردن خصوصی برگزار شد Postmates Inc. برای $2.65 میلیارد دلار و پس از آن شکست در پیشنهاد برای Grubhub, Inc. گراب +4.42% یک مورد در نقطه است.

همچنین نگاه کنید به: Uber برای خرید Postmates برای $2.65 میلیارد: گزارش

تصاحب خواهد کمک کند بارگذاری می خورد به دست آوردن زمین در برابر بخش خصوصی برگزار شد DoorDash Inc., در این زمان رهبر بازار در ایالات متحده از طریق Postmates' فروش قوی در لس آنجلس و لاس وگاس, ققنوس, سن دیگو و میامی است. DoorDash باقی مانده این بازیکن در غالب در نیویورک — که در آن دستورات بیش از نیمی از بازار محلی و سان فرانسیسکو. Grubhub, خوردن آهو توسط اروپا JustEat Takeaway.com برای $7.3 میلیارد دلار در ماه ژوئن به خوبی تثبیت شده است در میانه.

"ما همیشه تحسین Postmates من حدس می زنم, بی میلی از راه دور است که در آن یک رقیب که قادر به رقابت به شدت و به یک رهبر در برخی بسیار مهم بازار با یک مقدار کوچکتر سرمایه پایه از بسیاری از رقابت آن از جمله خودمان" Uber اجرایی دارا Khosrowshahi گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز دوشنبه برای بحث در مورد معامله.

یک ادغام حال بارگذاری-Postmates خواهد کنترل حدود 37 درصد از بازار ملی در مقابل DoorDash 45% بر اساس داده ها از ادیسون روند. Postmates حضور کاهش یافته است در چهره پژمرده رقابت از عمیق تر به جیب رقبای. در ماه ژوئن آن را به حال سهم بازار در حدود 8 درصد.

بازار تثبیت شده است اجتناب ناپذیر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب عمومی تصویب تحویل مواد غذایی و شرکت هایی مانند Uber تنوع بخشیدن به کسب و کار خود را در میان یک رکود عظیم در سوار-نقطه درآمد.

یک زمین با شتاب لازم بود در آمریکا و تحلیلگر Forrester Sucharita Kodali می گوید به این دلیل که بازار اروپا در حال حاضر تثبیت شده. در ماه آوریل Amazon.com Inc. AMZN, +5.76% دریافت موقت در تایید آن $575 میلیون سرمایه گذاری در انگلستان مبتنی بر راه اندازی Deliveroo.

وال استریت صمیمانه تحسین بارگذاری حرکت ارسال سهام خود را تا 6 درصد در معاملات دوشنبه. Grubhub سهام افزایش یافت 4.4%.

Uber که اعلام 3,000 اضافی اخراج پس از 80% کاهش در حجم سوار در آوریل, نشانه های یک محوری به تحویل مواد غذایی. ناخالص رزرو برای آن می خورد و کسب و کار بودند تا 52 درصد در سال بیش از سال در سه ماهه اول. (رزرو در حال بارگذاری می خورد بیش از دو برابر در سه ماهه دوم Khosrowshahi روز دوشنبه گفت:.)

"در یک زمان هنگامی که ما سواری کسب و کار پایین است به طور قابل توجهی با توجه به سرپناه در محل ما می خورد و کسب و کار است که کنگره" Khosrowshahi گفت: درآمد این شرکت در اوایل ماه مه.

همچنین نگاه کنید به: Uber از دست می دهد نزدیک به 3 میلیارد دلار در سه ماه اما قیمت سهام پس از ساعت

Uber است که به دنبال تحت هود در چندین مواد غذایی-تحویل شرکت برای بیش از یک سال و در ابتدا مجموعه مناظر خود را در Grubhub. اما هیچ یک از طرفین می تواند توافق بر سر قیمت فروش و ترکیب عملیات را قطعا مواجه ضد تراست موشکافی به عنوان بلامنازع رهبر بازار است.

در آن زمان Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر Ygal Arounian گفت: هر خریدار Grubhub خواهد به دست آوردن سهم بازار در نیویورک و بوستون و شیکاگو "در حق بیمه به منظور سرعت بخشیدن عقلانی از طریق بازار-به اشتراک گذاری كردند."

ادامه مطلب: نظر: Uber به علاوه Grubhub به نام " کم جدید در همه گیر احتکار که نه تنها مشکل

Postmates که flirted با ارائه عمومی اولیه باید تا حد زیادی کمک حال بارگذاری گسترش تحویل به بیشتر مواد غذایی و دیگر کالاهای با توجه به بارگذاری. Postmates ثبت 107 میلیون دلار درآمد حاصل از $643 میلیون ناخالص رزرو در سه ماهه اول سال جاری با توجه به ارائه در روز دوشنبه را کسب کنند.

"Postmates که روشن #4 بازیکن پشت DoorDash حال بارگذاری می خورد و Grubhub, می توان دفاعی و تهاجمی کسب در تحویل مواد غذایی فضا برای بارگذاری در یک زمان با هسته آن سوار-های کسب و کار از دیدن عظیم headwinds در این COVID-19 همه گیر" تحلیلگر Wedbush دن ایوس گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

برای مصرف کنندگان در نهایت تحکیم می تواند منجر به کارآمد تر سیستم تحویل در هزینه های پایین تر می گوید: ربکا Allensworth یک استاد حقوق در دانشگاه واندربیلت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب