ایالات متحده به احتمال زیاد برای تحریم چین اگر هنگ کنگ قانون تصویب تهمت مشاور می گوید

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت که آمریکا به احتمال زیاد تحریم چین اگر آن را تصویب یک لا

توسط NEWSAMINS در 5 خرداد 1399

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت که آمریکا به احتمال زیاد تحریم چین اگر آن را تصویب یک لایحه reining در هنگ کنگ استقلال اضافه کرد که این قانون می تواند پاک کردن شهر ایستاده به عنوان یک مالی جهانی hub.

صحبت های صبح یکشنبه در ان بی سی "ملاقات با مطبوعات" اوبراین گفت: این پیشنهاد به احتمال زیاد خواهد ماشه تحریم برای نقض هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی قانون توسط کنگره تصویب و تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته است.

"به نظر می رسد با این امنیت ملی, قانون, آنها در حال رفتن به در واقع بیش از هنگ کنگ و اگر آنها را ... وزیر (دولت مایک) Pompeo, به احتمال زیاد خواهد قادر به گواهی است که هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال و در صورتی که اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود تحریم هایی که اعمال خواهد شد در هنگ کنگ و چین," او گفت:.

اوبراین نیز گفت: حرکت های چین برای کنترل بیشتر بر هنگ کنگ می تواند به ارسال و مالی آن جامعه اند.

"من فقط نمی ببینید که چگونه [صنعت] باقی می ماند," او گفت:. "یکی از دلایلی که آنها در آمد به دلار هنگ کنگ به دلیل وجود حکومت قانون وجود دارد رایگان-شرکت سیستم وجود دارد یک سیستم سرمایه داری وجود دارد دموکراسی محلی و قانونی انتخابات است. اگر تمام کسانی که همه چیز دور و من مطمئن هستم که چگونه جامعه مالی باقی می ماند وجود دارد."

با تشکر ویژه آن وضعیت نور مقررات و محل هنگ کنگ است که در جهان سوم بزرگترین مرکز مالی در پشت لندن و نیویورک.

اوبراین پیش بینی یک "فرار مغزها" از هنگ کنگ از ساکنان خواهد در نتیجه اگر این لایحه تصویب شد. "آنها در حال رفتن به ماندن در هنگ کنگ به سلطه با جمهوری خلق چین و حزب کمونیست."

این لایحه ظاهر در هفته گذشته در چین تشریفاتی ملی که اجازه می دهد چین به نادیده گرفتن هنگ کنگ دولت محلی اجازه می دهد آن را برای سرکوب تظاهرات و مهار آزادی بیان است. این لایحه قرار است به رای در آوریل 28.

هزاران طرفدار دموکراسی تظاهرکنندگان پر از خیابان های هنگ کنگ روز یکشنبه در نتیجه ده ها تن از دستگیری به پلیس ملاقات تظاهرات با گاز اشک آور و توپ آب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن