دو باب Baffert-اسب آموزش دیده از جمله بلمونت مدعی شکست تست مواد مخدر

لس آنجلس — دو اسب را از طویله دو زمان تاج سه گانه برنده مربی باب Baffert باید آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع,

توسط NEWSAMINS در 7 خرداد 1399

لس آنجلس — دو اسب را از طویله دو زمان تاج سه گانه برنده مربی باب Baffert باید آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع, با توجه به گزارش منتشر شده.

نیویورک تایمز و لویی پیک مجله روز سه شنبه ذکر منابع ناشناس در گزارش آزمون مثبت رخ داده در دیدار اخیر در Oaklawn در پارک آرکانزاس است.

با توجه به زمان یکی از اسب به تست مثبت بود و شارلاتان یک شکست نخورده کلت به عنوان یک مدعی برای بلمونت سهام در ژوئن 20. که مسابقه باز خواهد شد در این سال تاج سه گانه سری که موکول شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. شارلاتان برنده یک تقسیم-تقسیم آرکانزاس دربی در تاریخ 2 مه.

این بار گزارش Baffert دیگر اسب برای تست مثبت است Gamine, a 3-year-old دختر شوخ و جوان که برنده در Oaklawn در همان روز. این روزنامه گفت: هر دو اسب آزمایش مثبت برای لیدوکائین, یک تنظیم بیهوشی به طور گسترده ای مورد استفاده در equine medicine.

لیدوکائین در نظر گرفته شده است یک کلاس 2 مخدر توسط انجمن مسابقه کمیسیون بین المللی و استفاده از حمل آن مجازات از 15 - تا 60 روز تعلیق و جریمه نقدی از $500 به $1,000 برای مرتبه اول بار گفت. بدون شرایط کاهش یک اسب را رد صلاحیت می شود و جریمه آن کیف پول. شارلاتان به دست آورده $300,000 برای کسب مقام اول در آرکانزاس دربی.

"قوانین آرکانزاس مسابقه کمیسیون دستور محرمانه مربوط به هر تحقیق به اتهام نقض قانون تا زمانی که یک نوشته تصمیم استوارت" Baffert گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. "من بسیار نا امید است که در این مثال این کمیسیون است نه به دنبال قوانین خود را بر محرمانه بودن.

"من امیدوار هستم که برای تسریع بررسی و نگاه به جلو به اینکه قادر به صحبت می کنند به زودی در مورد هر نوشته تصمیم استوارت اگر زمانی لازم است و من مجاز به تحت کمیسیون محرمانه قوانین" او گفت:.

درباره متن سهشنبه شب Baffert آسوشیتدپرس گفت او نمی خواست به نظر فراتر از بیانیه خود را. پرسید که چگونه زودرس این است که به نشت اولیه آزمون قبل از تست دوم انجام شده است Baffert گفت: "من فکر می کنم این یک سوال بزرگ است که کسی در کنار من باید پاسخ دهد."

Baffert درخواست کرده است دور دوم آزمایش بر اسب' نمونه که او مجاز به انجام با توجه به بار.

شارلاتان است و رتبه چهارم در مرحله مقدماتی امتیاز قهرمانی برای کنتاکی دربی یک مسابقه Baffert موفق به کسب پنج بار.

آن را موکول شده است برای سپتامبر. 5.

هیچ کس در آرکانزاس مسابقه کمیسیون قابل دسترسی پس از ساعت سه شنبه شب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de