توییتر کارکنان در حال گرفتن یک روز انتخابات را گرفتن ماه نوامبر

توییتر است و به کارکنان خود پرداخت می شود و روز به طوری که آنها می توانید رای خود را در انتخابات ملی شرکت کرد.

رسانه های اجتماعی شرکت خواهد کرد شنبه, نوامبر. 3 به طوری که کارکنان می توانند رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری. زمانی که کارگران در کشورهای دیگر یک انتخابات ملی آنها نیز پرداخت می شود و بعد خاموش و همچنین این شرکت اضافه شده است.

“با توجه به اهمیت رای گیری به جلو رفتن تمام انتخابات رای گیری روز که می گیرد در یک هفته خواهد پرداخت و بعد خاموش” داخلی اعلام, گفت:.

توییتر تقریبی 5,100 کارکنان قبلا تا دو ساعت از زمان پرداخت کردن به رای دادن. کارگران وظیفه با مسئولیت امنیت سایبر خواهد ماند در آن روز ،

توییتر TWTR, -1.67% می پیوندد یک لیست در حال رشد از شرکت های است که به کارگران پرداخت می شود زمان — گاهی اوقات تمام روز — به طوری که آنها باید یکی کمتر مانع در رسیدن به غرفه رای گیری.

از دست ندهید: توییتر و برچسب تهمت صدای جیر جیر به عنوان “ستایش خشونت’

ملی رای دهندگان نرخ را ماند در بیش از 50 درصد گذشته دو انتخابات: این 55.6 درصد در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و 53.4 درصد در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

پاتاگونیا فضای خرده فروش شده است و بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی و دفتر شرکت در هر انتخابات بعد از سال 2016. ایالات متحده تمام کارکنان پرداخت می شود برای روز یک سخنگوی گفت. Levi Strauss & Co. لوی +0.37% به کارگران آن پنج ساعت از زمان پرداخت کردن در روز انتخابات.

زمان به رای غیر حزبی ائتلاف و کسب و کار و تعهدات برخی از نوع اقامت پس از آن رتبه و فایل می توانید بروید و رای دادن. شرکت ثبت و در حال برداشتن گام های مانند ارائه پرداخت می شود زمان خاموش لغو جلسات برای روز و یا کمک به کارگران با رای گیری اولیه و پست الکترونیکی-در برگه های رای. بیش از 380 شرکت امضا کرده اند که در اوایل سال جاری ائتلاف وب سایت گفت.

دو عضو عبارتند از: خارج WMT, -0.50% که دارای یک وب سایت که در آن کارگران می توانند ثبت نام برای رای دادن. کارکنان در خرده فروشی های زنجیره ای تا سه ساعت از زمان پرداخت کردن یک سخنگوی گفت. یکی دیگر از اعضای بهترین خرید BBY, +1.25% اعلام کرد در هفته گذشته آن خواهد بود کوتاه فروشگاه ساعت در روز انتخابات به اعضای خود امکان رای دادن.

همچنین نگاه کنید:چرا برخی از شرکت ها می خواهند کارکنان خود را (و مشتریان) به رای

چهل و سه درصد از شرکت ها گفت: آنها ارائه شده به کارگران پرداخت می شود زمان برای رای گیری بر اساس یک 2019 سالانه مزایای نظرسنجی از جامعه برای مدیریت منابع انسانی. که اساسا بدون تغییر از 44 درصد از شرکت های مورد بررسی ارائه شده است که پرداخت می شود زمان برای رای گیری در سال 2018 و 42 درصد در سال 2017.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de