علامت Hulbert: بازنشستگان باید در نظر بگیرید امروز محبوب ترین سرمایه گذاری — اینجا چرا

آیا تا کنون فکر چه سرمایه گذاری امروز بیشتر از نفع? بسیاری از ما هرگز حتی پرسیدن این سوال از جمله سرمایه گذاری

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

آیا تا کنون فکر چه سرمایه گذاری امروز بیشتر از نفع?

بسیاری از ما هرگز حتی پرسیدن این سوال از جمله سرمایه گذاری تعریف نیست حتی به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش رادار ما. اما به عنوان contrarians دائما به ما یادآوری می کنند ما آسیب پذیر هستند به ساخت اشتباه بزرگ توسط کورکورانه پیروی از اجماع به عنوان از دست رفته برخی از واقعا یک بار در یک نسل ،

به عنوان مثال بزرگ است که ایالات متحده Treasurys در سال 1981 زمانی که تورم در حال اجرا در دو رقم برای چندین سال به 10 سال T-توجه داشته باشید به همراه داشت نزدیک به 16 درصد و شما به سختی می تواند به Treasurys دور. بازنشستگان که در دهه قبلا سرمایه گذاری پرتفوی خود را در اوراق قرضه دچار برخی از آنچه تا به حال به عنوان بزرگترین ویرانی ثروت در تاریخ است.

کسی که با این وجود تبدیل صعودی شد دن Seiver در حال حاضر یک عضو از پوهنځی اقتصاد در کال پلی در سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا و سردبیر پد سیستم گزارش خدمات مشاوره. Seiver می گوید که سرمایه گذاری خود را کمک به پرداخت هزینه برای دختر خود آیوی لیگ شهریه.

سوال این است که با من به رهبری ستون من می بود شاید rephrased: کدام سرمایه گذاری است که از نفع امروز به عنوان Treasurys بودند 40 سال پیش است ؟

UBS خدمات مالی به تازگی ارائه شده تجزیه و تحلیل کمک می کند که ما به این سوال پاسخ دهد. آنها با نزدیک شدن به آن را با اندازه گیری قیمت آن چقدر است برای پوشش ضرر و زیان بالقوه از دارایی های مختلف. زمانی که توقف گران است پس ما می توانیم بگوییم این است که نه از نفع. اما فقط مخالف مورد است که مصون سازی ارزان است.

UBS رفت و مورد تجزیه و تحلیل آنها با اندازه گیری ضمنی نوسانات مختلف دارایی و در مقایسه با امروز به سطوح تاریخی خود را توزیع از سال 2010 (نگاه کنید به همراه نمودار). در مورد بسیاری از دارایی ها به عنوان شما می توانید ببینید مصون سازی است بسیار گران قیمت در حال حاضر. اما یکی که برای مصون سازی است که در طول تاریخ بسیار ارزان است و تورم است.

مفهوم این است که در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای سرمایه گذاری در تورم هجز. فکر می کنم از آن به عنوان ارزان بیمه در برابر این احتمال که نرخ تورم به طور غیر منتظره بالا در سال های آینده. و این را برای آن بیمه به پرداخت کردن. در حال حاضر از 10 سال نرخ تورم فقط 1.1% رشد داشته; 30 سال شکستن حتی با نرخ 1.5%. به عبارت دیگر سرمایه گذاران در مجموع در حال شرط بندی که تورم خواهد بود واقعا کم برای حداقل 30 سال آینده.

که فقط مخالف این فرض که سرمایه گذاران بود که در سال 1981 زمانی که شما نمی تواند به Treasurys دور.

راهنمایی

شاید ساده ترین راه مصون سازی در برابر تورم در سال های آینده با سرمایه گذاری در راهنمایی—خزانه تورم محافظت اوراق بهادار. این اوراق قرضه بازده ثابت به شاخص قیمت مصرف کننده به طوری که آنها به طور خودکار بازگشت بیشتر که نرخ تورم بالاتر است.

بسیاری از بازنشستگان و به زودی به بازنشستگان با این وجود در حال اجتناب از نکات این روزها به دلیل خود اظهار داشت: بازده منفی هستند. 10 سال راهنمایی برای مثال در حال حاضر نقل شده است با عملکرد منفی 0.65%. که تیتر عملکرد باعث از دست دادن گریزی در میان بسیاری از ما نگه داشتن همه اما بی باک بیشتر از حتی با توجه به راهنمایی.

اما بازنشستگان گمراه و اگر آنها فکر می کنم این منفی بازده از لحاظ اسمی. آنها به جای بازده واقعی—بازده نسبت به تورم است. بنابراین یک راه بهتر به فکر می کنم از زمان راهنمایی بازده است که بازگشت خود را در طول 10 سال آینده خواهد بود 0.65% زیر هر شاخص نرخ رشد خواهد بود. برای مثال اگر شاخص تورم مصرف کننده را افزایش می دهد 10 ٪ سالانه بیش از دهه های آینده خود را بازگشت خواهد بود 9.35% سالانه--تضمین شده است.

دیگر تورم پرچین تضمین شده است برای افزایش قدم اهسته با تورم است. دیگر دارایی ممکن است بهتر از 9.35% سالانه در یک دهه, اما وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که. نگاهی به سهام که مورخان را در بر داشت به بهتر تورم بیشترین مقدار بسیار بیش از دوره های طولانی. پس از سال 1802 در واقع با توجه به داده ها از وارتون پروفسور جرمی Siegel, U. s. سهام را مورد ضرب و شتم تورم 6.8% سالانه.

اما در بدترین دهه تورم بیش از قرن گذشته—از اوایل دهه 1970 تا اوایل 1980s—S&P 500 عقب مانده شاخص تورم مصرف کننده توسط 4.0% سالانه حتی پس از در نظر گرفتن سود سهام به حساب آورد.

یک استراتژی جایگزین برای توقف تورم خواهد بود به فروش اوراق قرضه خزانه داری. خواهد بود که دقیقا مخالف استراتژی است که Seiver دنبال در اوایل 1980s.

در یک ایمیل با این حال Seiver گفت که او در حال حاضر توصیه چنین استراتژی است. که چون او فکر می کند T-اوراق قرضه باید خریداری شود; در مقابل او می گوید که "T-اوراق قرضه دیگر سزاوار هر چیزی مانند یک AAA-امتیاز." اما این مشکل با رفتن کوتاه است که وجود دارد قابل حمل هزینه های سرمایه گذاری تا زمانی که آن را در نهایت تبدیل به یک سود. "هر کسی که این در حال حاضر می تواند واقعا متاسفم برای سال."

آنچه در مورد نرخ تورم-فهرست مقرری?

ممکن است یکی دیگر از استراتژی مصون سازی به ویژه برای بازنشستگان به خرید یک تورم-نمایه سالیانه. اگر چه وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از مقرری سنتی نسخه (اسمی سالیانه) می پردازد مبلغ ثابت هر ماه تا زمانی که شما (و یا شاید همسر) می میرد. یک جایگزین است که برای خرید سالیانه که پرداخت های ماهانه است که نمایه به تورم است.

بالقوه موانع به این استراتژی این است که چند سالیانه ارائه دهندگان خدمات و حتی ارائه فهرست مقرری به شاخص قیمت مصرف کننده. که نه به خاطر مصون سازی در برابر تورم ارزان نیست اما به دلیل تقاضای سرمایه گذار برای چنین مقرری خیلی کم است. یکی از دلایلی که تقاضا بسیار پایین است که در سال های اولیه پرداخت از تورم سالیانه خواهد بود بسیار پایین تر از نرخ اسمی سالیانه و هنگامی که بازنشستگان نگران تورم است که به نظر می رسد ناعادلانه است.

اما فکر می کنم در مورد آن را در این راه. حتی اگر تورم بیش از 40 سال آینده چیزی است که بازار در حال حاضر در حال انتظار—1.5% رشد داشته—تورم-نمایه سالیانه را پرداخت 40 سال از حال حاضر خواهد شد نزدیک به دو برابر آنچه در آن است در سال اول. و در همین راستا این تورم ارزش اسمی سالیانه پرداخت خواهد شد نزدیک به نیمی از آنچه در آن است امروز.

و اگر نرخ تورم به طور متوسط 3% سالانه بیش از 40 سال آینده این تورم-نمایه سالیانه پرداخت در 2060 خواهد بود بیش از سه برابر بزرگتر از در سال اول. و اسمی سالیانه پرداخت خواهد شد به ارزش کمتر از یک سوم است. کسانی که تفاوت بزرگ.

مایکل کلاه بردار سر از UBS خدمات مالی' آمریکا استراتژی سرمایه گذاری اذعان کرد در یک ایمیل این مشکلات در گرفتن سرمایه گذاران به درک ارزش حفاظت از تورم است. اما با این حال او می گوید که او "قطعا تشویق بازنشستگان به خرید یک تورم سالیانه...اگر یک بازنشسته نگران هزینه حفاظت از تورم در سالیانه توصیه من خواهد بود برای پیدا کردن یک ارائه دهنده است که قیمت مقرری که یکسان هستند به جز تورم گام تا و سپس محاسبه تورم ضمنی شکستن حتی بین دو سیاست را به مطمئن شوید که آن را معقول و منطقی است."

آنچه در مورد طلا ؟

در نهایت من می خواهم به ذکر است که بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که بارز ترین نرخ تورم پرچین. من در مورد این فلز زرد تورم-مصون سازی پتانسیل های اخیر بازنشستگی ستون هفتگی بنابراین تکرار نمی آنچه من گفتم وجود دارد. کافی است بگوییم که در حالی که طلا به خوبی می تواند بهترین نمایشی دارایی اگر نرخ تورم به طور غیر منتظره گرم آن است که به هیچ وجه تضمین شده است برای انجام این کار است.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. Hulbert را می توان در رسید mark@hulbertratings.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب