ترکی بازیکن فوتبال اذعان به کشتار coronavirus زده پسر

یک بازیکن فوتبال است اعتراف به خفه کردن او پنج سال به مرگ در حالی که کودک بود در بیمارستان برای coronavirus با

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

یک بازیکن فوتبال است اعتراف به خفه کردن او پنج سال به مرگ در حالی که کودک بود در بیمارستان برای coronavirus با توجه به گزارش.

Cevher Toktas که نقش بورسا Yildirimspor در ترکیه منطقه ای تازه لیگ پلیس گفت که او خود را کشته پسر Kasim در یک بیمارستان در استان بورسا چرا که او هرگز احساس کردند که او را دوست داشتم, ترکی خروجی Demiroren News Agency (DNA) گزارش شده است.

32 ساله آورده خود بیمار با تب و سرفه مارس 23 به بیمارستان که در آن آنها جدا شده هم از ترس که آنها هر دو به حال این ویروس با توجه به خورشید است.

بعد در روز پدر, هشدار پزشکان که او در تلاش برای نفس کشیدن با توجه به گزارش.

پزشکان تلاش کردند تا او را نجات دهد اما او فوت کرد و دو ساعت بعد از اعتقاد بر این بود به coronavirus رسانه ها گزارش شده است.

در مه 4, Toktas رفت و به یک ایستگاه پلیس آمد و تمیز در مورد قتل پسرش در بیمارستان گزارش گفت:.

او ادعا کرد که در حالی که آنها به تنهایی او را تحت فشار یک بالش در Kasim برای 15 دقیقه به او دروغ گفتن در بازگشت خود را به رسانه ها گفت.

Cevher Toktas
Cevher ToktasAP

"پس از متوقف حرکت, من برداشته بالش" او در این گزارش گفت:. "سپس من فریاد زد برای پزشکان برای کمک به رسم هر گونه سوء ظن را از من دور."

این بازیکن تیم فوتبال را بازداشت گرفته شده در حالی که پسرش را در بدن بوده است که برای کالبد شکافی به گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب