مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تزریق دوران حقوق مدنی به ریاست جمهوری تظاهرات جورج فلوید مرگ: تجزیه و تحلیل

سوزان صفحه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:36 PM EDT 29 مه سال 2020وجود پژواک از 1960s.رئیس جمهور مغلوب

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

وجود پژواک از 1960s.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر به waded ملت را خام نژادی تقسیم توصیف تظاهرات در مینیاپولیس به عنوان "اراذل و اوباش" و نشان می دهد او ممکن است منظور مداخله نظامی وجود دارد. تظاهرات بودند موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دستبند و مستعد به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هفت دقیقه.

"هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" رئیس جمهور گفت: اوایل روز جمعه در یک صدای جیر جیر که توییتر پرچم با یک برچسب هشدار دهنده به عنوان "ستایش خشونت است."

که بدنام عبارت ابداع شده توسط میامی رئیس پلیس والتر Hedley در سال 1967 هنگامی که او قول داد یک سرکوب "جوان اوباش" که گفته بود "بهره گرفته" جنبش حقوق مدنی. او اعزام سگ های پلیس و ماموران مسلح با تفنگ ساچمه ای به اجرای نظم در جوامع اقلیت.

یک سال بعد ریچارد نیکسون نامزد دریافت جایزه در ساحل میامی که در آن کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برگزار شد – با موفقیت به بهره برداری زنگ از بسیاری از سفید پوستان در مورد مسابقه شورش در پی ترور مارتین لوتر کینگ جونیور نیکسون برنده کاخ سفید بیش از دموکراتیک معاون رئیس جمهور هوبرت هامفری.

فرمان اجرایی: تهمت می خواهد به سازمان های نقد و بررسی اینکه آیا, Twitter, Facebook می تواند شکایت برای محتوا

این بار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به شمارش در حمایت از سفید رای دهندگان در ماه نوامبر به پیروزی در دور دوم. در سال 2016 نظرسنجی از رای دهندگان به عنوان آنها به سمت چپ مکان های رای گیری نشان داد که او برنده اولین دوره با حمایت از 57 درصد از رای دهندگان سفید اما فقط 8 درصد از رای دهندگان. حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه اندازه گیری می شود در تک رقمی.

"ما می دانیم که رئیس جمهور تهمت کار آمد در قدرت از رای و صرف کمپین 2016 با استفاده از اظهارات نژادپرستانه و نژادی خشم به عنوان یک راه انرژی پایه خود را به او رای و بنابراین من فکر می کنم ما شاهد چیزی از پخش این گفت:" نیکول Hemmer, یک مورخ در دانشگاه کلمبیا. "می تواند از آن کار می کند ؟ آره. منظورم این است که ما دیده ایم این کار را بارها و بارها در جمهوری ایالات متحده تاریخ است."

دادگاه بررسی?: مصونیت از پیگرد قانونی برای سوء رفتار پلیس ممکن است دادگاه عالی بررسی

البته بیش از نیم قرن گذشت از دهه 1960 دوران و ایالات متحده تبدیل شده است بسیار متنوع تر از آن. با توجه به سرشماری جمعیت 16.5 درصد از جمعیت شد و اعضای گروه های اقلیت در سال 1970. در سال 2010 که نسبت به حال بیش از دو برابر شده به 36.3 درصد و پیش بینی شده بود برای تبدیل شدن به اکثریت در این کشور در 2042.

سیاسی چالش های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک حریف پیچیده هستند. استراتژی خود را متکی بر ایجاد شور و شوق بیشتری نسبت به او در حال حاضر نشان می دهد در میان سیاه و رای دهندگان به خصوص آنهایی که جوان در حالی که همچنین توسل به سفید رای دهندگان در صنعتی متحده که کشیده شد به ناروا زمان گذشته است.

جورج Floyd: مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت "گزارش کامل" در مرگ خواستار آن را "بسیار رویداد غم انگیز'

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات تحریک آمیز در مسابقه نیز در خدمت به عنوان یک حواس پرتی حداقل لحظه ای به دو تاریخی چالش هایی که مطرح شده سوال در مورد رهبری او در کاخ سفید: گریم نقطه عطف رسیده روز شنبه بیش از 100 ، 000 آمریکایی کشته شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر. و دیگر نگران نقطه عطف رسیده پنج شنبه با بیش از شش میلیون آمریکایی بیکار هستند.

فوران نژاد به عنوان یک مسئله در انتخابات ریاست جمهوری می تواند به افزایش فشار بر بایدن برای انتخاب یک آفریقایی-آمریکایی همسر در حال اجرا. چند در گزارش لیست از چشم انداز از جمله کالیفرنیا سن. کامالا هریس فلوریدا در کنگره وال Demings و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

آن را نیز می تواند آن را کمتر احتمال دارد او را ضربه بزنید ایالت مینه سوتا ctq. او مواجه شده است و انتقاد برای تصمیم گیری به محاکمه افسران پلیس در یک رشته از پلیس-درگیر مرگ و میر زمانی که او Hennepin County وکیل که در آن مینیاپولیس واقع شده است و که در آن تظاهرات در حال وقوع است.

بایدن که انتظار می رود به صحبت می کنند و بعد از ظهر جمعه در زمان لحن غم انگیز در یک مجازی کمپین جمع آوری کمک اواخر روز پنجشنبه هنگامی که او صحبت می کرد در مورد جورج فلوید مرگ است.

"ما نمی توانیم نادیده گرفت که ما در یک کشور با یک زخم باز در حال حاضر – یک زخم دور تر و عمیق تر از ... جورج فلوید کشتن و وحشیانه,, وحشیانه, مرگ در فیلم دستگیر می شود." "آخر کلمات تمنا برای نفس 'به من اجازه نفس کشیدن نمی توانم نفس بکشم.' آن را پاره پاره باز دوباره این زشت کوچک از جامعه ما است."

آنچه ما می دانیم: جورج فلوید اعتصاب سراسری در سراسر کشور

چند ساعت بعد در اوایل صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده این صدای جیر جیر.

"...این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

در این دیوانگی است که به دنبال توییتر محافظت صدای جیر جیر با یک جعبه خاکستری که گفت: "این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است." خوانندگان پس از آن می تواند از طریق کلیک کنید به آن را ببینید.

کاخ سفید در پاسخ به ارسال همان پیام رسمی کاخ سفید حساب توییتر – که توییتر یک بار دیگر پرچم.

در میان کسانی که خواستار اعتدال بود کسی پایین سالن.

"کشور ما اجازه می دهد تا به صورت مسالمت آمیز تظاهرات, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای خشونت" بانوی اول Melania Trump توییتی چند ساعت پس از شوهر خود را ارسال. "من دیده ام شهروندان ما متحد کردن & مراقبت از یکدیگر از طریق COVID19 و ما می تواند به توقف در حال حاضر. عمیق ترین تسلیت من به خانواده جورج فلوید. به عنوان یک ملت اجازه بدهید تمرکز بر صلح دعا و شفا است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن