مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای نظامی بازدید متحده برنامه های دیزنی بازگشایی: 5 چیزهایی که می دانم آخر این هفته

ویراستاران ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:31 PM EDT Jul 11, 2020مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار سربازان د

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار سربازان در بیمارستان والتر رید می گوید: او را به پوشیدن ماسک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی روز شنبه با توجه به عمومی خود را برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز' Sean Hannity در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه او خواهد بود رفتن به بیمارستان مریلند برای دیدن "برخی از ما که سربازان مجروح شده اند به شدت مجروح شده و همچنین برخی از ما COVID کارگران و مردم است که باید انجام شود یک کار بزرگ است." او همچنین گفت Hannity او را به پوشیدن ماسک در بیمارستان گفت: "شما در یک محیط بیمارستان. من فکر می کنم آن را بسیار مناسب چیزی است. من هیچ مشکلی با یک ماسک." مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده امواج جمعه هنگامی که او به تعویق افتاد رالی برای شنبه در نیوهمپشایر با استناد به طوفان گرمسیری Fay. که باعث شد برخی به این نکته اشاره شد که آخرین سکسکه در رئیس جمهور تلاش برای راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود. بیشتر قابل توجه تهمت خشم منتقدان زمانی که او تبدیل حکم دیرین خود را محرم راجر سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره است.

 • 'رها حاکمیت قانون': نمایندگان مجلس در واکنش به تهمت اعطای عفو به سنگ
 • ریاست جمهوری سفر: مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد coronavirus کانون فلوریدا برای مبارزه با مواد مخدر-قاچاق توجیهی, کمپین جمع آوری کمک
 • مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال شارژ مبارزات انتخاباتی خود با نیوهمپشایر رالی. آن را در حال حاضر در خود نگه دارد.

متحده مقیاس reopenings میان شیوع

به عنوان COVID-19 موارد سنبله در سراسر چندین متحده برخی از اقدامات به مقیاس بازگشایی مجدد برنامه. در کارولینای جنوبی, رستوران ها, میله های لبنی و سایر موسسات نمی قادر خواهد بود برای خدمت به نوشیدنی های الکلی شروع 11 p. m. روز شنبه. در لوئیزیانا بزرگترین شهرستان, New Orleans را محدود و کافه ها و رستوران ها به جدول خدمات با شروع از شنبه به امید کاهش این بیماری را تجدید حیات. "ما یک ایالت بیماری همه گیر. این دیگر یک یا دو منطقه" رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت.

 • به عنوان coronavirus موج در قلمرو جمهوری خواه بنابراین آیا خشم بیش ماسک
 • آنچه آمریکا نیاز به ماسک صورت ، کانزاس, کنتاکی, تگزاس پیوستن به لیست در حال رشد از کشورهای که در آن اجباری است.
 • نوادا میله در حال بسته شدن دوباره با توجه به COVID-19 موج: در حال قمار بعدی ؟

والت دیزنی جهان بازگشایی شنبه

والت دیزنی قصد دارد به بازگشایی در روز شنبه حتی به عنوان موارد COVID-19 اوج در فلوریدا. از جمعه دولت اضافه شده است بیش از 63,000 موارد به کل آن فقط در 7 روز گذشته – بیشتر از هر دولت است. به عنوان با دیگر پارک که اعلام کرده اند بازگشایی برنامه های بازدید کنندگان را تحت درجه حرارت بررسی می شود و نیاز به پوشیدن ماسک. پارک ها ارائه خواهد شد ماسک را به افرادی که خود را به ارمغان بیاورد. دیزنی اعضای بازیگران را اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و ماسک مورد نیاز به عنوان بخشی از یک "اجتماعی, فاصله تیم ملی." پارک ظرفیت را نیز محدود می شود و نه همه جاذبه را بازگشایی حق دور.

 • Disney World دبستان: طرفداران دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در جدید COVID-19 احتیاطی پیش از بازگشایی
 • نه اینقدر تند و سریع, میکی: دیزنی لند تاخیر بازگشایی گذشته جولای 17 به جنوب کالیفرنیا پرانتز برای COVID-19 خروش
 • ترسناک یک نقطه عطف: فلوریدا, مجموعه تک روز رکورد coronavirus مرگ و میر

Jimmie Johnson سرخوردگی پس از ویروس را بترساند اما آماده برای مسابقه

بعد از عجیب و غریب و نا امید کننده شروع به ماه که برجسته مثبت coronavirus آزمون هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson است که انتظار می رود به مسابقه در روز یکشنبه لرزنده دولت 400 در کنتاکی جاده سریع السیر. پس از نسکار اعلام جولای 3 که جانسون آزمایش مثبت برای COVID-19 او از دست رفته اولین مسابقه خود را در 19 فصل و حرفه ای یکشنبه گذشته و جامعی که خود رگه هایی از 663 متوالی شروع می شود, طولانی ترین فعال در میان رانندگان است. اما تست مثبت دنبال شد منفی آزمون در روز دوشنبه و سه شنبه. او هرگز دچار هر گونه علائم و مورد آزمایش قرار گرفت و تنها پس از همسر خود ناراحت آلرژی فصلی آزمایش مثبت است. "من شروع به cussing و با استفاده از هر فحش دادن کلمه ای که من می دانستم و پس از آن من فکر می کنم اختراع جدید چند آنهایی که" جانسون گفت: جمعه در یک زوم تماس با خبرنگاران. جانسون که قرار است بازنشسته از وقت مسابقه نسکار در پایان این فصل نشسته 15th در جام نسکار سری جدول رده بندی فقط در داخل حذفی قطع شده را علامت.

 • 'سپاسگزار برای عشق باور نکردنی و پشتیبانی': Johnson پاک نژاد پس از مثبت COVID-19 آزمون
 • پیش نمایش مسابقه: Hoffman Hamlin به دنبال اولین پیروزی در کنتاکی در دوئل برای نسکار فصل برتری
 • همبستگی: چگونه Jimmie Johnson و دیگر رانندگان نسکار آمد با هم با بابا والاس در آلاباما

Manhattanhenge غروب آفتاب: پدیده بازگشت به نیویورک برای آخرین بار در '20

به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار مورگان Hines که در قبلی پوشش "چهار بار در سال و خورشید و زمین چین به معنای واقعی کلمه به برکت Manhattanites با آنچه برخی ممکن است تماس بگیرید 'Instagrammable لحظه." Manhattanhenge یک اصطلاح ابداع شده توسط موزه آمریکایی تاریخ طبیعی هیدن افلاک مدیر نیل دگراس تایسون, هنگامی رخ می دهد که خورشید خطوط کاملا با شهر نیویورک و جزیره شبکه و به نظر می رسد به بوسه خیابان. این آخر هفته برای دومین بار در سال جاری کسانی که در منهتن این فرصت را برای دیدن غروب آفتاب خیره نسخه از این پدیده است. (دو نسخه های صبح اتفاق می افتد در ماه های نوامبر و ژانویه.) دگراس تایسون توضیح می دهد که تحسین می کنید برای مشاهده کامل خورشید, در, شبکه, شنبه شب و نیمی از خورشید در روز یکشنبه. متاسفانه خارج از شهر مسافران شده اند خواست برای بازدید از منهتن به عکس غروب آفتاب در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

 • تصویری: شهر نیویورک Manhattanhenge متوقف می شود, مردم در خیابان ها
 • گالری عکس: 50 تصاویر زیبا از پل بروکلین

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de