مغلوب ساختن پیشی جستن امروز: کاخ سفید می گوید هیچ تهمت ظاهر عمومی یکشنبه پایان دادن به گمانه زنی های او می خواهم به تلویزیون آدرس

کاخ سفید اواخر صبح روز یکشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد به نظر می رسد در

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

کاخ سفید اواخر صبح روز یکشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد به نظر می رسد در دوربین های امروز, پایان صحبت کنید که او ممکن است از آدرس ملت در مورد تظاهرات دیده می شود در سراسر کشور طی چند روز گذشته.

میزبان یکشنبه اخبار تلویزیون را نشان می دهد و پیشنهاد کرده بود یک سخنرانی توسط رئیس جمهور ممکن است در کارت و خواسته مهمانان خود چه پیام خود را باید بود.

اما بعد از آن در صبح, کاخ سفید اعلام کرد یک اصطلاح درب معنی رئيس جمهور بود و نمی خواهید به دیده می شود بر روی دوربین. وجود داشته است هیچ مکان رویدادهای برنامه ریزی شده برای رئیس جمهور.

دموکرات و جمهوری خواه فرماندار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن زبان به تاریخ در ناآرامی و خواست او برای خاموش ماندن.

وجود خشونت در ده ها تن از شهرستانها آمریکا شنبه شب.

در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "فقط باید متوقف صحبت کردن" چرا که او "ساخت آن بدتر است."

در توییتر در اوایل روز شنبه گفت که "lamestream رسانه" تشکیل شده از "واقعا مردم بد"; که ایالات متحده آمریکا را تعیین جنبش ضد فاشیستی شناخته شده به عنوان antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است و این سرباز گارد ملی به نام تا توسط فرماندار دموکرات از مینه سوتا در حال انجام یک "کار بزرگ است."

کاخ سفید امنیت ملی و مشاور رابرت اوبراین توصیف انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این اعتراضات به عنوان نابجا. رئیس جمهور "است که با مسالمت آمیز معترضان" اوبراین گفت: در ABC News "در این هفته است."

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تهدید که هر معترضان نقض کاخ سفید محیط خواهد بود ملاقات کرد "شوم سلاح" و "سگ باطل" را به عنوان به خوبی به عنوان خود را when-the-غارت-شروع-به-تیر-شروع به جیر جیر و نشان از تلاش رئیس جمهور برای "de-تشدید خشونت" اوبراین با سی ان ان گفت.

اوبراین گفت که کاخ سفید می خواستم FBI به بررسی antifa.

کیت الیسون, دادستان کل ایالت مینه سوتا گفت: وجود گزارش های ضد و نقیضی در مورد حضور در خارج از معترضان در شهرهای دوقلو.

"شده اند وجود دارد بسیاری از نوار ویدئویی گرفته شده توسط تظاهر کنندگان از افرادی که بسیار مشکوک" شکستن پنجره و رانندگی در اطراف ماشین بدون پلاک الیسون با سی ان ان گفت. اما برخی از آنها گفت: آنها مینیاپولیس ساکنان الیسون اشاره کرد.

در این مرحله "هیچ کس واقعا نمی داند" الیسون گفت:, و اضافه کرد که تحقیقات در جریان بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن