تهمت و تهدید به بسیج نظامی برای سرکوب تظاهرات; جمعیت جدا-گاز کشته جلوتر از op عکس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز دوشنبه تهدید به بسیج نظامی ایالات متحده برای حفظ صلح در سراسر کشور, پس از روز مبارزه با خشونت و دقیقه بعد از پلیس فدرال متهم جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز برای روشن شدن مسیر برای ریاست جمهوری عکس, op.

صحبت کردن در باغ گل رز کاخ سفید تهمت تمسخر فرمانداران برای اقدام بیشتر به شدت در برابر تظاهرکنندگان گفت: “او استقرار “مسلح” سربازان و پلیس فدرال در واشنگتن برای سرکوب تظاهرات.

“من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استناد به قیام عمل 1807. “امروز من به شدت توصیه می شود به هر استاندار برای استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان. شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قریب به اتفاق حضور تا خشونت quelled.”

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را” او گفت:.

در اوایل بعد از ظهر دوشنبه نظامی کامیون پر از سربازان خال خال شد رانندگی به کاخ سفید ترکیب.

در حالی که رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای استقرار نیروهای نظامی در واشنگتن دولت فدرال نمی تواند به سادگی ارسال سربازان به متحده است. تحت قیام, قانون متحده باید اول درخواست مداخله نظامی.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر سی ان ان گفت که تهمت بود پر از هیاهو. “آن را غیر قانونی است. او نمی تواند آن را انجام دهد. ما نمی خواهد درخواست کمک نظامی در اینجا در ایالت ایلینوی است. من نمی توانم تصور چرا هر فرماندار در حال رفتن به انجام این کار است. این است که… این مسخره است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “یک متحد تمام مسالمت آمیز معترضان” لحظات قبل از او صحبت کرد پلیس فدرال به شدت مواجه مسالمت آمیز معترضان در میدان پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت.

واشنگتن شهردار را محکوم کرد با خشونت سرکوب کرد. “من تحمیل حکومت نظامی در 7pm. کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & w/o تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از @DCPoliceDept افسران مشکل تر است. شرم آور!” شهردار موریل Bowser خود توییتی.

معترضان ظاهرا پاک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک فرصت عکس در تاریخی سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر خیابان را از کاخ سفید که در آن او مطرح شده برای عکس ها با یک کتاب مقدس در مقابل سوار کلیسا که آتش به طور خلاصه پنج شنبه شب.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط اشک آور و گاز کشته معترضان مسالمت آمیز برای یک عکس, op” سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا توییتی دوشنبه شب. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر: “او با استفاده از نیروهای نظامی برای فشار از یک اعتراض مسالمت آمیز به طوری که او می تواند یک عکس op در یک کلیسا. این همه فقط یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد برای این رئیس جمهور. شرم آور است.”

برگرد. Mariann زمانی مشخص اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن گفت واشنگتن پست است که او نمی دانم از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های از قبل. “من عصبانی هستم” او گفت:, پست, گفت, تهمت استفاده کلیسا “به عنوان یک سرپا نگه داشتن.”

“همه چیز گفته و انجام داده است به شعله ور خشونت” زمانی مشخص گفت. “من نمی خواهم رئیس جمهور تهمت زبان برای سنت جان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>