آیا بهتر از تعطیلات در تقویم ورزشی از روز یادبود?

استیو گاردنر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:28 AM EDT 25 مه سال 2020برخی از ورزش هستند. اما "ورزش" به عن

توسط NEWSAMINS در 5 خرداد 1399

برخی از ورزش هستند. اما "ورزش" به عنوان ما می دانیم که آنها تا حد زیادی هنوز هم در مکث با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. امروز روز 75 بدون ورزش. ⚾️🏀🏒🎾

روز یادبود و ورزش قطعا رفتن دست در دست با بسیاری از رویدادهای بسته بندی شده به این دوره از سه روز آخر هفته. بیا به آن فکر می کنم, انواع ورزش ما در یک نمونه یادبود روز فقط ممکن است آن را به بهترین تعطیلات در تقویم ورزشی.

البته ما یک نگاه اجمالی از حالت عادی در مسابقه اتومبیل رانی یکشنبه با در حال اجرا در نسکار Coca-Cola 600 در شارلوت. اما آن را کاملا مشابه بدون جایزه بزرگ موناکو و Indianapolis 500 گرفتن ما موتورهای revved پیش از آن در روز.

MLB خواهد بود با نزدیک شدن به پایان برای اولین بار سوم از فصل به طور منظم. جدول رده بندی در روز یادبود اغلب دیده می شود به عنوان یک پیشرو به چگونه آنها را در نهایت نگاه کنید. در سال 2019 چهار نفر از شش نهایی بخش برندگان (یانکی ها, دوقلو, Astros و Dodgers) در وهله اول در روز یادبود. (در ضمن فیلیز و توله منجر شد خود را در بخش های از یک سال پیش -- و به پایان رسید تا از دست رفته برگشتی در دسترس نباشد.)

به NBA پلی آف خواهد بود در مورد آماده به تاج قهرمان کنفرانس. در واقع چند به یاد ماندنی روز یادبود بازی های برجسته بودن در NBA TV امروز (پایین را ببینید).

این NHL's نهایی جام استنلی در سال گذشته آغاز شد و در روز یادبود با نهایی قهرمان St. Louis Blues از دست دادن بازی 1 به Boston Bruins.

و در نهایت دوم تنیس' گرند اسلم حوادث فرانسه باز خواهد بود فقط شروع این هفته در پاریس به عنوان ما را تماشا کنید اگر رافائل نادال خواهد ادامه سلطه مطلق از Roland Garros و اینکه آیا سرنا ویلیامز در نهایت پیروزی او 24th گرند اسلم تک آهنگ به عنوان tie مارگارت اسمیت دادگاه به صورت تمام وقت سابقه بوده است.

با لغو ویمبلدون باز فرانسوی جدید تاریخ — سپتامبر. 20 Oct. 4 — آن را در خط به میزبان نهایی مسابقات قهرمانی بزرگ از سال 2020 است.

هنوز در هوا است سرنوشت ایالات متحده باز است. فرماندار نیویورک اندرو کومو در روز یکشنبه به تصویب طرفدار تیم های ورزشی شروع به اردوگاه های آموزشی در دولت است. به نظر می رسد که می تواند خبر خوبی برای برگزاری ایالات متحده باز در اوت. 31 سپتامبر 13 در Billie Jean King ملی تنیس مرکز در مرغزار فلاشینگ. اما USTA را مدیر اجرایی گفت: در ماه گذشته آن را ممکن است باز می تواند به تعویق افتاد تا ماه نوامبر و در Indian Wells در کالیفرنیا — سایت BNP Paribas Open, که برای اولین بار مسابقات تنیس به لغو و بازگشت در اوایل ماه مارس.

به عنوان ما سعی می کنید به حرکت به عقب به سمت عادی در این روز یادبود ما هنوز هم از دست رفته خاک رس قرمز پاریس حیاط آجر در Indy و بوی تازه برش چمن در ورزشگاه. در اینجا به دنبال به جلو به حالت نرمال تعطیلات در سال 2021.

ویدیو های ورزشی روز

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد مانند روز یادبود بدون ورزش ما هنوز هم می تواند آتش کباب. در حالی که MLB بازیکنان در تلاش هستند تا بهترین خود را به در شکل باقی بماند تا زمانی که بازی ها, رزومه, MLB گوینده نیز پیدا کردن راه هایی برای حفظ مهارت های خود را تیز.

ما در حال حاضر دیده می شود Fox Sports' جو باک و دیگران انجام play-by-play روزمره حوادث. اما گوینده چه کسی به همه چیز با هم امروز لس آنجلس داجرز' تلویزیون صدای Joe Davis که انجام شده است خود را همه فن حریف بق ویدئوها.

گام تا بشقاب حفاری در و لذت بردن از!

مه 25 در تاریخ ورزش

سال 1935: در آنچه بعدها به نام "بزرگترین 45 دقیقه تا کنون در ورزش" جسی اونز روابط یا معافیت چهار رکورد جهانی در کمتر از یک ساعت در یک ده بزرگ دو و میدانی دیدار در Ann Arbor, Michigan.

1965: در یک مسابقه برگشت خود را برای اولین بار عنوان سنگین وزن مبارزه محمد علی حفظ تاج و تخت او در زمان از سانی Liston یک سال پیش از آن با یک حذفی دور اول در Lewiston, Maine.

1981: پس از پیروزی سوم خود را Indianapolis 500 یک روز زودتر بابی Unser است که صلاحیت برای عبور اتومبیل تحت احتیاط. پس از پنج ماه اعتراض و طرح دعوی در دادگاه او اعلام رسمی برنده است.

ورزشی در تلویزیون

MLB (کلاسیک): MLB Network ادامه روز یادبود سنت بعد از ظهر بیس بال با سال گذشته بالا-نمره میان متس نیویورک و لس آنجلس داجرز در 2 p. m. ET.

سپس گرفتن 2017 جهان بیس بال کلاسیک نهایی بین ایالات متحده و پورتوریکو در 5 p. m. ET و پس از پخش "لیگ از خود" در 8 p. m. روز نتیجه گیری با برخی از بیشتر توهین آمیز آتش بازی در سال 2012 روز یادبود بازی بین نیویورک یانکیز و لس آنجلس فرشتگان در 10:30 p.m .ET.

NHL (کلاسیک): در 4 p. m. ET, NBC Sports Network برگزار علامت مسیه افسانه ای کلاه ترفند در بازی 6 از سال 1994 کنفرانس شرق نهایی به نیویورک رنجرز را شکست داد, New Jersey Devils از 26 سال پیش تا امروز.

NBA (کلاسیک): این یک روز یادبود جشن در NBA TV با برخی از تعطیلات کلاسیک حذفی, اقدام, این برنامه شامل یک جفت از به یاد ماندنی بازی بین Houston Rockets و رزمندگان طلایی امور خارجه. در 4 p. m. ET, این بازی 4 2015 کنفرانس غرب نهایی است که در آن جیمز هاردن نمرات 45 امتیاز برای نگه داشتن راکت زنده است. سپس در 6 p. m. ET رزمندگان سلطنت عالی در غرب در سال 2018 با از بین بردن راکت در بازی 7 برای چهارمین دوره متوالی به سفر به NBA Finals.

در 9 p. m. ET آن pop-up پخش بازی 2 از سال 1999 کنفرانس غرب فینال بین سن آنتونیو اسپرز و پورتلند تریل بلیزرز.

آن را بازگشت به رزمندگان در 11 p. m. و برای پخش از هیجان برنده شدن بیش از Oklahoma City Thunder در بازی 7 از 2016 کنفرانس غرب نهایی.

تنیس (کلاسیک): تنیس کانال می رود به عقب در زمان با برخی از کلاسیک فرانسوی, باز کردن مسابقات در تمام طول روز طولانی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن