مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تعیین Antifa ترور سازمان سرزنش گروه برای خشونت در جورج فلوید تظاهرات

ویلیام کامینگز و کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:33 PM EDT 31 مه سال 2020رئیس جمهور دونالد

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد یک گروه چپ او فکر می کند که منجر به خشونت و ضد خشونت پلیس تظاهرات را به طور رسمی به عنوان برچسب تروریست ها.

"ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Antifa – کوتاه برای "ضد فاشیست" – نام آزادانه وابسته به چپ متمایل ضد نژادپرستانه گروه که درگیر شده اند در برخی از درگیری های خشونت آمیز در سال های اخیر است. جنبش اتحاد بدون متحد ساختار یا ملی رهبری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر جناح چپ آشوبگران در بار دیگر در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به این گروه به عنوان "alt سمت چپ" در سال 2017 دنبال درگیری های خشونت آمیز بین ملی گرایان و counterprotesters در Charlottesville, Virginia.

"خشونت و خرابکاری است که توسط رهبری Antfa و دیگر رادیکال جناح چپ گروه که وحشت, معصوم, از بین بردن مشاغل صدمه زدن به کسب و کار و به آتش کشیدن ساختمان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنان خود در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در روز شنبه.

در اولین توییت یکشنبه تهمت نگه داشته تا خود را به انتقاد از مینیاپولیس " دموکراتیک شهردار یعقوب فری برای اینکه به اندازه کافی دشوار در این تظاهرات که به خشونت تبدیل شد. فری این شهر را برای چند شب از تظاهرات هفته گذشته پس از جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس درگذشت. قبل از مرگ, تصویری دستگیر فلوید به شدت به گفتن یک افسر پلیس با زانو خود را در Floyd گردن که او نمی تواند نفس بکشد.

"تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "باید انجام شده توسط شهردار در شب اول و, وجود دارد که بدون مشکل!"

فقط گاهی اوقات صحبت کردن را متوقف': شهردار آتلانتا می گوید تهمت توییتهایی ساخت خشم بیش از جورج فلوید بدتر

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به لطف گارد ملی این "ANTIFA led آنارشیست ها در میان دیگران تعطیل شد, به سرعت."

دادستان کل ویلیام Barr در روز یکشنبه نیز مقصر Antifa و دیگر گروه های مشابه در طول تظاهرات خشونت آمیز در سراسر این کشور خواستار اعمال "تروریسم داخلی."

بر نگفت چه گروه های خاص درگیر شده اند ممکن است و یا که در آن از آنها آمد اما او گفت: وزارت دادگستری و اف بی آی را در شناسایی "جنایی سازمان و محرکین" دستگیر و متهم شده است.

"با شورش است که اتفاق می افتد در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور صدای صلح آمیز و مشروع تظاهرات ربوده شده اند خشونت عناصر رادیکال. گروه از خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا خشونت و افراطی دستور کار" بار گفت.

"وقت آن است که برای جلوگیری از تماشای خشونت و برای مقابله و جلوگیری از آن" بار گفت. "ادامه خشونت و تخریب اموال به خطر می اندازد زندگی و معیشت دیگران و تداخل با حقوق صلح آمیز معترضین و همچنین دیگر شهروندان است."

مغلوب ساختن پیشی جستن امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: سی ان ان جمعه که دولت برنامه ریزی برای "رسیدن به پایین" از Antifa نقش در تظاهرات. و او گفت: رئیس جمهور و Barr می خواهید به دانستن آنچه که اف بی آی در حال انجام است تا "برای ردیابی و از بین بردن و نظارت و تعقیب Antifa."

اوبراین را محکوم کرد "این Antifa مبارز رادیکال که به شهرهای ما و عبور از خطوط دولت است.

"آنها در حال سازماندهی و استفاده از کوکتل مولوتف و آتش و گاز به رایت کردن شهرهای ما به خصوص در کسب و کارهای اقلیت محله. آن را باید متوقف شود," او گفت: "دولت از اتحادیه."

اما برخی از سرزنش کرده اند جناح راست تحریک به دنبال تحریک یک مسابقه جنگ برای خشونت است.

"حقیقت این است که هیچ کس واقعا نمی داند" مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: در ان بی سی نیوز' "دیدار با مطبوعات است."

"چه دقیق انگیزه های سیاسی است که مشخص نیست در این نقطه است. ما نیاز به بررسی آن" الیسون گفت.

او ایراد گرفت و بر مغلوب ساختن پیشی جستن برای تمرکز بر Antifa, به جای پرداختن به "سیستماتیک حقوق بشر در آمریکا است."

"آنها در واقع سعی کردم به راه رفتن به عقب در درگیری های کلیدی متحده که در آن آنها وجود داشته است در دولت اوباما. آنها نه حرکت رو به جلو هنگامی که آن را به قرن 21st پلیس که دولت اوباما در آغاز" الیسون گفت.

"بنابراین من فکر می کنم که دولت فدرال نقش داشته باشد اما نیاز به ساخت یک رابطه بهتر بین شهرستانها و ادارات پلیس که آنها خدمت می کنند. و آتش زا نظرات در مورد چه کسی مقصر در اینجا به عنوان مخالف به واقع بررسی آن مفید نیست."

اما تهمت متقاعد شده است سرزنش نهفته است با Antifa.

"این ANTIFA و چپ رادیکال است. دراز نمی تقصیر را به گردن دیگران!" او توییتی در اواخر روز شنبه.

کمک: Doug Stanglin و نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

تظاهرات در واشینگتن دی سی: تظاهرات بیش از جورج فلوید تشدید در نزدیکی کاخ سفید در اطراف DC به عنوان برگ برنده هشدار اراذل و خشونت'tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن