مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با فلوریدا کلانترها بود که با حضور در کنفرانس با COVID مثبت همکار

Devan پاتل فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 9:10 PM EDT Jul 31, 2020فورت مایرز, Fla. – فلوریدا کلانترها بود ک

توسط NEWSAMINS در 11 مرداد 1399

فورت مایرز, Fla. – فلوریدا کلانترها بود که با حضور در کنفرانس این هفته با یک COVID-19-آلوده همکار ملاقات کرد بعد از ظهر جمعه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Volusia County Sheriff مایک Chitwood گزارش مثبت خود را تست فقط ساعت قبل از بیش از یک دوجین دیگر کلانترها ایستاده بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن در فرودگاه بین المللی تمپا آسفالته.

Chitwood حضور داشتند فلوریدا کلانتر کنفرانس انجمن در اوایل این هفته در بونیتا اسپرینگز. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دیابت, ریک اسکات, R-Fla., فلوریدا دادستان کل اشلی مودی و ماموران اجرای قانون از سراسر کشور نیز در این کنفرانس است.

لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno که میزبانی این کنفرانس که آژانس سیاست Bonita Springs, ایستاده بود پشت ترامپ همراه با 14 دیگر کلانترها به عنوان برگ برنده ستایش آنها و اعلام کرد که او دریافت کرده بود "تن" خود را تایید. نه تهمت و نه کلانترها عینک ماسک. دو تا از کلانترها گفت: آنها شده بود سریع تست شده برای COVID-19 قبل از ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Marceno گفت که او آزمایش COVID-19 قبل از ملاقات او با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.

جمعیت چند صد نفر بودند که نزدیک بسته بندی شده به جلو نگه داشتن قلم بر روی آسفالته جمعه تقریبا یکنواخت maskless, با توجه به کاخ سفید فشار استخر ، آنها ایستاده بود حدود 15 متری از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد در حدود 4 بعد از ظهر بعد از خروج از یک نیروی هوایی و قول داد که به حمایت از کلانترها در میان تماس های پلیس اصلاحات پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

"تا زمانی که من رئیس جمهور من هرگز پال خواستار قطع بودجه دولت خود را پلیس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با یک خط از کلانترها ایستاده در پشت سر او.

DeSantis حضور داشتند این هفته کنفرانس بود اما نه در آسفالته جمعه. او برنامه ریزی شده بود برای شرکت در یک جمعه میزگرد در طوفان آمادگی با مغلوب ساختن پیشی جستن. کودی McCloud یک سخنگو با ولایت DeSantis در زمان قرنطینه اقدامات جدی در این کنفرانس اما وجود دارد هیچ نشانه ای از او با تعامل Chitwood وجود دارد.

Nanette Schimpf یک سخنگوی فلوریدا کلانتر انجمن تایید Chitwood آیا حضور در این کنفرانس اما گفت: بسیاری از حوادث لغو شد.

انجمن برآورد به طور متوسط از 530 مردم به طور معمول حضور در این تابستان کنفرانس که یکی از بزرگترین رویدادهای. اما به دلیل همه گیر در این سال به مراتب کوچکتر است.

"پس از این بود که کوچکتر جلسه کسب و کار آن کوتاه شد و حضور و غیاب کاهش یافت 75 درصد" Schimpf گفت: در یک متن.

Coronavirus: سابق جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل می میرد و پس از نبرد با COVID-19

Chitwood بود که در تمپا در روز جمعه گفت: شهر ساحلی دایتونای اخبار مجله که در بونیتا اسپرینگز کنفرانس او در تعامل با چهار یا پنج نفر در افتا و چپ این مراسم پس از سخنرانی خود.

Chitwood گفت که او عمدا نشسته در یک اتاق بزرگ و رفتن نیست نزدیک کسی. او گفت: برخی از افراد در این کنفرانس اتاق شد و با پوشیدن ماسک که اختیاری در سالن. اما او گفت: وجود دارد احتمالا در حدود 12 فوت بین هر فرد و او نمی پوشیدن ماسک وجود دارد.

آن ناشناخته چگونه بسیاری از کلانترها در این کنفرانس اما هیچ دیگران گزارش کرده اند هر گونه علائم Schimpf گفت.

"من نمی دانم هر کس دیگری که بیمار است و یا احساس بد," او گفت:.

Schimpf گفت: روز جمعه مراسم انتخاباتی است نه در ارتباط با فلوریدا کلانتر انجمن.

کمک: Ryan میلز از اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروز کارلوس مونز از ساراسوتا هرالد تریبون جیم Rosica از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا سرمایه اداره و فرانک فرناندز و مت بروس از شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله.

دنبال Devan Patelvon توییتر: @DevanJPateltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن