مغلوب ساختن پیشی جستن تماس های تعداد بالا از coronavirus موارد در ایالات متحده یک " نشان افتخار,' ویژگی های آن را برای تست

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:09 PM EDT مارس 19 سال 2020واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغ

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به نام تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده آمریکا – بالاترین در جهان – یک "نشان افتخار" استدلال هنوز افزایش تعداد موارد است که به سادگی شواهد کشور تست شده است بیشتر مردم است.

"شما می دانید زمانی که شما می گویند که ما سرب در موارد چرا که ما باید تست بیشتر از هر کس" گفت: رئیس جمهور در کاخ سفید است. "هنگامی که ما در بسیاری از موارد من نگاه نکنید که به عنوان یک چیز بد است. من نگاهی که در برخی از احترام به عنوان یک چیز خوب است چرا که آن را وسیله آزمایش ما خیلی بهتر است. بنابراین اگر ما آزمایش شد یک میلیون نفر به جای 14 میلیون نفر آن را به مراتب چند مورد درست است ؟

"بنابراین من آن را به عنوان نشان افتخار. واقعا این یک نشان افتخار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

'این شما را بکشند': مردم هشدار به دیگران پس تهمت آشکار استفاده از هیدروکسی کلروکین

ایالات متحده آمریکا انجام شده است بیش از 12 میلیون آزمون با توجه به Covid پیگیری پروژه. اما این کشور هنوز تست کمبود پس از ماه از موانع در توسعه و دسترسی.

در سنا در جلسه هفته گذشته سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: آمریکا تست برای coronavirus است که "هیچ چیز برای جشن" از آنجا که این کشور "گران آب" در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر در حالی که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی آزمایش مردم به شدت برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

'بدتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم': Mnuchin Powell کبابی در coronavirus پاسخ

رامنی گفت: مارس 6, ایالات متحده آمریکا به حال انجام شده تنها از 2000 تست در حالی که کره جنوبی در حال اتمام رامنی گفت تهاجمی تر تست شد بخشی از دلیل که چرا کره جنوبی تا به حال موفقیت های بیشتر در مبارزه با ویروس.

کره جنوبی تا به حال 263 COVID-19 مرگ و میر در حالی که ایالات متحده پیشی گرفته 92,000 شنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در آن زمان ایالات متحده تا اواسط ماه مارس به تصویب کره جنوبی در تست که تایید آن COVID-19 مورد در همان روز و تا آوریل 25 به پیش افتادن از فنلاند.

'بی نظیر?' واقعیت-چک کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند در مورد COVID-19 تست

مغلوب ساختن پیشی جستن است درست زمانی که او می گوید ایالات متحده دارای بیشترین تکمیل تست های هر ملت است. که نشان دهنده یک تست برای حدود 3.7 درصد از جمعیت.

ایالات متحده هنوز هم بسیاری از مسیرهای پیاده روی ملت در سرانه تست از جمله انگلستان و ایتالیا و آلمان.

با وجود ramping تا تست های ملی در ایالات متحده کارشناسان بهداشت و درمان را مطرح کرد که به اندازه کافی در حال انجام برای دولت را با خیال راحت به بازگشایی شده است.

Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: کنگره پنل نظارت فدرال پاسخ به COVID-19 pandemic هفته گذشته که "ایالات متحده باید بیش از 900,000 آزمون هر روز با خیال راحت به باز دوباره. ما در حال انجام در مورد یک سوم از آن است."

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم قطع که بودجه و برداشت ما عضویت

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت: "اگر ما را بسیار کمی تست [امریکا] نمی خواهد که در اکثر موارد. بنابراین در راه با انجام همه این تست ما را به خودمان نگاه بد است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب