مغلوب ساختن پیشی جستن حملات میشیگان AG پس از او خواستار یک "زود رنج کودک' بیش ماسک اختلاف

نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:13 AM EDT 22 مه سال 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در میشیگان دادستان کل دانا Nessel در یک سری از اواخر شب توییتر پست پنج شنبه پس از او به نام او را "زود رنج کودک" برای پوشیدن ماسک در طول بیشتر از تور تور یک کارخانه فورد در میشیگان, میشیگان و پیشنهاد این شرکت صورت می تواند عواقب اجازه می دهد او را به نقض دستور دولت است.

Deriding او به عنوان "هیچ چیز A. G. بزرگ ایالت میشیگان" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که Nessel نباید او را "خشم و حماقت در فورد موتور" و یا دیگری این شرکت را ترک ممکن است دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فورد تقصیر او نیست پوشیدن ماسک در بخشی از این سفر بود که باز به رسانه های خبری, دوربین, اما او افزود: "من قرار داده و بر روی یک ماسک" برای بخشی از بازدید.

Nessel یک دموکرات بود ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن برای پوشیدن یک ماسک گفتن سی ان ان روز پنجشنبه "این یک شوخی نیست. او با انتقال به بدترین شکل ممکن پیام به مردم که نمی توانیم در پایان دریافت از وحشتناک اطلاعات غلط."

دولت نیاز به یک "بسیار جدی در گفتگو با فورد" اگر آنها اجازه داده او را به نقض دولت سفارشات در ماسک-پوشیدن Nessel اضافه شده است.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer اجرایی سفارشات دستور ماسک صورت در فضاهای محصور و فورد سیاست ماسک مورد نیاز به عنوان به خوبی. Nessel با ارسال نامه ای به ناروا اوایل روز چهارشنبه درخواست او را به پوشیدن ماسک از حقوقی و اجتماعی و مسئولیت اخلاقی "را به اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس."

Whitmer همچنین با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پوشیدن ماسک در عمومی بخشی از تور گفتن MSNBC را Rachel Maddow. "این بود تعجب آور بود اما ناامید کننده" فرماندار گفت از تهمت تصمیم.

"هر کسی که در موقعیت قدرت و مسئولیت امیدوارم شبیه سازی می کند و دقیقا آنچه را که آنها در حال پرسیدن هر کس دیگری به انجام," او گفت:.

فورد مدیران را تشویق کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک در طول تور خود را از این کارخانه پنج شنبه, اما او به خبرنگاران گفت: او آن را خاموش هنگامی که او آمد نزدیک رسانه های جدید عکاسان چرا که او "نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است."

در بیانیه صادر شده در مدت کوتاهی پس از او سمت چپ فورد تسهیلات این شرکت گفت: William رس فورد جونیور, شرکت رئیس اجرایی و بزرگ نوه هنری فورد بود "تشویق" مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک.

"بیل فورد تشویق رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک هنگامی که او وارد شدند" این شرکت در بیانیه ای گفت:. "او عینک یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از بیش از سال است. رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از این دیدار است."

بیشتر: فورد "تشویق" مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک در کارخانه, تور, اما آن را خاموش برای دوربین

بیشتر: چین امنیت و قانون را به شیرجه رفتن هنگ کنگ به آشفتگی; تنش آمریکا و چین روابط خطر 'قوی' تهمت واکنش

کمک: جان Fritze کورتنی سوبرامانیانtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب