تهمت متهم معترضان که پاره کردن مجسمه که مایل به پاک کردن تاریخ ما ” در چهارم جولای سخنرانی

واشنگتن – در آستانه روز استقلال جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از یک سخنرانی قبل از کوه راشمور در روز جمعه برای محکوم کردن معترضان در سراسر کشور برای حمله به آثار تاریخی در حالی که اعلام کرد او را به امضای یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک “باغ ملی آمریکا قهرمان هستند.”

“ملت ما این است که شاهد بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت بیش از 7000 نفر قبل از بنای یادبود ملی در داکوتای جنوبی.

“عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد و به عنوان فدرال مجسمه های سراسر کشور هدف قرار داده شده است برای حذف توسط معترضان پس از مرگ جورج فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مردی که کشته شد هنگامی که یک افسر پلیس سفید دوخته و او را به زمین با زانو به گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

مجسمه از چهره های تاریخی از جمله رئیس جمهور اندرو جکسون جورج واشنگتن و آبراهام لینکلن تئودور روزولت به عنوان به خوبی به عنوان Robert E. Lee و کریستوفر کلمبوس قرار داده شده اند در شهرستانها در سراسر کشور.

رئیس جمهور گفت که ایجاد یک “باغ ملی آمریکا, قهرمانان” که او به عنوان یک “گسترده, در بیرون, پارک, که خواهد شد از ویژگی های این مجسمه بزرگترین آمریکایی است که تا کنون زندگی می کردند.”

منظور منتشر شده توسط کاخ سفید در روز جمعه شب گفت: پارک خواهد شد از ویژگی های مجسمه از جمله چندین رئیس جمهور آمریکا و همچنین چهره های تاریخی از جمله سوزان آنتونی دانیل بون Davy Crockett, فردریک داگلاس آملیا ارهارت, بنجامین فرانکلین, Billy Graham, مارتین لوتر کینگ, Harriet Tubman و دیگران.

یک نیروی کار تحت اداره کشور را تعیین خواهد کرد سایت این پارک با توجه به سفارش. آن است که انتظار می رود به زمان برای 250 سالگرد اعلامیه استقلال در جولای 4, 2026.

در اواخر ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا برای متخلفان را تحت پیگرد قانونی قرار به حد کمال از جانبازان یادبود حفظ قانون می گوید که هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد یک بنای یادبود و یا مجسمه می تواند محکوم به زندان تا 10 سال است. سفارش نیز قرار می دهد دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون در متوجه است که آنها می تواند از دست دادن حمایت دولت فدرال اگر آنها موفق به حفاظت از آثار تاریخی از جمله.

رئیس جمهور تحویل داده شده سخنرانی خود را قبل از برخی از 7500 نفر در سایه جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن که سر اچ به کوه راشمور. هم واشنگتن و جفرسون بودند برده-صاحبان.

“این بنای تاریخی را هرگز به تخریب این قهرمانان هرگز مخدوش میراث خود را هرگز نابود دستاوردهای خود را هرگز فراموش نخواهد شد و کوه راشمور خواهد ماند برای همیشه به عنوان یک ابدی ادای احترام به پدران ما و به ما آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان یک مقام رسمی کاخ سفید رویداد به نظر می رسد به اکو رئیس جمهور شعارهای مبارزات انتخاباتی تاکید اجتماعی و نژادی و اختلافات در سراسر کشور است.

“آنها فکر می کنم مردم آمریکا در حال ضعیف و نرم و تسلیم” او گفت:. “اما هیچ آمریکایی مردم قوی هستند و افتخار و آنها را اجازه نمی دهد کشور ما و همه ارزش های آن, تاریخ و فرهنگ گرفته شود از آنها.”

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود پلیس با استفاده از اسپری فلفل و بازداشت معترضان برای مسدود کردن یک بزرگراه منتهی به بنای تاریخی است. مخالفان استدلال می کنند که زمین که در آن بنای تاریخی نهفته در – سیاه تپه – کشف و ضبط شد از لاکوتا سو توسط دولت ایالات متحده در 1800s و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف منافع بومیان آمریکا و دیگر گروه های اقلیت.

مجسمه به نقل مکان کرد: تئودور روزولت مجسمه برداشته شود از موزه تاریخ طبیعی; تهمت خواستار حرکت ‘مضحک’

“امروز شده است یک روز افتخار به لاکوتا” گفت: نیک Tilsen از NDN جمعی. “ما تعطیل کوه راشمور. ما با قرار دادن این محل در مستند به مدت سه ساعت و ما آن را در یک راه خوب. ما این قدرت از اجداد ما.”

آتش بازی است که به دنبال تهمت سخنرانی برای اولین بار در کوه راشمور در بیش از یک دهه پس از ممنوعیت تحمیل شد بیش از نگرانی های زیست محیطی. محیط زیست نگران هستند آتش بازی می تواند مجموعه ای خاموش آتش سوزی در خشک قلم مو در نزدیکی جنگل. اما مقامات محلی گفته اند که خطر کم است.

دیگران که نگرانی های بالقوه گسترش coronavirus. جمهوریخواه داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت: در این هفته های اجتماعی که فاصله را نمی شود اجرا در میان هزاران نفر انتظار می رود به نوبه خود.

قبل از رئیس جمهور در زمان مرحله, Kimberly Guilfoyle, این دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و یک کمپین جانشین آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه قبل از این رویداد با توجه به سرجیو Gor رئیس ستاد نسبت ناروا به پیروزی کمیته مالی.

Gor گفت که Guilfoyle بود “به خوبی انجام خواهد شد و مجددا برای اطمینان از تشخیص صحیح است پس او را بدون علامت است.” او اضافه کرد که او را به انصراف از برنامه های آینده و Donald Trump Jr آزمایش منفی بلکه خود منزوی به عنوان یک احتیاط.

مؤتلفه مجسمه : “ما از شنیدن صدای شما’: جکسون طول می کشد پایین 122 سال Confederate monument در روز تاریخی در فلوریدا بزرگترین شهرستان

در اوایل این هفته, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد اوایل این هفته که جدید کروناویروس عفونت می تواند به افزایش 100,000 یک روز اگر ملت دریافت نمی کند آن افزایش موارد تحت کنترل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کوه راشمور سخنرانی ضربات از یک آخر هفته از حوادث تجلیل از بنیانگذار آمریکا. رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای مشاهده سالانه آتش بازی نشان می دهد از کاخ سفید و ارائه یک آدرس در روز شنبه.

کمک: Makenzie Huber و ارین Bormett, Sioux Falls, آرگوس, رهبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>