طوفان گرمسیری کریستبل باعث ریزش زمین در امتداد جنوب شرقی سواحل لوئیزیانا

سوزان میلر لورنزو ریس و Andrew J. Yawn ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:28 PM EDT Jun 7, 2020NEW ORLEANS –

توسط NEWSAMINS در 19 خرداد 1399

NEW ORLEANS – طوفان گرمسیری کریستبل محصل در جنوب شرقی لوئیزیانا اوایل یکشنبه شب با توجه به National Hurricane Center, آوردن شرایط خطرناک است که ادامه خواهد داد به گسترش داخلی در سراسر بخش شمالی سواحل خلیج فارس.

قبل از ساخت ریزش زمین در حدود 5 بعد از ظهر کریستبل بود و آهسته در آن بازحمت حرکت کردن به سمت ساحل خلیج فارس.

به عنوان طوفان باقی مانده دریایی هزاران نفر بدون برق صبح یکشنبه در بخش هایی از سواحل لوئیزیانا و می سی سی پی. برخی از جاده ها در حال آب گرفتگی. خدمات ملی آب و هوا گزارش یک گردباد شنبه شب در فلوریدا و در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو.

سوم به نام طوفان مشغول کومودو شد به شدت به یک طوفان, اما آن را ترک علامت آن آن را به عنوان حرکت داخلی در امتداد جنوب شرقی سواحل لوئیزیانا, پیش بینی گفت.

Squalls گرمسیری با نیروی باد رسیده دهان از رودخانه می سی سی پی روز یکشنبه با حداکثر پایدار باد از 50 مایل در ساعت. طوفان کند بود به 5 مایل در ساعت در یک مسیر شمال پس از حرکت در 12 مایل در ساعت پیش از آن در روز. یکشنبه شب کریستوبال در حال حرکت بود در 7 مایل در ساعت بود و 65 مایل در جنوب نیواورلئان. National Hurricane Center رود "تدریجی به سمت شمال-شمال غرب دیر" یکشنبه.

"شرایط انتظار می رود برای ادامه به وخامت امروز" ملی مرکز طوفان در میامی هشدار داد. "مرکز کریستبل خواهد رویکرد شمال خلیج مکزیک و سواحل این بعد از ظهر و سپس حرکت داخلی در سراسر لوئیزیانا اواخر امروز از طریق پنج شنبه صبح و شمال سراسر آرکانزاس و میسوری بعد از ظهر دوشنبه به سه شنبه."

طوفان و یک بیماری همه گیر: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس "یک زمین شناسی سناریو'

آهنگ کریستبل: به دنبال طوفان را پیش بینی مسیر در سراسر سواحل خلیج فارس

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز اعلام وضعیت اضطراری است. "همچنان به ماندن آب و هوا آگاه آخر این هفته به عنوان طوفان گرمسیری کریستبل باعث می شود راه خود را به لوئیزیانا" ادواردز شهروندان هشدار داد در یک صدای جیر جیر.

ویندوز سوار شد تا در نیواورلئان ساعت قبل از کریستبل را انتظار ریزش زمین.

هر چند که در خیابان بودند خالی کسانی که هنوز هم در حال اجرا errands نمی شد بیش از حد نگران قریب الوقوع طوفان.

CR هالووی 83 یک محله فرانسوی ساکن عینک ماسک صورت به عنوان او برای خرید دانه کنجد برای یک مهمانی شام او قصد دارد برای میزبانی شنبه شب. وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل برای جاری شدن سیل در این شهرستان گفت: افکار خود را بیشتر اشغال شده با COVID-19 همه گیر و تماس پلیس تغییرات از آنها با Cristobal.

"طوفان به نظر می رسد کمتر از همه شر بسیار ناچیز در مقایسه با آنچه که در فرهنگ ما" هالووی گفت.

به طور مشابه, هنر صاحب گالری وینا Nguyen قاب طوفان در زمینه بزرگتر از اتفاقاتی که لرزاند شهرستان خود را.

مانند بسیاری از صاحبان فروشگاه ها در مرکز شهر New Orleans Nguyen سوار کردن او گالری هنر در هفته گذشته برای محافظت از تظاهرات علیه خشونت پلیس تا آنجا که طوفان است. قبل از اینکه هفته گذشته تظاهرات گالری بسته شد به دلیل بیماری همه گیر.

"این دیوانه آنچه که ما در حال رفتن را از طریق با این بیماری همه گیر اعتراضات و در حال حاضر یک طوفان گرمسیری. این وهم آور زمان" نگوین گفت. "من به نوعی در ناباوری."

Brandon Smith از بیلاکسی گفت: او همیشه تخته تا قبل از طوفان.

"ما آموخته قدرتمند و گران درس با (طوفان) کاترینا و گمان می کنم من کمی پارانوئید در مورد طوفان این روزها," او گفت:. "این همیشه ناخوشایند به کشیدن تابلوهای خارج از ریختن اما چند ساعت پس از آماده سازی می رود راه طولانی است."

اسمیت گفت: خانه و خانواده خود را که در نزدیکی Tchoutacabouffa رودخانه آب گرفتگی در طول کاترینا اما هیچ پنجره شکسته شد. خانه 15 فوت بالاتر از سطح دریا تا او انتظار ندارد برای دیدن سیل از Cristobal.

"اما من سعی می کنم به هر احتیاط برای محافظت از خانه در برابر بقایای پرواز," او گفت:. "اگر یک پنجره نابود می شود, همه چیز در داخل می شود از بین برد. چرا که نه آن محافظت می کند؟"

اسمیت پدربزرگ ارشد استاد گروهبان. جیمی L. Smith بود عضو موسس طوفان شکارچیان 53 آب و هوا اسکادران شناسایی در Keesler پایگاه نیروی هوایی در بیلخی.

"او گذشت چند سال پیش اما من را از این طوفان به طور جدی به عنوان او همیشه" اسمیت گفت.

این طوفان می تواند تخم ریزی باران های سنگین از شرق تگزاس به فلوریدا در این هفته از طوفان مرکز گفت. کریستبل است که انتظار می رود به تولید مجموع بارندگی تجمع از 4 به 8 اینچ در سراسر بخش مرکزی سواحل خلیج فارس به پایین دره می سی سی پی و 12 اینچ از بارش باران ممکن است در مناطق جدا شده.

چند گردباد ممکن بود که یکشنبه بعد از ظهر و شب در سراسر شرقی لوئیزیانا در جنوب می سی سی پی جنوبی آلاباما و جنوب فلوریدا.

2020 طوفان هوا: گرمسیری رود NOAA می گوید تا 19 به نام طوفان ممکن است

یک طوفان گرمسیری هشدار was posted برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز.

موج طوفان هشدار و ساعت در اثر بودند در لوئیزیانا و می سی سی پی و جاری شدن سیل تا 5 فوت بود و انتظار می رود در بعضی از نقاط.

طوفان بزرگ باد میدان خواهد درایو بالا گشت و گذار به سواحل کل سواحل خلیج فارس, آب و هوا کانال گفت: "شلاق تا پاره خطرناک جریانات ساحلی جاری شدن سیل به ویژه در امتداد و به شرق از مسیر از لوئیزیانا به غربی فلوریدا.

یک ترکیب خطرناک از موج طوفان و جزر و مد بالا باعث خواهد شد به طور معمول در مناطق خشک در نزدیکی ساحل به آب گرفتگی با افزایش آب در حال حرکت داخلی کانال آب و هوا گفت.

گرمایش جهانی و تاثیر آن: گرم شدن کره زمین در حال ساخت طوفان قوی تر مطالعه می گوید:

در برخی از نقاط لوئیزیانا خدمه ساخت و ساز مشغول به کار برای افزایش levee ارتفاعات در انتظار موج طوفان.

پیش بینی در سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی ماه گذشته به عنوان بسیاری از 19 به نام طوفان شکل می این سال که به عنوان بسیاری از 10 خواهد بود طوفان است. این یکی از پیش بینی های بسیاری از که پیش بینی غیر منتظره ای مشغول کومودو که آغاز شده و دوشنبه.

طوفان در حال حاضر تاثیر شنبه شب هنگامی که یک گردباد لمس کردن در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو خدمات ملی آب و هوا گفت. چرخان فقط از دست رفته یک گروه از جورج فلوید معترضان در دریاچه Eola حدود 7:30 p. m. به نظر می رسد به هیچ صدمات اما اندام درخت بودند زدم و وجود دارد گزارش ها از قطع برق.

"بله, آن است که مربوط به طوفان گرمسیری است که به خوبی به ما و غرب" گفت: Scott Kelly, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن فلوریدا. "اما طوفان گرمسیری ارائه مقدار زیادی از سطح پایین برشی و اجازه داده است که برای برخی از گردباد به شکل بیش از مرکزی فلوریدا است."

میلر گزارش از آرلینگتون ویرجینیا; ریس از نیویورک است. کمک: Lici بوریج از لانگ بیچ آمریکا; فضل Pateras این لافایت روزانه تبلیغ آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب