ده: آخر هفته آمده است: در مورد اضافی که 600 دلار در هفته از عمو سام ...

به عنوان بخشی از تلاش دولت برای کاهش اقتصادی درد بیماری همه گیر کوروناویروس کسانی که گرفتن بیکاری چک در حال حا

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

به عنوان بخشی از تلاش دولت برای کاهش اقتصادی درد بیماری همه گیر کوروناویروس کسانی که گرفتن بیکاری چک در حال حاضر دریافت اضافی 600 $در هفته. محققان در دانشگاه شیکاگو را حدود دو-سوم از بیکاری کارگران در حال حاضر به دریافت پول بیشتر در مزایای بیکاری از آنها را به دست آورده اند اگر آنها تا به حال شغل خود را از دست. البته هر چند که اضافی $600 ضربه از دولت فدرال موقت انقضای در ماه جولای.

مرتبط با: اضافی 600 دلار آمریکایی دریافت مزایای بیکاری در هفته به پایان می رسد در ماه جولای — چگونه است که می تواند هزینه های ایالات متحده بیشتر مشاغل

COVID-19 و خلاق حسابداری

اکثر S&P 500 SPX +0.48% شرکت های مستقیم با توجه به تعدیل ارقام را در گزارش سه ماهه است. این می تواند کمک به سرمایه گذاران برای درک چگونگی عملیات هسته در حال انجام توسط تور از noncash اتهامات عنوان شده علیه. اما این نیز می تواند اشتباه سرمایه گذاران با پنهان کردن آیتم های است که می تواند آنها را تحت تاثیر قرار. (به عنوان مثال سهام بزرگ مبتنی بر جبران خسارت بسته برای مدیران.)

امیلی بری توضیح می دهد که چگونه coronavirus بحران منجر به حتی بیشتر خلاق حسابداری.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto eipcard.com
بررسی صندوق پستی خود را با دقت به گسترش این کلمه

بسیاری از افراد در آمریکا است که با دریافت محرک پرداخت از دولت فدرال در حال دریافت پول از طریق واریز مستقیم. اما هنوز هم وجود دارد میلیون ها نفر از چک بیرون رفتن. پیچ و تاب است که برخی از پرداخت ها در حال ارسال ایمیل در حال دبیت کارت و برخی پرتاب شده است توسط افرادی که فکر می کردند که ایمیل های ناخواسته به عنوان نیکول لین Pesce گزارش.

قدرت پنهان این بازار گاو نر

علامت Hulbert توضیح می دهد که عمق فعلی بازار گاو نر برای سهام فراتر از غول شرکت های فن آوری است که تسلط توجه سرمایه گذاران.

وارن بافت ممکن است goofed دوباره

مایکل قلم معتقد است Berkshire Hathaway Inc. BRK.ب +0.25% BRK.یک +0.57% مدیر عامل شرکت وارن بافت ساخته شده یک اشتباه بزرگ فروش شرکت هواپیمایی سهام سرمایه گذاری, پس از آنها خرد شده بود توسط coronavirus shutdown.

همچنین:ببخشید لایحه Ackman, اما حقیقت این است که شما نمی وارن بافت ایده آل سرمایه گذار یا

چگونه مردم خود را با استفاده از محرک پولی

کلبی ممکن است مردم انتظار دریافت coronavirus بحران محرک پرداخت از دولت فدرال برای رفتن هزینه های sprees. در اینجا آنچه که مردم انجام می دهند واقعا با پول است.

بیشتر مردم در حال پریدن به بازار سهام — جلوگیری از این روز-اشتباهات معامله

بزرگ شرکت های کارگزاری باید گفت حساب جدید فعالیت موجی که ممکن است این معنی است که شما در میان سرمایه گذاران گیر در خانه وسوسه را امتحان کنید تا سریع کشتن. در اینجا هفت روز تجارت برای جلوگیری از اشتباهات از مایکل صادقانه.

زندگی در اسپانیا در حال حاضر: خطوط

باربارا Kollmeyer توضیح می دهد که آنچه زندگی است مانند در حال حاضر در کشور اسپانیا است که به عنوان سخت-آمار کشور به آرامی بازگشایی اقتصاد آن است.

یک مشتری می شود و دما را بررسی کنید قبل از یک قرار ملاقات در Twig یک سالن مو در Boulder, Colo.

دیزی مک گوایر
نیاز به کوتاه کردن مو ؟

در اینجا چیزی است که انتظار می رود زمانی که شما بازگشت به آرایشگاه و یا سالن مو.

چگونه زود بازنشستگان مراتب از نظر مالی در طول COVID-19 بحران

Alessandra Malito مصاحبه یک زن و شوهر که تصمیم به بازنشستگی زود هنگام, نزدیک به 30 سال پیش در مورد آنها چگونه زندگی کرده اند و مدیریت امور مالی خود را قبل و در طول coronavirus بحران است.

Gravitas سرمایه گذاری /حسن اورت مجموعه
زمان سختی برای باز کردن گره

طلاق گرفتن دشوار است به ویژه در طول یک بیماری همه گیر و بحران مالی است. در اینجا هفت راهنمایی در مورد چگونه به پایان ازدواج خود را مسئولانه است.

این سهام ممکن است صدای هیس کردن این تابستان

سهام فراتر از گوشت Inc. BYND, +6.18% شات 60% در این سال, اما در اینجا سه دلیل فروش شرکت رشد ممکن است به کاستن سرعت.

شیرجه رفتن عمیق به انتخابات اعداد

رئیس جمهور تهمت چهره سخت مجدد نبرد. در حالی که او به نظر می رسد برای به دست آوردن محبوبیت در میان رای دهندگان اسپانیایی به COVID-19 بحران ممکن است به کاهش حمایت خود را از این مهم رای گیری بلوک.

می خواهید بیشتر از MarketWatch? برای ثبت نام در این خبرنامه و دریافت آخرین اخبار امور مالی شخصی و مشاوره سرمایه گذاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن